İzmir Hakkında
Turizm ve Seyahat
Tur Otobüsleri
Oto Kiralama
Taksi Durakları
Önemli Telefonlar
Nöbetçi Eczaneler
Konsolosluklar
Muhtarlıklar
Bankalar
NoterlerCumartesi


Pazar


Pazartesi • SİNEMA
 • KONSER
 • SERGİ
 • TİYATRO
 • OPR BALE
 • TPL/PANEL
 • SPOR
 • DİĞER
 • FUAR
 • Los Angeles'ta Gizli Görev
  Tür :Komedi / Macera / Aksiyon
  YönetmenMark Cullen
  OyuncularEmily Robinson, Adrian Martinez, Kal Penn, Thomas Middleditch, Maurice Compte, Wood Harris, Elisabeth Röhm, John Goodman, Stephanie Sigman, Adam Goldberg, Bruce Willis, Jason Momoa, Famke Janssen
  Süre94 dk.
  Los Angeles'ta yaşayan bir özel dedektif olan Steve Ford (Bruce Willis), çok sevdiği köpeği Buddy'nin tehlikeli bir çete tarafından çalınmasıyla büyük üzüntü yaşar.
  Antisosyal 2
  Tür :Korku
  YönetmenCody Calahan
  OyuncularMichelle Mylett, Stephen Bogaert, Josette Halpert, Halpert Samuel Faraci, Kassandra Santos Millen, Cody Ray Thompson, Randy Thomas, Alen Delain, Todd Thomas Dark, Jake Michaels, Kristina Nicoll, Christian Bako
  Süre90 dk.
  Doğurduğu bebeğinin elinden alınmasının üstünden yıllar geçse de Sam çocuğunu aramaya devam etmektedir. Virüsten etkilenenlerin işgaline maruz kalan Social Redroom adlı bir siteyi araştıran, bu sırada Bean adında küçük bir kızla tanışan Sam, sonunda yakalanır ve yoğun işkenceye maruz kalır.
  Yabani
  Tür :Fantastik / Dram / Korku
  YönetmenFritz Böhm
  OyuncularBel Powley, Liv Tyler, Brad Dourif, James Le Gros, Frank Deal, Troy Ruptash, Charlotte Ubben, Keenan Jolliff, Alisa Sondak, Arlo Mertz, Bhavesh Patel, Kelly Lamor Wilson, Julia Rusatsky, Mike Faist, Collin Kelly-Sordelet
  Süre92 dk.
  Doğduğu günden beri 'baba' diye hitap ettiği bir adamla birlikte büyüyen, evinden hiç çıkmayan Anna, 16 yaşına geldiğinde Şerif Ellen Cooper  tarafından kurtarılıp özgürlüğüne kavuşturulur.
  İyi ki Doğdun Abla
  Tür :Dram
  YönetmenOnur Öğden
  Oyuncularİzel Çeliköz, Esin Civangil, Esin Civangil, Metin Keçeci, Ayhan Işık (i), Dilara Büyükbayraktar, Enis Boztepe, Onur Öğden
  Süre
  Köy ağası olan Bayram'ın üç çocuğu vardır. Kardeşlerden Ferit ve Feriz birbirleriyle sürekli didişir. Evin kızı Ferda ise istemese de Feriz'in yakın arkadaşı Ali ile evlendirilir. Ferit ve Feriz'in arasındaki çekişme köye gelen öğretmenden sonra iyice kızışır. Öğretmen Gamze ile Ferit'in ilişkisi kısa sürede evlilikle taçlanmıştır.
  İki Kafadar
  Tür :Animasyon
  YönetmenVictor Azeev
  Oyuncular
  Süre75 dk.
