KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Pencereden
Sabah Gibi Uyandıran - Toplu Şiirler
Ebeveyn Boşluğu
İstanbul Kokulu Mutfaklar 2 - Bir Masalmış Geçen Yıllar
Bi Dünya Futbol

HAFTANIN KİTABI

Son Adanın Çocukları

 “Gazetelerin birinde ‘Yeryüzü cenneti adada satılık ev' başlığı altında, adamızla ilgili övgülere yer veriliyordu. Bu gazete ilanı, yıllardır herkesten sakladığımız Son Adamızın, küçük topluluğumuzun herkes tarafından bilinmesi ve h


  Bornova Stadı maçlara hazır 17.06.2020 / 11:00  
  Bornova Belediyesi, üç aylık aradan sonra önümüzdeki hafta tekrar başlayacak maçlar öncesi İzmir’in TFF 1. Lig’deki temsilcileri Altay ve Altınordu’ya ev sahipliği yaptığı Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı başta olmak üzere tüm spor tesislerini dezenfekte etti.

Resmi karşılaşmalara ev sahipliği yapacak Aziz Kocaoğlu Stadı ile ilçedeki spor tesislerini normalleşme sürecine hazır hale getirdiklerini söyleyen Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “Koronavirüs salgını boyunca sosyal medya hesaplarımız üzerinden devam eden spor kurslarımızı tekrar başlatmayı planlıyoruz. Tüm tesislerimizi defenfekte ettik, belirli aralıklarla da etmeye devam edeceğiz. Sporcularımız ve kurslarımızdan yararlanacak çocuklarımızın sağlığı herşeyden önemli” diye konuştu.  

İlk maç Altay –Akhisarspor

Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı, 21 Haziran’da oynanacak Altay-Akhisarspor maçı öncesi koronavirüse karşı dezenfekte edildi. Uzman ekipler, seyircisiz devam edecek sezona hazır hale getirdiği stadının soyunma odaları, koridorları, basın ve protokol tribinü, basın, hakem ve gözetmen odaları, toplantı alanları ile görevlilerin kullanacağı diğer alanları koronovirüse karşı ortamı güvenli hale getirdi.
 
Bornova Belediyesi profesyonel lig maçlarının oynandığı Aziz Kocaoğlu Stadı dışında Altındağ Atatürk Spor Kompleksi ve açık ve kapalı yüzme havuzlarının bulunduğu Işıkkent Spor Tesisleri ile başlaması planlanan kurslar öncesi, halı sahalarında içinde olduğu tüm spor tesislerini dezenfekte etti.
 
   
P
S
Ç
P
C
C
P
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..