KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Pencereden
Sabah Gibi Uyandıran - Toplu Şiirler
Ebeveyn Boşluğu
İstanbul Kokulu Mutfaklar 2 - Bir Masalmış Geçen Yıllar
Bi Dünya Futbol

HAFTANIN KİTABI

Son Adanın Çocukları

 “Gazetelerin birinde ‘Yeryüzü cenneti adada satılık ev' başlığı altında, adamızla ilgili övgülere yer veriliyordu. Bu gazete ilanı, yıllardır herkesten sakladığımız Son Adamızın, küçük topluluğumuzun herkes tarafından bilinmesi ve h
Burak Yeter - Karsu - Cecilia Krull Konseri - Symphonic Project

Tür: Senfonik
Solist : Burak Yeter, Karsu, Cecilia Krull
Orkestra:

 
Konser Detayları: Muhteşem 3'lü bir araya geliyor! Son dönemlerde adını sıkça duyuran Karsu, La Casa De Papel dizisinin müziğini seslendiren Cecilia Krull ve yurt dışında ülkemizi gururlandıran Burak Yeter,  1 Eylül 2020'de İzmir Kültür Park  müzikseverlerle biraraya gelmeye hazırlanıyorlar.

Burak Yeter'in düzenlemiş olduğu altyapılar üzerine eşlik edecek olan Karsu ve Cecilia Krull, şimdiye kadar yapılmamış bir konsere imza atmak için harekete geçerek, repertuarlarını belirledi. Dinleyiciler, Tuesday (Burak Yeter), La Casa de Papel gibi popüler şarkıları ilk kez senfoni ile dinleyecekler.

 

Burak Yeter

5 yaşında piyano çalmayı öğrenen Burak Yeter, 22 yaşında Burn - MTV Dance Heat DJ Contest 2004'ü kazanarak müzik piyasasında tanınmaya başlandı.

2005 yılında  For Action ile dünyadaki ilk solo DJ albümü yayınlandı. 2008 yılında dünyaca ünlü ses şirketi olan Pioneer ile sözleşme imzalayarak profesyonel eğitim veren DJ okullarını açtı. Connection Records DJ Schools'un CEO'sudur.

2013 yılında Amsterdam'da Storm adlı teklisini yayınlayarak şarkı uluslarası dans listelerinde En İyi 100'e girdi.

Burak Yeter, New World projesiyle kariyerinde yeni bir sayfa açtı. Tuesday şarkısı ile Warner Music'de haftanın en iyi listesine girerek 85'den fazla ülkede iTunes, Spotify, Shazam, Apple Müzik ve Youtube'da 1 numaraya ulaştı.Karsu

Müzik hayatına Amsterdam'da babasının sahip olduğu restoranda 16 yaşında piyano çalarak başlayan Karsu, dinleyicilerin yoğun katılımları nedeniyle büyük salonlarda konser vermeye başladı. Dinleyicilerin beğenileri ve katılımın her geçen gün artmasıyla birlikte dünyanın önemli sahnelerinden teklifler almaya başladı. Concertgebouw, North Sea Jazz Festival, New York Carnegie Hall gibi önemli sahnelerde yer aldı.

Türkiye'deki  çalışmalarına 2011 yılının sonlarına doğru başlayarak 2012 yılında Confession albümünü yayınladı. 2015 yılında çıkardığı Colors albümünde bir önceki albümünde olduğu gibi şarkıların tamamının söz ve müziği kendisine aittir.

Üç yıl çalışmanın sonucu yayınladığı “Karsu” isimli albümü ile dinleyicilerine müzik şöleni sunmaya devam ediyor.Cecilia Krull

Piyanist bir babanın kızı olan Cecillia, kariyerine Disney Production'da 7 yaşında başlamıştır. La Casa de Papel'in jenerik müziği ile dünyada tanınan sanatçı, caz şarkılarını her dilde çok başarılı bir şekilde seslendirmektedir.

 

Senfoni orkestrası eşliğinde sahne alacak olan muhteşem 3'lü harika bir müzik ziyafeti için dinleyicileriyle buluşmayı bekliyorlar.

Bilet Fiyatları:
VIP - 230.00 TL
1. Kategori - 202.50 TL
2. Kategori - 169.50 TL
Bilet satış noktaları : Fuar Açıkhava Tiyatsou, Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu, www.passo.com.tr


P
S
Ç
P
C
C
P
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..