  Bobi düzenli bir hayat sürmeyi seven bir kunduzdur. Hayatı kontrolü altında rutin bir şekilde ilerlemektedir. Ta ki bir gece Max ile tanışana kadar. Max macera tutkunu olan bir kedidir. Max, bir gece gökyüzünde bir cisim keşfeder ve kısa süreden bunun bir uzay gemisi olduğunu anlar.
  Üç Harfliler Beddua
  Tür :Korku
  YönetmenAlper Mestçi
  OyuncularBeyzanur Mete, Esma Soysal, Şerife Ünsal, Gizem Takma, Vural Ceylan, Aydın Erek, Nurdan Tünay Kekeç, Nural Erkol, Yavuz Çetin
  Süre
  Melek, Burcu, Eda ve Ayla aynı liseden mezun olmuş, mezuniyetlerine ve aradan geçen yıllara rağmen birbirlerinden hiç kopmamış 4 yakın arkadaştır. Havel adında bir Şaman kadınla tanışmaları ve kimden geldiği belli olmayan kuvvetli bir beddua, korkunç günler yaşamalarına neden olacaktır.
  Renksiz Rüya
  Tür :Dram
  YönetmenMehmet Ali Konar
  OyuncularCıvan Güven Tunç, Bilal Bulut, Orhan Alıcı, Cuma Karaaslan, Midas Muhammed
  Süre78 dk.
  Annesini kaybetmiş, 1990'lı yılların siyasi olaylarının hayatını derinden etkilemesine engel olamayan küçük Mirza'nın (Cıvan Güven Tunç) günleri, Mir Ahmed'in (Bilal Bulut) evlerinde bir süre misafir olarak kalmasıyla değişmeye başlar.
  Ocean`s 8
  Tür :Gerilim / Suç
  YönetmenGary Ross
  OyuncularSandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Dakota Fanning, Damian Lewis, Denisa Juhos, Doris McCarthy, Matt Damon, Olivia Munn, Richard Armitage, Katie Holmes, James Corden, Helena Bonham Carter, Rihanna, Awkwafina, R
  Süre
  Danny Ocean'ın uzun süredir ortalarda olmayan kız kardeşi Debbie Ocean şartlı tahliyeyle serbest kalınca çok büyük bir soygun gerçekleştirmeyi planlamıştır.
  Dümdüzz Adam
  Tür :Komedi
  YönetmenMurat Toktamışoğlu
  OyuncularFerdi Sancar, Cezmi Baskın, Efsane Odağ, Ersin Korkut,Levent Sülün
  Süre125 dk.
  Taksi şoförü olarak hayatını kazanan Ferdi (Ferdi Sancar) ve dedesi Cemşit (Cezmi Baskın) ile birlikte yaşamaktadır. İlerleyen yaşına rağmen fırlamalıkları bitmeyen Cemşit Dede, internet tanıştığı Bulgar Tatyana'yla evlenmeyi kafasına koymuştur.
  Tatlı Bela
  Tür :Komedi / Romantik
  YönetmenCem Sürücü
  OyuncularGökhan Keser, Serkan Kuru, Eren Pekgöz, Selen Seyven, Eda Erol
  Süre90 dk.
  Çocukluk arkadaşı Arda, Erdem ve Fırat büyüdüklerinde de bağlarını hiç koparmadan hatta aynı evde yaşayarak hayatlarına devam etmektedirler. Bir gece kapılarının önüne bir bebek bırakılır.
  Atölye
  Tür :Dram
  YönetmenLaurent Cantet
  OyuncularMarina Foïs, Matthieu Lucci, Florian Beaujean, Mamadou Doumbia, Mélissa Guilbert
  Süre114 dk.

