KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Dağ Adamı
Yandığın Kadar
Dokunmadım Say
İsimsiz Kız
İş Eş Aşk Sanığı

HAFTANIN KİTABI

Kum

Son yılların en önemli bilimkurgu serilerinden WOOL'un yazarı Hugh Howey'den yepyeni bir kıyamet sonrası roman.

“KİMSE BİZİM İÇİN GELMEYECEK. KİMSE BİZİ KURTARMAYACAK. BU, BİZİM HAYATIMIZ.”

Eski dünya kumları


  Sahne Tozu Tiyatrosu ile Evde Kal Etkinliği 09.04.2020 / 00:00  
  Sahne Tozu Tiyatrosu evde kalan, dışarı çıkamayan insanların evde geçirdikleri vaktin kalitesini ve toplumun moralini yükseltmek için para ödüllü bir yarışma ve her pazartesi ünlü bir konuğun ağırlandığı Instagram canlı yayınlarına başladı. Oyunları ve tiyatro eğitimleri geçici bir süre durmuş olan Sahne Tozu Tiyatrosu, zor zamanlar geçiren toplumun yüzünde bir tebessüm yaratmayı hedefliyor.

Sahne Tozu Tiyatrosu’nda “Bu Replik Tam Senlik” isimli yarışma başladı. Pasaport Pizza sponsorluğunda hayata geçirilen “Bu Replik Tam Senlik” yarışması toplam 7.000 TL ödül dağıtıyor. Yedi hafta boyunca Sahne Tozu Tiyatrosu Instagram sayfası üzerinden gerçekleşecek yarışmanın ilk repliği “Olmak ya da olmamak, işte bütün mesele bu!” olarak belirlendi.

Katılımcılardan, repliği değiştirmeden kendilerine göre yorumlaması ve yaratıcı bir şekilde video çekerek paylaşması isteniyor. Yarışmaya katılım şartlarında videonun mutlaka evde çekilmesi bilgisi yer alıyor. Videonun Instagram’da paylaşılırken #burepliktamsenlik #evdekal hashtagleri kullanılıp, Sahne Tozu Tiyatrosu’nun Instagram hesabının etiketlenmesi gerekiyor. Yarışmanın kazananı ise her cumartesi gerçekleşecek canlı yayında açıklanacak.
Pasaport Pizza sponsorluğunda başlayan diğer bir program ise “Sahne Tozu Tiyatrosu ile #evdekal” oldu. Her pazartesi Instagram’da canlı yayına konuk alacak olan Sahne Tozu Tiyatrosu’nun ilk konuğu Sahne Tozu Tiyatrosu’nda eğitim almış olan oyuncu Deniz Işın oldu. Deniz Işın’ın yer aldığı projelerin konuşulduğu program yoğun ilgi gördü. Bir sonraki haftanın konuğu çok yakında Sahne Tozu Tiyatrosu hesaplarından duyurulacak.
 
   
P
S
Ç
P
C
C
P
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..