İzmir Hakkında
Turizm ve Seyahat
Tur Otobüsleri
Oto Kiralama
Taksi Durakları
Önemli Telefonlar
Nöbetçi Eczaneler
Konsolosluklar
Muhtarlıklar
Bankalar
NoterlerÇarşamba


Perşembe


Cuma
  izmir.com.tr KULLANIM KOŞULLARI
 
Üyelik

Belirlediğiniz kullanıcı adınızı ve şifrenizle sitemize üye olabilirsiniz.
Üyelik onayınız mevcut E-Posta adresinize gönderilecektir.
E – posta adresinizin doğruluğundan emin olunuz.

Bu sayfa, üyelere ve ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
izmir.com.tr üyesi olan ya da olmayan herkese açık bir sitedir.

Üyeler için verilen hizmetler ücretsizdir.
Haberlere yorum yapabilmek, duyuru alabilmek için izmir.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir.
izmir.com.tr üyeleriyle yaşadığı bir anlaşmazlık durumunda, anlaşmazlığı çözmek için ilgili üyenin üyeliğine son verebilir.
Sitenin üyelerinin birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır.
Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da doğrudan üye sorumludur.


Kullanım Koşulları

Sayfaları özelleştirmek için;
Ünibel A.Ş kullanıcıların tercihleri doğrultusunda, kullanıcıya özel sayfalar hazırlayabilir. Bu sayfalar, belirli otomasyonlara göre ve siteyi kullanıcının daha rahat kullanabilmesi, aradığında daha çabuk ulaşabilmesi amacıyla hazırlanır.

Kullanıcının kişisel bilgileri ancak kullanıcı tarafından istenen ve haberdar olduğu bir hizmeti veya aktarımı gerçekleştirmek üzere paylaşılabilir. Bunun dışında üyelerin bilgileri hiçbir biçimde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Mahkeme kararları ve/veya talepleri durumunda kulllanıcı ile ilgili bilgiler yasal zorunluluklarla kısıtlı kalmak üzere resmi mercilerle paylaşılabilir.

Sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı Internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ve bu sitelerle ilgili riskler ziyaretçilere aittir.

Bu sitede verilen bilgiler ticari olmayan kişisel kullanım için sunulmuştur. Bu amaçla kullanılabilir. Size sağlanan bu izne bağlı olarak, bu siteyi kopyalamanız veya bu siteden herhangi bir bilgi almanız halinde tüm telif hakları ile marka veya diğer mülkiyet haklarının saklı olduğu baştan kabul edilmiştir. Bu bilgilerin her türlü izinsiz kullanımı, marka, telif hakları, gizlilik ve yayın haklarının ihlali de dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, kullanıcının ceza almasına neden olabilir.

Genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda, Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda site yönetimi kanuni haklarını saklı tutmaktadır.

izmir.com.tr sitesinin genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkı saklı tutulmaktadır.

izmir.com.tr bu sitede yer alan her türlü üye bilgisi, haber, makale, eğitsel ve diğer her türlü içerik ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Üye, koşulları okuduğunu, anladığını kabul eder.

Aralık'18
P
S
Ç
P
C
C
P
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6