  Jurassic World: Yıkılmış Krallık
  Tür :Bilim Kurgu / Aksiyon / Gerilim / Macera
  YönetmenJuan Antonio Bayona
  OyuncularChris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jeff Goldblum, B.D. Wong, Toby Jones, James Cromwell, Rafe Spall, Daniella Pineda, Geraldine Chaplin, Justice Smith (i), Faith Fay, Robert Emms, Ted Levine, Michael Papajohn, Peter Jason, Kamil Lemieszewski
  Süre128 dk.
  Nublar Adası'ndaki Jurassic World tema parkının kapatılmasının ardından 3 yıl geçmiştir. Dinozorlar, bu adada serbestçe hayatlarını sürdürmektedir. Ancak adadaki volkanın yeniden aktifleşmesi, dinozorların oradan çıkarılmasını zorunlu kılar.
  Ayin
  Tür :Korku
  YönetmenAri Aster
  OyuncularAustin R. Grant, Gerry Garcia, Mark Blockovich, Milly Shapiro, Marilyn Miller, Ann Dowd, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Toni Collette, Gabriel Monroe Eckert
  Süre126 dk.
  Graham ailesinin en büyüğü Ellen öldüğünde, ailenin geri kalan üyeleri kökleriyle ilgili korkutucu sırlardan haberdar olmaya başlarlar. Daha fazlasını öğrendikçe, kendilerine miras kalan bu kaderden kurtulabilmek için daha da umutsuzca çabalamaya başlarlar.
  The Bookshop
  Tür :Dram
  YönetmenIsabel Coixet
  OyuncularGary Piquer, Jorge Suquet, Charlotte Vega, Patricia Clarkson, Emily Mortimer, Bill Nighy, Nigel O'Neill
  Süre113 dk.
  Boşanmayla sonuçlanan bir evlilik geçirmiş olan Florence Green (Emily Mortimer), değişimlere kapalı, küçük deniz kenarı kasabası Hardborough'da bütün riskleri alarak bir kitapçı açar.
  Cumali Ceber 2
  Tür :Komedi
  YönetmenKamil Çetin
  OyuncularHalil Söyletmez, Serkan Şengül, Doğa Konakoğlu, Emre Keskin, Esra İşgüzar, Köksal Engür, Muhammed Cangören
  Süre
  Cumali Ceber (Halil Söyletmez), büyük oğlu Cevher'i evlendirme hazırlıkları içindeyken, dedesinin arsasındaki huzurevinin yıkılacağını öğrenir. Dedesi, arsayı satmaktan sadece yıllar önce kendisine emanet ettiği köstekli saati geri getirmesi halinde vazgeçecektir.
  Sevimli Tekneler
  Tür :Animasyon
  YönetmenWill Ashurst, Simen Alsvik
  OyuncularFridtjov Såheim, Dennis Storhøi, Yngve Marcussen, Christine Hope, Magnus Krepper, Martinus Gunnarsen, Marcus Gunnarsen, Anderz Eide, Marie Blokhus
  Süre73 dk.
  Büyük bir kurtarma operasyonunu cesareti sayesinde başarıyla halleden Elias, daha büyük bir limanın kurtarma teknesi olmuş, ait olduğu limanı ve arkadaşlarını geride bırakmıştır. Son derece popüler bir figür olduğu yeni hayatının keyfi çok uzun sürmez.
  Cüce Dedektif Şerlok
  Tür :Animasyon / Aile / Macera
  YönetmenJohn Stevenson
  OyuncularJohnny Depp, James McAvoy, Emily Blunt, Michael Caine, Maggie Smith
  Süre87 dk.
  Sevimli cüceler Cino ve Jülyet aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte şehre ilk geldiklerinde en büyük istekleri yeni bahçelerini ilkbahar için hazır etmektir. Fakat, kısa bir süre içinde birinin Londra'nın dört bir yanındaki bahçe cücelerini kaçırdığını fark ederler.
  Kasırgada Vurgun
  Tür :Gerilim / Aksiyon
  YönetmenRob Cohen
  OyuncularToby Kebbell, Maggie Grace, Ryan Kwanten, Ralph Ineson, Melissa Bolona
  Süre103
  Amerikan hazinesinden 600 milyon $ gibi bir parayı çalmak isteyen bir grup üst düzey hırsız, okyanus kenarındaki para basım tesislerine operasyon düzenlemeyi planlamıştır. Bu sırada görülmemiş derecede büyük bir kasırga da bu sahil şehrinin kapısına dayanmıştır.
