KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

1938
Kristal Geometri
En Hüzünlü Eylül
Salgının Gölgesinde Güç Kaos ve Gelecek
Tarihi Değiştiren Bilginler

HAFTANIN KİTABI

Hayır Diyebilme Sanatı

 Gerçekten “özgür” müsünüz?

Toplumsal hiçbir baskı hissetmeden içinizden geldiği gibi giyinebiliyor olmak mı yoksa?
 
<


  Sağlıklı yaşam kapıda 24.02.2020 / 14:30  
 
Tüm dünyada "Sağlıklı beslenme" trendi giderek büyürken Adana'da kurulan “Lezzetli Yaşam” yolculuğunun yeni merkezi İzmir oldu. Sağlıklı beslenmeyi kapıya kadar getiren Lezzetli Yaşam Yemek Atölyesi’nin kurucusu Yaşam Orak “Sağlıklı yaşam süreç değil, yaşam biçimi” dedi.
 
Lezzetli Yaşam’da diyet paketinden, sporcu beslenme paketine, detoks paketlerinden, ofis beslenme paketlerine kadar her türlü beslenme seçeneği mevcut. Herkesin özel durumları göz önünde bulundurarak diyetisyen tarafından kişiye özel diyet menüler hazırlanıyor. Diyet yapmak için özel alışveriş yapmak, pişirmek gibi dertler ortadan kalkıyor.
 
Bu paketlerde ‘sağlık’ var
Lezzetli ve sağlıklı beslenmenin mümkün olduğunu söyleyen Orak “Bu yola kolay ve keyifli bir diyet süreci yaşatabilmek amaçlı çıkmıştık. Sonradan farkettik ki biz insanlara kısa vadeli bir diyet süreci değil, sağlıklı bir yaşam biçimi sunmak istiyoruz” dedi. Toplumun artık sağlıklı beslenmenin önemini anladığının altını çizen Orak “Sağlığımız, bedenimiz ve zamanımız hepimiz için çok kıymetli. Bunun için doğru zamanda ve doğru yerde, doğru besinleri sizlere ulaştırmak istiyoruz, sağlıklı yaşamı kapınıza kadar getiriyoruz” diye konuştu.
 
Kişiye özel menüler
Sağlıklı ve lezzetli yaşamın anahtarını bütün İzmirlilere verdiklerini söyleyen Orak “Günlük yenilmesi gereken kalori miktarını, kişilerin şeker, tansiyon, alerji gibi özel durumlarını göz önüne alarak özel hazırladığımız paketlerimizi adrese kadar teslim ediyoruz” diye konuştu. En taze meyve ve sebzeleri, en kaliteli ürünleri özenle seçtiklerini belirten Orak “Kişiye özel. Zeytin sevmeyenin paketinde zeytin, yumurtaya alerjisi olanın paketinde yumurta olmuyor. Sizleri yoğun bir gün geçirip, koşturarak yemek hazırlığı yapmaktan, ne yiyeceğinizi düşünmekten de kurtarıyoruz” dedi.
 
 
   
P
S
Ç
P
C
C
P
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..