KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

HAVA DURUMU


13°C

13°C

14°C
Salı Çarş. Perş.

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

İmkansız İlişkilerden Mümkün İlişkilere
Yolcu
Düşündüğün Gibi Değil
Zafer Sızlanarak Kazanılmaz
Harflerin Dansı

HAFTANIN KİTABI

Delilik Günlüğü

“Daha dün gibi hatırlıyorum,” dedi fısıldayarak.
“Hiç kimse ilk kurbanını nasıl öldürdüğünü unutmaz.”

Henry Cutter çok insan öldürmüştür, hem de pek çok. Ama bu cinayetler yalnızca onun hayal dünyasındad


  Bergama Fotoğraf 10 Yaşında... 15.02.2019 / 00:00  
 
Bergama Amatör Fotoğraf Sanatı Derneği’nin (BEAFSAD) 10’uncu yılı Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Beyhan Özdemir’in katılımıyla kutlandı.
 
BEAFSAD’ın Berksoy Otel’de düzenlenen 10’uncu yıl kutlamasına Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Beyhan Özdemir, dernek başkanı İsmail Kalkın, derneğin önceki başkanı Levent Karacaoğlu ve dernek üyeleri katıldılar.
 
Gecede bir konuşma yapan Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç; “Kültürel anlamda değişim sadece yerel yönetimlerle değil o kentin dinamiklerini harekete geçirmekle mümkündür. Bu nedenle kültür, sanat ve bilim konusunda sivil toplum örgütlerine, derneklere, gönüllü kuruluşlara gerçekten çok büyük görev düşüyor. BEAFSAD bunun en güzel örneklerinden birisi. Yüzbinlerce belki milyonlarca çekilen fotoğraf karesi milyonlarca insana ve hatta birçok ülkeye ulaştı. Belki bir yerel yönetimin milyonlar harcayacağı klasik yöntemler ile başaramayacağı bir işi aslında BEAFSAD başardı. Bu açıdan belediye olarak destek vermek bizim için çok önemliydi. Dernekteki tüm arkadaşlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize Bergamalılar adına teşekkür ediyorum” dedi.
 
Başkan Gönenç ayrıca; “Bir toplumun kültür, sanat ve edebiyat ile uğraşması bütün dünyamızı güzelleştirecek. Umarım bu güzel uğraşıyı önceki dernek başkanımız Levent Karacaoğlu gibi sevgili İsmail Kalkın ve diğer yönetim kurulu arkadaşlarımız sürdürecek. Kendilerine başarılar diliyorum. Derneğin bir üyesi olarak bende alışmalarınızı yakından takip ederek desteğimi her zaman sürdüreceğim” dedi.
 
 
 
   
P
S
Ç
P
C
C
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..