  Ahlat Ağacı
  Tür :Dram
  YönetmenNuri Bilge Ceylan
  OyuncularDoğu Demirkol, Murat Cemcir, Bennu Yıldırımlar, Hazar Ergüçlü, Serkan Keskin
  Süre188 dk.
  Üniversiteyi bitirdikten sonra Anadolu'da küçük bir kasaba olan memleketine dönen, yazdığı kitabını bastırabilmek için para bulmaya çalışırken bir yandan da babasının yarattığı sorunlarla uğraşan Sinan  isimli bir adamın öyküsü filmde anlatılıyor.
  Kitap Kulübü
  Tür :Komedi
  YönetmenBill Holderman
  OyuncularDiane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen, Mary Steenburgen, Andy Garcia
  Süre104 dk.
  Artık orta yaşları da geride bırakmaya başlamış 4 yakın arkadaş, Diane, Vivian, Sharon ve Carol, aylık kitap kulüplerinde Grinin 50 Tonu kitabını okumaya karar verince sıradan hayatları bambaşka bir şekil alır.
  Deniz ve Güneş
  Tür :Dram / Romantik
  YönetmenBarış Denge
  OyuncularŞafak Pekdemir, Burak Serdar Şanal, Melissa Giz Cengiz, Eylül Öztürk, Levent Özdilek, Yener Gürsoy, Selahattin Taşdöğen
  Süre
  Deniz, babasının zorlamasıyla Nurperi ile evlenecektir. Otilia konseri için Nurperi'nin yatıyla bir hafta öncesinden Burgazada'ya giden Deniz, burada dalış yaptığı sırada Güneş ile karşılaşır.
  Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi
  Tür :Bilim Kurgu / Fantastik / Macera
  YönetmenRon Howard
  OyuncularAlden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Deepak Anand, Jon Favreau, Lily Newmark, Richard Dixon, Kamil Lemieszewski, Izzy Bayley-King, Warwick Davis, Clint Howard, Paul Bettany, Phoebe Waller-Bridge, Joonas Su
  Süre135 dk.
  Genç kaçakçı Han Solo, galaksinin en gizli ve tehlikeli köşelerinde yer altı dünyasında kendine bir yer edinmeye çalışırken, ileride çok iyi arkadaş olacağı Chewbacca, bir başka ünlü kaçakçı Lando Calrissian ve ona büyük yardımları dokunacak Tobias Beckett ile yolu kesişir.
  Coco
  Tür :Animasyon / Aile / Macera
  YönetmenLee Unkrich, Adrian Molina
  OyuncularSeslendirenler: Gael García Bernal, Benjamin Bratt, Cheech Marin, Alanna Ubach, Edward James Olmos
  Süre109 dk.
  12 yaşındaki Miguel, hayranı olduğu müzisyen Ernesto de la Cruz gibi olabilmenin hayalleriyle yaşamaktadır. Ancak ailesinin müzikle ilgilenmesine yönelik anlaşılmaz bir yasağı vardır.
  Deadpool 2
  Tür :Komedi / Macera / Aksiyon
  YönetmenDavid Leitch
  OyuncularRyan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Zazie Beetz, T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Karan Soni, Jack Kesy, Julian Dennison, Andréa Vawda, Shiori Kutsuna, Bill Skarsgård, Lisa Bunting, Scott Vickaryous, Luke Roessler, Hayley Sale
  Süre119 dk.
  İlk filmindeki maceralarının ardından Wade Wilson, yani Deadpool bu sefer birçok açıdan tam zıttı olan Cable ile karşı karşıya gelir.
  Avengers: Sonsuzluk Savaşı
  Tür :Bilim Kurgu / Aksiyon
  YönetmenAnthony Russo, Joe Russo
  OyuncularChris Evans, Chris Hemsworth, Zoe Saldana, Karen Gillan, Josh Brolin, Sebastian Stan, Jeremy Renner, Tom Holland, Pom Klementieff, Letitia Wright, Wright Elizabeth Olsen, Benedict Cumberbatch, Cobie Smulders, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Ch
  Süre149 dk.
  Kaptan Amerika ve Iron Man'in arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız, birbirlerinden uzaklara savrulurlar. Hepsi kendi yandaşlarıyla dünyayı korumaya çalışmaktadır.
