KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Oh Ne Ala Memleket
Göç
Tebrikler Kovuldunuz
Satır - Arası Toplumsal Cinsiyet
Rüzgar Arkamdan Esti

HAFTANIN KİTABI

Fil Saati

“Bu dünyadaki yerim nedir?”
Elmasın kömürde, ipliğin pamukta gizli olduğu dünya burası.

  AGROEXPO`NUN ONUR KONUĞU ÖZBEKİSTAN 13.12.2019 / 00:00  
 

Orion Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan 15. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı için geri sayım başladı. Sektörün büyük buluşmasına ilişkin danışma kurulu toplantısı İzmir Best Western Plus Otel’de gerçekleştirildi.

Toplantıya İzmir İl Tarım Ve Orman Müdürü Musa Bakan, Orion Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tan, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nedim Koşum, Onbeş Kasım Kıbrıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Meltem Onay, İzmir Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı İbrahim Erdallı, İzmir İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü Koordinasyon Ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Ali Ateş, İzmir Ticaret Borsası Genel Sekreter Yardımcısı Sinem Çelikten, İzmir Veteriner Hekimler Odası Genel Sekteri Dr.Ebru Tong, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kırsal Kalkınma Şube Müdürü Ayşegül Karakoyun Seçgin, S.S. Tire Süt Kooperatifliği Basın ve Yayın Müdürü Koray Hoylu ve sektör temsilcileri katıldı.

Hedef; 954 Katılımcı ve 360.000 Ziyaretçi

Orion Fuarcılık adına Fatih Tan; Tarım ve hayvancılık alanında başarısını kanıtlayarak, önemli bir ihracat potansiyeli yakalayan İzmir’in, sektördeki son yeniliklerin sergileneceği Agroexpo ile Türkiye’nin dört bir yanından gelecek katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapacağını ifade etti. Söz; “Siz değerli çözüm ortaklarımızla birlikte bu fuarın daha da büyümesi için çok çalışmamız gerektiğini düşünüyorum. 110 bin metrekare kapalı alanda 75 ülkeden 954 katılımcı firma ile 360 bin ziyaretçinin hedeflendiği fuarımız, Avrupa’nın en büyük dört uluslararası tarım fuarından biri olma özelliğini de devam ettirecek. Bizler de Orion Fuarcılık olarak elbette bunun haklı gururunu sürdürüyor olacağız ve her yıl çıtayı daha da yükseltip, gelişerek büyüyeceğiz.’’ diye konuştu. Bütçeyi genişlettik. Biz her zaman Türk çiftçimizin yanındayız. Onların yeri, dostluğu, müttefikliği bizim için çok başka. Biz Türk çiftçilerini hiç ihmal etmiyoruz. 2000 adet otobüs sayısından vazgeçmiyor ve 90 bin kişilik grubu otobüslerle İzmir’e getirebilmek için İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Ziraat Odaları’ndan büyük destek alıyoruz. Belediye şehir içi otobüs sayısını arttırıyor ve İZFAŞ fuar alanında çok kaliteli hizmet veriyor.’’ Şeklinde ifade etti.

Toplantıya katılan bütün konuklar, 15. Agroexpo Fuarı için önemli katkılar sağlaması adına, fuar ve ana tema ile ilgili görüş ve önerilerini sunarak toplantı sonlandırıldı.

 
   
Ağustos'20
P
S
Ç
P
C
C
P
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..