KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

HAVA DURUMU

Güneşli 26°C
Güneşli 20°C
Güneşli 20°C
C.tesi Pazar P.tesi

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

İyi Uykular Pollyanna
Aluşta'dan Esen Yeller-Bir Kırım Türküsü
Gölgenin Gölgesi
Kral Lear
Doktor Moreau'nun Adası

HAFTANIN KİTABI

Talebe

Tara Westover'ın bir doğum belgesi olmadı. Okul kaydı yoktu çünkü hayatında hiçbir sınıfa ayak basmamıştı. Tıbbi dosyası yoktu çünkü babası tıp biliminden ziyade kıyamete inanıyordu.

Çocukluğunda Mormon babasının bağnazlığa, erkek kar


  Bergama Fotoğraf 10 Yaşında... 15.02.2019 / 00:00  
 
Bergama Amatör Fotoğraf Sanatı Derneği’nin (BEAFSAD) 10’uncu yılı Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Beyhan Özdemir’in katılımıyla kutlandı.
 
BEAFSAD’ın Berksoy Otel’de düzenlenen 10’uncu yıl kutlamasına Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Beyhan Özdemir, dernek başkanı İsmail Kalkın, derneğin önceki başkanı Levent Karacaoğlu ve dernek üyeleri katıldılar.
 
Gecede bir konuşma yapan Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç; “Kültürel anlamda değişim sadece yerel yönetimlerle değil o kentin dinamiklerini harekete geçirmekle mümkündür. Bu nedenle kültür, sanat ve bilim konusunda sivil toplum örgütlerine, derneklere, gönüllü kuruluşlara gerçekten çok büyük görev düşüyor. BEAFSAD bunun en güzel örneklerinden birisi. Yüzbinlerce belki milyonlarca çekilen fotoğraf karesi milyonlarca insana ve hatta birçok ülkeye ulaştı. Belki bir yerel yönetimin milyonlar harcayacağı klasik yöntemler ile başaramayacağı bir işi aslında BEAFSAD başardı. Bu açıdan belediye olarak destek vermek bizim için çok önemliydi. Dernekteki tüm arkadaşlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize Bergamalılar adına teşekkür ediyorum” dedi.
 
Başkan Gönenç ayrıca; “Bir toplumun kültür, sanat ve edebiyat ile uğraşması bütün dünyamızı güzelleştirecek. Umarım bu güzel uğraşıyı önceki dernek başkanımız Levent Karacaoğlu gibi sevgili İsmail Kalkın ve diğer yönetim kurulu arkadaşlarımız sürdürecek. Kendilerine başarılar diliyorum. Derneğin bir üyesi olarak bende alışmalarınızı yakından takip ederek desteğimi her zaman sürdüreceğim” dedi.
 
 
 
   
P
S
Ç
P
C
C
P
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..