  Kelebekler
  Tür :Drama
  YönetmenTolga Karaçelik
  OyuncularTolga Tekin, Bartu Küçükçağlayan, Tuğçe Altuğ, Serkan Keskin, Hakan Karsak, Ercan Kesal, Ezgi Mola, Mustafa Kırantepe
  Süre117 dk.
  Birbirlerinden uzakta yaşayan ve birbirlerini pek tanımayan üç kardeş, astronot Cemal, aktör Kenan ve öğretmen Suzan, 30 yıldır görüşmedikleri babalarından gelen telefonun ardından köylerinde yeniden bir araya gelirler.
  Düğüm Salonu
  Tür :Komedi / Macera / Romantik
  YönetmenHakan Algül
  OyuncularŞahin Irmak, İrem Sak, Gonca Vuslateri, Emre Karayel, Onur Buldu
  Süre100 dk.
  Eskiden birlikte olmuş, ancak yollarını ayırma kararı alarak başka insanlarla tamamen farklı hayatlar kurmanın eşiğine gelmiş Serkan ve Hülya, müthiş bir tesadüf sonucu aynı gün yanyana düğün salonlarında evlenmek üzere tarih almışlardır.
  Dönme Dolap
  Tür :Dram
  YönetmenWoody Allen
  OyuncularKate Winslet, James Belushi, Juno Temple, Justin Timberlake, Max Casella
  Süre101 dk.
  1950'lerde Coney Island, New York'ta yaşayan Ginny (Kate Winslet) bir zamanlar oyunculuk yapmış olsa da artık garson olarak çalışan, atlı karınca operatörü Humpty (Jim Belushi) ile pek de mutlu olmayan bir yaşam süren orta yaşa yaklaşmış bir kadın
  Ayla
  Tür :Dram / Romantik
  YönetmenCan Ulkay
  OyuncularÇetin Tekindor, İsmail Hacıoğlu, Lee Kyung-jin, Ali Atay, Taner Birsel
  Süre
  Kore Savaşı'na asker olarak gönderilen Süleyman (İsmail Hacıoğlu), savaş esnasında öksüz kalan ve himayesini aldığı küçük Koreli kızla sevgi dolu samimi bir bağ kurar.
  Düş Kırgınları
  Tür :Dram
  YönetmenSelim Güneş
  OyuncularMert Tanık, Denise Ankel, Bahar Yanılmaz, Buğra Koçtepe, Hakan Emre Ünal
  Süre98 dk.
  Kuzey (Mert Tanık), Ege kıyısındaki bir kasabada arkadaşı Sami ile birlikte otel işletmektedir. İkisi de yıllarca daha güzel bir dünya için mücadele etmiş, ancak bunun karşılığında büyük bedeller ödemiş ve gelecekten umutsuz bir hayat sürmeye başlamıştır.
  Yanlış Anlama
  Tür :Komedi
  YönetmenUlaş Cihan Şimşek
  OyuncularŞevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca
  Süre
  İstanbul'da yaşayan ve maddi zorluklar yaşayan bir aile, hiç beklemedikleri bir zamanda gelen bir mektupla parasal sıkıntıların sonuna geldiklerini düşünerek umutlanmıştır.
  Dünyanın En Güzel Kokusu 2
  Tür :Dram / Romantik
  YönetmenMustafa Uğur Yağcıoğlu
  OyuncularRıza Kocaoğlu, Tuba Ünsal, Bestemsu Özdemir, Ege Aydan, Esra Ruşan
  Süre
  Dünyanın En Güzel Kokusu filminin devam filmi olan yapımın yönetmenliğini bir kez daha Mustafa Uğur Yağcıoğlu üstleniyor.
  Süperstar
  Tür :Müzikal / Dram / Komedi
  YönetmenAdvait Chandan
  OyuncularAamir Khan, Zaira Wasim, Raj Arjun, Meher Vij, Harsh Jha
  Süre
  Günün birinde dünyanın en iyi şarkıcısı olma hayalleriyle yanıp tutuşan, Müslüman bir ailesnin 14 yaşındaki kızı Insiya (Zaira Wasim), babasının sürekli engellemeleriyle bir türlü kendini gösterememektedir
  Yedinci Hayat
  Tür :Gerilim / Bilim Kurgu
  YönetmenTommy Wirkola
  OyuncularNoomi Rapace, Willem Dafoe, Glenn Close, Robert Wagner, Marwan Kenzari
  Süre123 dk.
  Yakın bir gelecekte dünya nüfusu kontrol edilemez boyutlara ulaşıp, kaynaklar tükenip, kıtlık baş gösterince, bütün ailelere tek çocuk kotası konulmuştur. Fazlalık çocuklar devlet tarafından öldürülmektedir.
  Ozan Çolakoğlu
  Tür :Elektronik Müzik


