KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

HAVA DURUMU

Clear 19°C
Güneşli 20°C
Güneşli 20°C
Çarş. Perş. Cuma

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Duman Olan Adam-Bir Modern Polisiye Klasiği
İnsanlık Suçu-1
Deniz Kurdu
R.A.L. Yeni Dünya
Geri Dönüş Yok

HAFTANIN KİTABI

Gelirken Ekmek Al

Şahin... Neredeyse hiç görmediğim babam, annemin neredeysehiç görmediği kocası. Yıllardır muhatap olduğum “Baban nerede?” sorusuna, “işte”, “evde”, “memlekete gitti” gibi bir çırpıda verilebilecek cevap




    37. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri - Yetişkin Oyunları

    Tür : Tiyatro
    Yazan :
    Yönetmen :
    Oyuncular : İzmir Büyükşehir Belediyesi
     
    Konusu :  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 37. kez gerçekleştirilecek Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri kapsamında sahnelenecek ücretsiz yetişkin oyunları  08 - 28  Mart 2019 tarihleri arasında izleyiciyle buluşuyor.

















    37. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri - Ücretsiz Yetişkin Oyunları Programı

    8 Mart 2019 Cuma
    20.00 - Dogville (D.E.Ü. Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  Özdemir Nutku Sahnesi
    20.00 - Ahududu  (Tiyatro Kare)  -  Selçuk Belediyesi Kültür Merkezi
    20.00 - Sürüm 1.9.8.4.  (Tiyatrohane)  -  Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi Basmane
    20.00 - Hiç Kimse  (Tiyatro Vol5)  -  Foça Reha Midilli Kültür Merkezi
     
    9 Mart 2019 Cumartesi
    16.00 - Kız Çocuğu  (Seferihisar Belediyesi Ürkmez Kadın Tiyatrosu)  -  İsmet İnönü Sanat Merkezi
    20.00 - Şarkıcı  (Tiyatro Kalemi)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
    20.00 - Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz  (Gültepe Mahalle Tiyatrosu)  -  İBB Selçuk Kültür Merkezi
    20.00 - Ayyar Hamza  (Bornova Mahalle Tiyatrosu)  -  İBB Aliağa Kültür Merkezi
    20.00 - İkinci Bahar  (İstanbul Temaşa Tiyatrosu)  -  Bergama Belediyesi Kültür Merkezi
     
    10 Mart 2019 Pazar
    15.00 - Sen Ben Yok Biz Varız  (Kaynaklar Köy Tiyatrosu)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
    18.00 - 5 Şair 5 Şarkı  (Tahterevalli Sanat Topluluğu)  -  Kıbrıs Şehitleri Caddesi
    18.00 - Que Es Flemenko  (Dos Flemenko Dans Kumpanyası)  -  İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
    19.00 - Deli Dili  (Boyoz Akademi)  -  Kınık Mustafa Kemal İlkokulu Çok Amaçlı Salonu
    20.00 - Gecenin en Komiği Kim  (Doğaçhane Oyuncuları )  -  Aliağa Kültür Merkezi
    20.00 - Midas'ın Kulakları  (Altındağ Mahalle Tiyatrosu)  -  Çiğli Kültür Merkezi
     
    11 Mart 2019 Pazartesi

    18.00 - Sessizliğin Yeşilçamı  (Terane Sanat Atölyesi)  -  Karşıyaka İzban Girişi
    20.00 - Deliler Boşandı  (Balıklıova Köy Tiyatrosu)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
     
    13 Mart 2019 Çarşamba
    20.00 - Yaşamın İçinden  (Ulamış Köy Tiyatrosu)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
     
    15 Mart 2019 Cuma
    20.00 - Son 6 (NY Sanat Akademi)  -  20.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
    20.00 - Araf  (Deneysel Tiyatro Komünü)  -  İBB Bornova Kültür Merkezi
    20.00 - Kürklü Venüs (Yolcu Tiyatro)  -  Bergama Belediyesi Kültür Merkezi
    20.00 - Çiçekçi Sokağı Cinayeti  (Kedi Sahne Sanatları)  -  Bayındır Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi
     
    16 Mart 2019 Cumartesi
    20.00 - İstanbul Efendisi  (Selçuk Mahalle Tiyatrosu)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
     
    17 Mart 2019 Pazar
    18.00 - Ksilifon  (Oyun Bahçesi Tiyatrosu)  -  Bornova Küçükpark
    18.00 - Sokaklarda Anlatılan Bir Masal  (İzmir Halk Tiyatrosu)  -  İBB  Doğanlar Şapeli Kültür Merkezi
    18.00 - Suç ve Ceza "Raskolnikov"  (Tiyatro 35)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
    20.00 - Sevgili Doktor  (Türk Diş Hekimleri Birliğİ)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
     
    18 Mart 2019 Pazartesi
    20.00 - Tom Pain  (Tiyatro 4)  - Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi Basmane
    20.00 - Hizmetçiler   (Öteki Beriki Tiyatro Topluluğu)  -  Urla Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi
    20.00 - Arabesk Müzikali  (Epizot Görsel Sanatlar)  -  Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi Avni Anıl Salonu Eşrefpaşa
     
