KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Kuyu
Dört Tarafım Engel
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Düş Kesiği
İyi ki Yoksun

HAFTANIN KİTABI

Dünyasızlar

“Gökyüzünde hepimizin yarasına yetecek kadar yıldız var...”

Yüzünü kaybeden bir kız...

Esrarengiz bir cinayet...

Ve büyülü bir kış yolculuğu...

Günümüz İstanbul'undan İkinci Düny


  Göçbeyli Başkan Koştu`yu bağrına bastı 06.03.2020 / 00:00  
 

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu mahalle buluşmalarına devam ediyor. Önerileri birinci ağızdan dinlemeye özen gösteren ve her fırsatta vatandaşlarla olmaya çalışan Başkan Hakan Koştu’nun bu kez durağı ilçenin en büyük mahallelerinden olan Göçbeyli oldu.

Gittiği her mahallede vatandaşların talep, öneri ve sorunlarını beraberinde getirdiği birim müdürleri ile birlikte dinleyen Başkan Koştu, farklı bir görev anlayışı sergilemeye devam ediyor. Göçbeyli mahalle sakinleri tarafından ilgi ile karşılanan Belediye Başkanı Hakan Koştu, vatandaşların bu ilgisine kayıtsız kalmadı. Vatandaşların taleplerini tek tek dinledi ve yapılması için ilgili birim müdürüne anında talimatını verdi.

AYAZKENT, YENİKENT, VE BÖLCEK’TEN SONRA SIRA GÖÇBEYLİ’NİN OLDU
Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda Ayazkent, Yenikent ve Bölcek Mahalleleri’nde vatandaşlarla buluşan Başkan Koştu, bu kez Göçbeyli mahallesine giderek vatandaşları dinledi. Mahalle buluşmalarının 4.’ncüsüne Göçbeyli İlkokulu, Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleriyle bir araya gelerek başlayan Koştu, okul yetkililerinden ve öğretmenlerden istek ve önerilerini dinledi.

Daha sonra öğrencilere çevre bilinci oluşturmak üzere tohumlu kalem dağıtıldı. Ardından Göçbeyli eski Belediye Başkanı Esat Karacan, Belediye Meclis Üyesi Halil Pehlivan, Göçbeyli Mahalle Muhtarı Hüseyin Çıtır ve Göçbeyli’ye yakın mahalle muhtarları ile birlikte pazaryerini gezen Başkan Koştu, belediye eski binasında incelemelerde bulundu. Mahalle buluşmasına her yaştan ve her kesimden Göçbeyli sakinleri katıldı.

 
   
P
S
Ç
P
C
C
P
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..