  Tarih: 23 Haziran 2018
  Saat: 14.00
  Yer: Kafe Pi Beach  Yıldız Tilbe
  Tür :Pop Müzik


  Tarih: 06 Ağustos 2017
  Saat: 17.00
  Yer:  Nomads Alaçatı

  Tarih: 05 - 19 Ağustos 2017
  Saat: 23.00
  Yer:   Jolly Joker Alaçatı

  Selami Şahin
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 27 Temmuz 2018
  Saat: 22.00
  Yer:  SoldOut Performance Hall
  Mike Diamondz
  Tür :Elektronik Müzik


  Tarih: 23 Haziran 2018
  Saat: 23.00
  Yer: Kafe Pi Beach

  Da Candy
  Tür :Elektronik Müzik


  Tarih: 25 Haziran 2018
  Saat: 14.00
  Yer: Kafe Pi Beach

  Tan Taşcı
  Tür :Pop


  Tarih: 29 Haziran 2018
  Saat: 22.00
  Yer:   SoldOut Performance Hall
  Melek Mosso
  Tür :Pop


  Tarih: 28 Haziran 2018
  Saat: 22.00
  Yer:  SoldOut Performance Hall

  Can Gox
  Tür :Alternatif


  Tarih: 27 Haziran 2018
  Saat: 22.00
  Yer:   SoldOut Performance Hall
  Oldies'n Goldies - Forever Young
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 06 Temmuz 2018
  Saat: 22.00
  Yer:   SoldOut Performance Hall
  Kalben
  Tür :Pop


  Tarih: 14 Temmuz 2018
  Saat:  22.00
  Yer:   SoldOut Performance Hall
  Halil Sezai
  Tür :Pop Müzik


  Tarih: 05 Temmuz 2018
  Saat: 22.00
  Yer:   SoldOut Performance Hall
  Oberon Trio
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 07 Temmuz 2018
  Saat: 21.00
  Yer: Çeşme Kale

  Richard Galliano - Cameristi Della
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 01 Temmuz 2018
  Saat: 21.00
  Yer: Efes Celsus Kütüphanesi

  Teoman
  Tür :Rock


  Tarih: 29 Haziran 2018
  Saat: 23:00
  Yer: Jolly Joker Alaçatı
  Peaky Blinders
  Tür :Elektronik Müzik


  Tarih: 30 Haziran 2018
  Saat: 23.00
  Yer: Kafe Pi Beach

  Vivat Tango Duo
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 25 Haziran 2018
  Saat: 20.00
  Yer: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

  Genç Sahne Müzik Dinletileri / Nisan - Haziran Dönemi Dinletileri
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 03 Nisan - 29 Haziran 2018
  Yer: Çeşitli Etkinlik Alanları
  Ölümünün 150.yılı Rossini'ye Saygı
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 27 Haziran 2018
  Saat: 21.00
  Yer: Efes Celsus Kütüphanesi

  Çim Konserleri 2018 - Grup Gündoğarken
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 26 Temmuz 2018
  Saat: 21.00
  Yer: Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi

  Çim Konserleri 2018 - Niyazi Koyuncu
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 05 Temmuz 2018
  Saat: 21.00
  Yer: Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi

  Çim Konserleri 2018 - Kent Orkestrası
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 28 Haziran 2018
  Saat: 21.00
  Yer:  Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi

  Çim Konserleri 2018 - Eda Baba
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 19 Temmuz 2018
  Saat: 21.00
  Yer: Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi

  Çim Konserleri 2018 - Gece Yolcuları
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 12 Temmuz 2018
  Saat: 21.00
  Yer: Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi

  Hafıza Mekanları Smyrna /İzmir
  Tür :Minyatür
  SanatçılarAyşe Yılmaz Öztürk, Esra Dereli, Fatma Akdaş, Filiz Adıgüzel Toprak, Hasan Avni Koçak, Hüsna Çakır, Selin Erdem, Sevde Şimşek, Süreyya Uyan, Yeşim Göktepe, Yusuf Korkmaz, Zekiye Buğurcu
  Tarih: 10 Mayıs - 29 Haziran 2018
  Yer:    Nafi Güral Sanat Galerisi / Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  Sergi Açılışı: 10 Mayıs 2018  /  16:30

  Renk Işık Titreşim: Türk İzlenimcileri
  Tür :Resim Sergisi
  Sanatçılar
  Tarih: 12 Nisan - 27 Temmuz 2018
  Yer:   Arkas Sanat Galerisi
  Madam P - Cesaret
  Tür :Resim Sergisi
  SanatçılarMadam P
  Tarih: 22 Haziran - 02 Temmuz 2018
  Yer:   İzmir Resim Heykel Müzesi

  Sergi Açılışı: 22 Haziran 2018  /  18.00

  DEÜ Güzel Sanatlar Fakültesi
  Tür :Belirtilmemiş
  Sanatçılar
  Tarih: 11 - 28 Haziran 2018
  Yer: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

  Açılış:11 Haziran 2018 / 18.30

  Sema Culam ''Anadolu'dan'' Resim Sergisi
  Tür :Resim Sergisi
  SanatçılarSema Culam
  Tarih: 20 Mayıs - 02 Temmuz 2018
  Yer:    Nar Artiz Gallery

  Fidan Tonza - Dip Dibe
  Tür :Belirtilmemiş
  SanatçılarFidan Tonza
  Tarih: 23 Haziran - 16 Temmuz 2018
  Yer:   Galeri Kırmızı

