KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Nutuk - Çizgi Roman
Balıkçı ve Oğlu
Bukre Kalp
Emanet Çocuk
Kanatlarım Var Benim

HAFTANIN KİTABI

Camdaki Kız

“Küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor, kolay unutulmuyor ve izlerini hayatımız boyunca üstümüzde taşıyoruz.”

Aşk yakıyor
Ayrılık kavuruyor
Aldatılmaksa hep çok acıtıyor:

Bize çocukluk  izmir.com.tr KULLANIM KOŞULLARI
 
Kullanım Koşulları


Ünibel A.Ş kullanıcıların tercihleri doğrultusunda, kullanıcıya özel sayfalar hazırlayabilir. Bu sayfalar, belirli otomasyonlara göre ve siteyi kullanıcının daha rahat kullanabilmesi, aradığında daha çabuk ulaşabilmesi amacıyla hazırlanır. Mahkeme kararları ve/veya talepleri durumunda kulllanıcı ile ilgili bilgiler yasal zorunluluklarla kısıtlı kalmak üzere resmi mercilerle paylaşılabilir.

Sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı Internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ve bu sitelerle ilgili riskler ziyaretçilere aittir.

Bu sitede verilen bilgiler ticari olmayan kişisel kullanım için sunulmuştur. Bu amaçla kullanılabilir. Size sağlanan bu izne bağlı olarak, bu siteyi kopyalamanız veya bu siteden herhangi bir bilgi almanız halinde tüm telif hakları ile marka veya diğer mülkiyet haklarının saklı olduğu baştan kabul edilmiştir. Bu bilgilerin her türlü izinsiz kullanımı, marka, telif hakları, gizlilik ve yayın haklarının ihlali de dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, kullanıcının ceza almasına neden olabilir.

Genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda, Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda site yönetimi kanuni haklarını saklı tutmaktadır.

izmir.com.tr sitesinin genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkı saklı tutulmaktadır.

izmir.com.tr bu sitede yer alan her türlü üye bilgisi, haber, makale, eğitsel ve diğer her türlü içerik ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


izmir.com.tr E-Posta İletimi ve K.V.K.K. Hakkında


Elektronik postalar ve beraberinde iletilen tüm bilgi, onay ve her türlü formattaki dosyalar size aşağıdaki hüküm ve koşullara göre iletilmektedir.
E postada yer alan bilgiler gizlidir ve sadece gönderildiği kişi ya da kuruma özeldir. Yanlışlıkla e posta alınması halinde durumu derhal gönderene haber verebilirsiniz ayrıca ve e-postayı geri alınmayacak şekilde siliniz.
Bu e-postanın tarafınıza yanlışlıkla iletilmiş olması yüzünden e-postanın gizli ve kişiye özel niteliği virüs filtreleme programları kullanılmakla birlikte, e-postanın virüs içermediği garanti edilemez.
Kişisel verilerle ilgili olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda düzenlenen yasal kuralların kullanıcılarımız da kapsadığı göz önünde tutulmalıdır.

İZMİR.COM.TR, sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde kişisel verilerinizin güvenliğinin ön planda olduğunu belirtmek isteriz.
Kişisel verilerinizin hizmetlerimizde kullanılması sırasında özel hayatınızın gizliliği ve temel hak ve özgürlüklerin korunması temel prensibimizdir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) hükümleri gereği, KVK Kanunu’nun 13. maddesinin 1. fıkrası gereğince, yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak ile ilgili talebinizi, yazılı veya KEP üzerinden elektronik imzalı olarak Kurumumuza iletebilirsiniz.
Bu çerçevede Kurumumuza KVK Kanunu’nun 11. maddesi kapsamında yapacağınız başvurularda yazılı olarak başvurunuzu ileteceğiniz kanallar ve usuller aşağıda açıklanmaktadır.
Yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak için kimliğinizi tespit edici gerekli bilgiler ile açıklamalarınızı içeren talebinizi; www.izmir.bel.tr adresindeki formu doldurarak, formun imzalı bir nüshasını İzmir Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri Şube Müdürlüğü Cumhuriyet Bulvarı No:1 Kat: 3 Konak İZMİR adresine kimliğinizi tespit edici belgeler ile bizzat elden iletebilir, noter kanalıyla gönderebilir veya ilgili formu izmirbuyuksehirbelediye@hs01.kep.tr adresine güvenli elektronik imzalı olarak iletebilirsiniz.

Kişisel Veri Başvuru Formu (doc)

Kanun kapsamında başvuru yapabileceğiniz veri sorumlusu İzmir Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bulvarı No:1 Konak İZMİR

Ağustos'22
P
S
Ç
P
C
C
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..