KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Kuyu
Dört Tarafım Engel
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Düş Kesiği
İyi ki Yoksun

HAFTANIN KİTABI

Dünyasızlar

“Gökyüzünde hepimizin yarasına yetecek kadar yıldız var...”

Yüzünü kaybeden bir kız...

Esrarengiz bir cinayet...

Ve büyülü bir kış yolculuğu...

Günümüz İstanbul'undan İkinci Düny


  Philsa`ya EBSO`dan anlamlı iki ödül 05.02.2020 / 00:00  
 

İzmir Ticaret Odası (İZTO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve İzmir Ticaret Borsası (İTB) tarafından geleneksel olarak düzenlenen "Başarılı Sanayi Kuruluşları Töreni’’nde ödüller sahiplerini buldu. PHILSA, ‘Büyük Firma Kategorisi’nde üretim ve yatırım alanlarında EBSO tarafından verilen iki ödüle birden layık görüldü.

İzmir Ticaret Odası (İZTO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve İzmir Ticaret Borsası (İTB) tarafından geleneksel hale getirilen ‘’Başarılı Sanayi Kuruluşları Ödül Töreni’’ İzmir’de gerçekleştirildi. Ödül törenine Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Rıfat Hisarcıklıoğlu katıldı.

PHİLSA’ya iki ödül
Geleneksel hale getirilen ve Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Odası ile İzmir Ticaret Borsası’nın etkin olarak yer aldığı organizasyonda; üretim, yatırım, ihracat, vergi ve istihdam kategorilerinde en başarılı firmalara ödülleri verildi. Firmaların değerlendirmesinde Türk ekonomisine katkıları ön plana çıkarken; kuruluşların AR-GE ve inovasyon alanlarına yaptıkları yatırımlar ve çalışmalar da sıralamanın belirlenmesinde etkin rol oynadı.

Yaptığı yatırımlar, kalkınmadaki önemli payı ve Türk ekonomisine kattığı değer ile ‘’Başarılı Sanayi Kuruluşları’’ sıralamasında yer alan PHİLSA, ‘’Büyük Firma’’ kategorisinde ’üretim’ ve ‘yatırım’ alanlarında üçüncülük ödülü aldı. Ege Bölgesi’nin en önemli sanayi kuruluşlarından PHİLSA’ya ayrıca 25 Yıllık EBSO Üyeliği’den dolayı da özel bir sertifika verildi.

 
   
P
S
Ç
P
C
C
P
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..