KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Empedokles'in Dostları
Ben Ben - Ölümle On Yedi Karşılaşma
Hayatının Anlamı Kaybettiğin Yerde
Modern Sanatın Kısa Öyküsü
Ses ile Yankı Arasında

HAFTANIN KİTABI

Var mısın? - Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler“Gençliğimde gergin, stresli, mutsuz günlerim çok oldu. Kendimi suçlu hissettiğim, değersiz gördüğüm dönemler yaşadım. Şimdi hayatım anlamlı, coşkulu ve şükür duygusuyla dopdolu... Neden? İçinde yaşadığım koşulların iyileşmesind
Tavşan Patos - Online

Tür : Çocuk Oyunu
Yazan : Hamit Demir
Yönetmen : Hamit Demir
Oyuncular : Hamit Demir, Hale Üstün, Kadem Murat Demir, Reyhan Yücel
 
Konusu : Tiyatroevi/Oyun Köprüsü Sömestr Programı kapsamındaki Tavşan Patos çocuk oyunu online platformda!

Paula Coelho 'nun dünyaca bilinen yapıtı Simyacı 'dan esinlenerek yazılan bu oyunda kahramanımız bir yavru tavşandır. Tavşan Patos, bir gün uyuyakaldığı ormanda, birden uyandığında anne ve babasının yanında olmadığını görür. Tam o sırada önce Çınar Ağacı 'yla, Avcılar 'la, Çiftçi 'yle, Sincap 'la, Ateş Böceği 'yle, Baykuş 'la ve Kaplumbağa 'yla karşılaşır. Sabırla arayan tavşan, aradığını gene en başta yola çıktığı yerde bulur. Tüm bu yaşadıkları aslında onun yaşamla bütünleşmesidir. Ve artık o anne ve babası olmadan da yaşayabilen bir Tavşan olmuştur.

Müzik: İbrahim Metin Baltacı
Psikolojik Danışman: Ceren Özbay
Dramaturgi: Hamit Demir


Biletix Bilet Fiyatı: 23.50 TL


Etkinlik Kuralları:
- 5 yaş üzeri için uygundur.
- Etkinlik günü zoom linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail adresinizi girmeniz gerekmektedir.
- Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak etkinliğe katılamamanız halinde Biletix'in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.
- Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle etkinliğin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Biletix'in sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.Bilet satış noktaları : Biletix

P
S
Ç
P
C
C
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..