KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Nutuk - Çizgi Roman
Balıkçı ve Oğlu
Bukre Kalp
Emanet Çocuk
Kanatlarım Var Benim

HAFTANIN KİTABI

Camdaki Kız

“Küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor, kolay unutulmuyor ve izlerini hayatımız boyunca üstümüzde taşıyoruz.”

Aşk yakıyor
Ayrılık kavuruyor
Aldatılmaksa hep çok acıtıyor:

Bize çocukluk


  3. Uluslararası Sürdürülebilir Su Yönetimi Kongresi

  Katılımcılar :
   
  İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ ve İZSU Genel Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenecek olan 3. Uluslararası Sürdürülebilir Su Yönetimi Kongresi hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

  Fuarizmir'in ilk kongresi olacak “3. Uluslararası Sürdürülebilir Su Yönetimi Kongresi” 8 - 10 Ekim 2015 tarihlerinde D hollünde düzenlenecek.  Kent Expo - 3. Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı ile eş zamanlı olarak organize edilecek kongrenin açılış konuşması, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu tarafından yapılacak.

  3. Uluslararası Sürdürülebilir Su Yönetimi Kongresi'nde, 20'ye yakını ABD, Avusturya, Finlandiya, Hollanda, İran, Japonya, Macaristan, Sırbistan ve Yunanistan'dan olmak üzere toplam 70'ten fazla konuşmacı yer alacak.

  Kongrede; İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi (İZSU)  başta olmak üzere İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İSKİ) Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) ve Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (TESKİ) katılımıyla su yönetimine idarelerin yaklaşımı ve farklı bakış açılarının tartışılacağı bir panel gerçekleştirilecek.

  Yerli ve yabancı konusunda uzman değerli bilim insanları, kamu ve özel sektörün yöneticileri, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler, su ve kanalizasyon idareleri, bu alanda faaliyet gösteren firmalar ve akademisyenlerin yer alacağı kongrede, 75 bildiri sunulacak.   

  Ağustos'22
  P
  S
  Ç
  P
  C
  C
  P
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11


  Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
  e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..