    19 Mart 2019 Salı
    20.00 - Diktat  (Gaziemir Halk Tiyatrosu)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
    20.00 -  İçerdekiler  (Ege Sanat Atölyesi)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
     
    20 Mart 2019  Çarşamba
    20.00 - Sarmaşık  (Tiyatro Siz)  -  Dikili Belediyesi Çandarlı Vuslat Demir Konferans Salonu
    20.00 - Sırf Cinayet  (Tiyatro Terminal)  -  İBB Aliağa Kültür Merkezi
     
    21 Mart 2019 Perşembe
    20.00 - Girifit  (Karşı Sanat Tiyatrosu)  -  Menemen Belediyesi Kubilay Kültür Merkezi
    20.00 - Uçurtmanın Kuyruğu  (Han Tiyatrosu)  -  İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
     
    22 Mart 2019 Cuma
    20.00 - “Sus-tuklarımız” Pandomim Oyunu  (Zarfsız Kuşlar Kukla ve Mim Evi)  -  Mordoğan Belediyesi Düğün Salonu
    20.00 - Her şeye Rağmen Ayağa Kalkıyoruz  (Fiziksel Tiyatro Performansı)  -  Deniz Baykal Kültür Merkezi
     
    23 Mart 2019  Cumartesi
    18.00 - Umut Kim de?  (Duvara Karşı Tiyatro Topluluğu) - Denizatı Heykeli Önü-Göztepe
    20.00 - Tuhafistan  (Tiyatro Yaşam)  -  Karaburun Belediyesi Düğün Salonu
    20.00 - İtirazım Var Masallara  (Tiyatro Salt)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
     
    24 Mart 2019 Pazar
    16.00 - Dört Kısa Oyun  (DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
    18.00 - Sokak Orkestrası  (Sokak Sanatçıları Derneği)  -  Bayraklı Sevgi Yolu
    18.00 - Çılgın Çingeneler  (Cyristals Çingene Karavanı)  -  Konak Meydanı
    18.00 - Spartalılar  (İzmir Halk Tiyatrosu)  -  Çiğli Kasaplar Meydanı
    18.00 - Tıkırtı  (Toprak Sahne)  -  Selçuk Belediyesi Kültür Merkezi
    18.00 - Herkes Tek Başına Ölür  (Tiyatro Pera)  -   Güzelbahçe Belediyesi AKM
    18.00 - Blindflug  (Ülke:Almanya - Türkçe Üst yazılı - Intercultural Thebire Mut Produktion)  -  Selahattin Akçicek Kültür Merkezi Eşrefpaşa
     
    25 Mart 2019  Pazartesi
    18.00 - Barış  (Deneysel Tiyatro Komünü)  -  Üçyol Metro Çıkışı
    20.00 - Bir Eylül Uykusu  (Roket Yapım ve Animasyon)  -  Urla Belediyesi AKM
    20.00 - İ(Kimiz)  (Ağaçkakan Kukla Sanatı)  -  Beydağ Belediyesi Düğün Salonu
    20.00 - Rumuz Goncagül  (Aliağa Mahalle Tiyatrosu)  -   İBB Seferihisar Kültür Merkezi
    20.00 - Shakespeare'nin Kerimeleri  (Ege Halk Tiyatrosu)  -  İBB Çiğli Kültür Merkezi
    20.00 - Dört Kısa Oyun (DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
     
    26 Mart 2019 Salı
    18.00 - Kısa Bir Hikâye  (İktisat Oyuncuları)  -  Alsancak Sevgi Yolu
    18.00 - Çılgın Çingeneler  (Cyristals Çingene Karavanı)  -  Bornova Büyükpark
    20.00 - Dört Kısa Oyun  (DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  DEÜ  GSF Özdemir Nutku Sahnesi
    20.00 - Tahterevalli  (Tiyatro Us)  -  Güzelbahçe Belediyesi AKM
    20.00 - Beyaz  (Ezop Sahne)  -  Tire Belediyesi Kültür Salonu
     
    27 Mart 2019 Çarşamba

    15.00 - Dört Kısa Oyun  (DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
    18.30 - Çılgın Çingeneler  (Cyristals Çingene Karavanı)  -  Gündoğdu Meydanı
    20.00 - Çirkin  (Tiyatro Evi)  -  Gaziemir Belediyesi AKM
    20.00 - Wanted  (Ülke: İtalya-Sözsüz)  -  Gündoğdu Meydanı
     
    28 Mart 2019 Perşembe
    20.00 - İstiridye ile İnci  (Braille Okuma Tiyatrosu Ekibi)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark

    01 Nisan 2019 Pazartesi
    20.00 - Ağaçkakan Kukla Sanatı-İ(Kimiz) - Beydağ Belediyesi Düğün Salonu


    37.Uluslararası İzmir Tiyatro Günlerinin program kitapçığı için tıklayınız.











    Bilet satış noktaları : Ücretsiz

    P
    S
    Ç
    P
    C
    C
    P
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11


    Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
    e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..