KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

HAVA DURUMU


13°C

13°C

14°C
Pazar P.tesi Salı

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

O Kadar da Harika Değilsin
İtiraf
Kuyucaklı Yusuf
Stratejist
Büyük Sorulara Kısa Yanıtlar

HAFTANIN KİTABI

Bir Ömür Nasıl Yaşanır?Daha anlamlı yaşamak için İlber Ortaylı'dan tavsiyeler:

“Cesur olun. Kendinizi rahat hissettiğiniz alanın dışında pencereler açın. Farklı dünyalarla ancak böyle tanışırsınız. Ben hep yerimde dursaydım, dünyamı değMATEMATİK PROGRAMLARI
Wolfram Research

Wolfram Research matematik dünyasının yakından tanıdığı teknolojilerini bilimin hizmetine sunan araştırma şirketi sitesidir.
Tangram

İngilizce ismi olan 'Tangram İngilizce'de bulmaca veya incik-boncuk manasına gelen tramgram kelimesinden türemiştir. Bu ismin kaynağı kesin olarak bilinmemektedir.
Geogebra

Geogebra ortaokullar için Cambridge Üniversitesi Eğitim Enstitüsü tarafından geliştirilen geometri, cebir ve calcilusu birleştiren dinamik bir matematik yazılım programıdır.
Microsoft Math 2007

Microsoft'un Öğrenci ve eğitmenler için hazırlanmış olduğu matematik editörü ile matematiksel işlemleri yapabilirsiniz. Özellikle Öğrenciler mühendisler için derece destek sağlayacak bir yazılım çözümüdür.
Cabri 3D

Cabri 3D programı sınıfçı interaktif etkinlikler için hazırlanmış bir programdır hazırlayacağınız çalışmaları bu gibi yazılım programlarını kullanarak sınıf içerisinde interaktif olarak sunabilmenizi sağlamaktadır.
Wiris

Matematiksel hesaplama ve formüller çoğunlukla eğitim araçları olarak matematik öğretmenleri kullanmaktadır. Wiris ile bir çok matematiksel hesaplama yapılabilmektedir.
C.a.r

C.a.r adını Compass and Ruler'in (pergel ve cetvel) kısaltılmasından alınmıştır. Açık kaynak kodlu bir yazılım programıdır ve geometri, çizim, hesaplama programıdır.
P
S
Ç
P
C
C
P
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..