  Sergi Açılışı: 23 Haziran 2018  /  18.30

  37. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması
  Tür :Resim Sergisi
  Sanatçılar
  Tarih: 11 - 24 Haziran 2018
  Yer: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi  Ölü'n Bizi Ayırana Dek
  Tür :Komedi
  YönetmenHakan Yılmaz
  YazarMurat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkan
  OyuncularHakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan
  Tarih: 26 Temmuz 2018
  Saat: 21.00
  Yer:   Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

  Bir Delinin Hatıra Defteri - Genco Erkal
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenGenco Erkal
  YazarNikolay Gogol
  OyuncularGenco Erkal
  Nikolay Gogol'un en sevilen öykülerinden olan "Bir Delinin Hatıra Defteri", 1965 yılında sahneye uyarlandı ve ülkemizde ilk tek kişilik oyun olarak Genco Erkal tarafından Ankara Sanat Tiyatrosu'nda oynandı.
  Notre Dame Quasimodo Müzikali
  Tür :Müzikal
  YönetmenVural Bingöl
  YazarVictor Hugo
  OyuncularVural Bingöl, Elif Arpaci, Andrea Primavera, Erhan Yaman, Ali Kemal Aydin...
  Quasimodo; çirkinliğiyle alay eden halkın içine karışmaktan hiç hoşlanmayan, insanların söylediklerini bir alay veya lanet saymaya başlayan, insanlara duyduğu kin her gün büyüyen biridir. Bir gün Esmeralda ile tanışır ve ona aşık olur.
  Ferhangi Şeyler
  Tür :Komedi
  YönetmenFerhan Şensoy
  YazarFerhan Şensoy
  OyuncularFerhan Şensoy
  Ferhangi Şeyler; dünyada ''en çok oynanan tiyatro oyunu'' ve sürekli kendi rekorunu kırmaya devam eden efsanevi tiyatro oyunu. Ferhangi Şeyler'de hepimizin hayatının içinde olan karakterler var.
  Can Erik
  Tür :Komedi
  YönetmenNami Esatgil
  YazarNiyazi Gezer
  OyuncularMurat Tavlı, İpek Tanrıyar, Nami Esatgil, Efsane Geçen
  Tarih: 17 - 18 Temmuz 2018
  Saat:  21.30

  Mahşer-i Cümbüş
  Tür :Komedi
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 17 Temmuz 2018
  Saat: 21:00
  Yer:   Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  Bütün Çılgınlar Sever Beni
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenKemal Aydoğan
  YazarStefan Tsanev
  OyuncularMert Fırat, Öznur Serçeler, Volkan Yosunlu
  Tarih: 30 Temmuz 2018
  Saat: 21.00
  Yer:   Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  Bir Baba Hamlet
  Tür :Komedi
  YönetmenEmrah Eren
  YazarSebastian Seidel
  OyuncularŞevket Çoruh, Murat Akkoyunlu
  Tarih: 15 Ağustos 2018
  Saat:  21.00
  Yer:    Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  Piraye
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenMurat Çidamlı
  YazarNazım Hikmet
  OyuncularMurat Çidamlı

  Tarih: 13 Temmuz 2018
  Saat: 21.00
  Yer:   Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

  Evli ve Zavallı - Temel ile Fadime Oyunu
  Tür :Belirtilmemiş
  Yönetmen
  YazarYılmaz Okumuş
  OyuncularSeymen Aydın, Buse Sinem İren
  Tarih: 17 Temmuz 2018
  Saat: 20.00
  Yer:   Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

  Ege ile Gaga Müzikali - Ay Macerası
  Tür :Müzikal
  YönetmenBilal Aydoğdu
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 17 - 18 Temmuz 2018
  Saat: 20.00


  Maşa ile Koca Ayı
  Tür :Çocuk Oyunu
  YönetmenTarık Şerbetçioğlu
  YazarTarık Şerbetçioğlu
  Oyuncular
  Uzun bir kış uykusundan uyanan Koca Ayı, bahar mevsiminin tadını çıkaracakken; tüm kış onun uyanmasını iple çeken yaramaz dostu minik Maşa'yla karşılaşınca çeşitli maceralar yaşamaya başlarlar. Bu eğlenceli olaylarda; tavşan, kurt Kardeşler ve sevimli dişi ayı da onlara eşlik ederler.
  Canım Kardeşim 2
  Tür :Müzikal
  YönetmenMurat Ergür
  YazarMurat Kürüz
  Oyuncular
  Tarih:  06 Ağustos 2018
  Saat:  20.30
  Yer:    Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu

