KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Oh Ne Ala Memleket
Göç
Tebrikler Kovuldunuz
Satır - Arası Toplumsal Cinsiyet
Rüzgar Arkamdan Esti

HAFTANIN KİTABI

Fil Saati

“Bu dünyadaki yerim nedir?”
Elmasın kömürde, ipliğin pamukta gizli olduğu dünya burası.

  Kampüste "Sağlıklı Yaşam Projesi" 24 Şubat`ta Hayata Geçecek 17.02.2020 / 13:00  
 
Ege Üniversitesi’nde, öğrencilere spor ve sağlıklı yaşam konusunda farkındalık kazandırmak ve bilinçlendirmek amacıyla “Kampüste Sağlıklı Yaşam” sosyal sorumluluk projesi hayata geçirilecek. Arş. Gör. Tırpan, “Sosyal Sorumluluk Projesindeki hedef kitlemiz Ege Üniversitesinde öğrenim görmekte olan ön lisans, lisans ve lisansüstü tüm öğrencilerimizdir. Projeyi, sporcu geçmişi ile bilinen Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak’ın destekleriyle 24 Şubat’ta hayata geçireceğiz” dedi.
 
Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Arş. Gör. Meral Sevinç Tırpan, Ege Üniversitesinde eğitim gören tüm öğrencilerin yaşam kalitelerini artırmak amacıyla, eğitim hayatlarını spor ile birleştirecek “Kampüste Sağlıklı Yaşam” sosyal sorumluluk projesini gerçekleştireceklerini söyledi. Arş. Gör. Tırpan, bu etkinliğin doktora eğitimi sırasında hocası olan EÜ İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü Genel Reklamcılık Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Belma Fırlar’ın teşvikleri ve sporcu geçmişi ile bilinen EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ın destekleriyle 24 Şubat’ta hayata geçirileceğini belirtti.
 
Arş. Gör. Tırpan “Bunların yanı sıra önemli bir başka boyut da sosyalleşme. İşte tüm bu sorunlar ve daha fazlası, projemizin ortaya çıkmasına yol açtı. Bir de tabi ki Rektörümüz Prof. Dr. Budak’ın sporcu geçmişi ve spora bakış açısı bizi bu projede cesaretlendirdi. Açıkça kendilerinden de almış olduğumuz onay ile 24 Şubat’ta aktivitelerimize başlamayı planlamaktayız” dedi. Projenin amacının üniversite öğrencilerine spor ve sağlıklı yaşam kesişiminde farkındalık yaratmak ve onları bilinçlendirebilmek olduğunu söyleyen Arş Gör. Tırpan “Sporu bir eğlence ve sosyalleşmeleri için bir araç olarak öğrencilerimizin hayatlarına katmak istiyoruz. Ayrıca projeye katılmak isteyen öğrencilerimiz www.sosyalsorumluluk.ege.edu.tr adresindeki projeler sekmesindeki ‘Kampüste Sağlıklı Yaşam’ linkine tıklayarak güncel eğitim ve antrenman programlarına ulaşabilir ve başvurularını oradan yapabilir” diye konuştu.-Ege Ajans
 
   
Haziran'20
P
S
Ç
P
C
C
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..