  Color Sky 5K İzmir Renkli Koşu
  Tür :Koşu
  YerMavişehir Sahili
  Tarih: 14 Ekim 2018
  Saat:  14.00
  Yer:   Mavişehir Sahili
  Sunay Akın ve Nihat Sırdar "Sivrisinek Dedin de Aklıma Geldi"
  Tür :Stand-up
  Kişiler :Sunay Akın, Nihat Sırdar
  Tarih: 25 Temmuz 2018
  Saat: 21.00
  Yer:   Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

  Tarih: 28 Temmuz 2018
  Saat: 21.00
  Yer:   Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

  Metin Zakoğlu ile Komik Gazino
  Tür :Gösteri
  Kişiler :Metin Zakoğlu
  YönetmenMetin Zakoğlu
  Tarih: 06 - 07 - 13 - 14 - 20 - 21 - 27 - 28 Temmuz 2018
  Saat: 21.30
  Yer:   Leo Alaçatı Butik Otel

  Şevval Sam 'Müzeyyen' Tek Kişilik Müzikal Gösteri
  Tür :Müzikal
  Kişiler :Şevval Sam
  YönetmenEngin Alkan
  Tarih: 27 Nisan 2018
  Saat: 21.00
  Yer:   Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi
  Sunay Akın ile Görçek
  Tür :Stand-up
  Kişiler :Sunay Akın
  Tarih: 12 Temmuz 2018
  Saat: 21.00
  Yer:   Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  Apikam Yaz Etkinlikleri - ''İzmir Masalları - İzmir Mutfağı - İzmir Müzikleri''
  Tür :Diğer
  Organizasyon :İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Tarih: 19 Haziran - 03 - 17 - 31 Temmuz - 14 - 28 Ağustos 2018
  Saat:  20.30
  Yer:    Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi Bahçesi

  32. Uluslararası İzmir Festivali
  Tür :Festival
  Tarih: 26 Mayıs - 07 Temmuz 2018


  İzmir`in 150 Yıllık Yerel Tarihine Genç Bakış Yarışması
  Tür :Yarışma
  Tarih: 29 Mart - 15 Ekim 2018
  Yer: İzmir Kent Kütüphanesi

  Engelsiz İzmir 2018 Ulusal Kısa Film Yarışması: En-Gel-Le-Me!
  Tür :Yarışma
  Organizasyon :İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Son Başvuru Tarihi: 21 Eylül 2018
  Yer: İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Sanat Şube Müdürlüğü

  6. Uluslararası İzmir Heykel Çalıştayı
  Tür :Çalıştay
  Organizasyon :İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Son Başvuru Tarihi: 28 Mart 2018

  Birinci Kısım ''Taş'': 03 Eylül - 02 Ekim 2018
  İkinci Kısım ''Bronz'': 08 Ekim - 05 Kasım 2018
  87. İzmir Enternasyonal Fuarı
  Tür :Fuar
  Organizasyon :İzfaş
  Tarih: 07 - 16 Eylül 2018
  Yer:   Kültürpark

  İzmir Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı
  Tür :Fuar
  Organizasyon :Elit Fuarcılık
  Tarih: 27 - 28 - 29 - 30 Eylül 2018
  Yer:   Fuar İzmir

  Windoor World 2018
  Tür :Fuar
  Tarih: 13 - 16 Eylül 2018
  Saat: 10.00 - 19.00
  Yer:   Fuar İzmir

Etkinliklerinizi bize etkinlik@izmir.com.tr adresinden ulaştırabilirsiniz.

Haberler AnasayfaKent HaberleriEkonomiKültür SanatSağlıkBilim TeknikSporArşiv
09:26
"TÜRKİYE'DE DİJİTAL KİMLİK PAZARI OLUŞUYOR"
Dijital para birimi bitcoinin alt yapısını oluşturan blockchain sistemi İzmir'de uzmanları tarafından tartışıldı.
KENT HABERLERİ
EKONOMİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
Tazelenme Üniversitesi Ege Üniversitesi`nde eğitime başladı TOPRAKSIZ TEKNOLOJİK TARIM DEVRİ BAŞLIYOR!
KEÇENİN YANSITTIĞI "KADIN"A URUGUAY'DA ONUR ÖDÜLÜ Gereksiz kullanılan antibiyotikler önemli bir tehdit
`İZMİR`İN EN GENİŞ KATILIMLI HACKATHONU HACK4CITY` Bu başarı ayakta alkışlanır!
P
S
Ç
P
C
C
P
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12