KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

HAVA DURUMU


13°C

13°C

14°C
Çarş. Perş. Cuma

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

O Kadar da Harika Değilsin
İtiraf
Kuyucaklı Yusuf
Stratejist
Büyük Sorulara Kısa Yanıtlar

HAFTANIN KİTABI

Bir Ömür Nasıl Yaşanır?



Daha anlamlı yaşamak için İlber Ortaylı'dan tavsiyeler:

“Cesur olun. Kendinizi rahat hissettiğiniz alanın dışında pencereler açın. Farklı dünyalarla ancak böyle tanışırsınız. Ben hep yerimde dursaydım, dünyamı değ




37. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri - Yetişkin Oyunları

Tür : Tiyatro
Yazan :
Yönetmen :
Oyuncular : İzmir Büyükşehir Belediyesi
 
Konusu :  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 37. kez gerçekleştirilecek Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri kapsamında sahnelenecek ücretsiz yetişkin oyunları  08 - 28  Mart 2019 tarihleri arasında izleyiciyle buluşuyor.

















37. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri - Ücretsiz Yetişkin Oyunları Programı

8 Mart 2019 Cuma
20.00 - Dogville (D.E.Ü. Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  Özdemir Nutku Sahnesi
20.00 - Ahududu  (Tiyatro Kare)  -  Selçuk Belediyesi Kültür Merkezi
20.00 - Sürüm 1.9.8.4.  (Tiyatrohane)  -  Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi Basmane
20.00 - Hiç Kimse  (Tiyatro Vol5)  -  Foça Reha Midilli Kültür Merkezi
 
9 Mart 2019 Cumartesi
16.00 - Kız Çocuğu  (Seferihisar Belediyesi Ürkmez Kadın Tiyatrosu)  -  İsmet İnönü Sanat Merkezi
20.00 - Şarkıcı  (Tiyatro Kalemi)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
20.00 - Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz  (Gültepe Mahalle Tiyatrosu)  -  İBB Selçuk Kültür Merkezi
20.00 - Ayyar Hamza  (Bornova Mahalle Tiyatrosu)  -  İBB Aliağa Kültür Merkezi
20.00 - İkinci Bahar  (İstanbul Temaşa Tiyatrosu)  -  Bergama Belediyesi Kültür Merkezi
 
10 Mart 2019 Pazar
15.00 - Sen Ben Yok Biz Varız  (Kaynaklar Köy Tiyatrosu)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
18.00 - 5 Şair 5 Şarkı  (Tahterevalli Sanat Topluluğu)  -  Kıbrıs Şehitleri Caddesi
18.00 - Que Es Flemenko  (Dos Flemenko Dans Kumpanyası)  -  İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
19.00 - Deli Dili  (Boyoz Akademi)  -  Kınık Mustafa Kemal İlkokulu Çok Amaçlı Salonu
20.00 - Gecenin en Komiği Kim  (Doğaçhane Oyuncuları )  -  Aliağa Kültür Merkezi
20.00 - Midas'ın Kulakları  (Altındağ Mahalle Tiyatrosu)  -  Çiğli Kültür Merkezi
 
11 Mart 2019 Pazartesi

18.00 - Sessizliğin Yeşilçamı  (Terane Sanat Atölyesi)  -  Karşıyaka İzban Girişi
20.00 - Deliler Boşandı  (Balıklıova Köy Tiyatrosu)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
13 Mart 2019 Çarşamba
20.00 - Yaşamın İçinden  (Ulamış Köy Tiyatrosu)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
15 Mart 2019 Cuma
20.00 - Son 6 (NY Sanat Akademi)  -  20.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
20.00 - Araf  (Deneysel Tiyatro Komünü)  -  İBB Bornova Kültür Merkezi
20.00 - Kürklü Venüs (Yolcu Tiyatro)  -  Bergama Belediyesi Kültür Merkezi
20.00 - Çiçekçi Sokağı Cinayeti  (Kedi Sahne Sanatları)  -  Bayındır Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi
 
16 Mart 2019 Cumartesi
20.00 - İstanbul Efendisi  (Selçuk Mahalle Tiyatrosu)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
 
17 Mart 2019 Pazar
18.00 - Ksilifon  (Oyun Bahçesi Tiyatrosu)  -  Bornova Küçükpark
18.00 - Sokaklarda Anlatılan Bir Masal  (İzmir Halk Tiyatrosu)  -  İBB  Doğanlar Şapeli Kültür Merkezi
18.00 - Suç ve Ceza "Raskolnikov"  (Tiyatro 35)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
20.00 - Sevgili Doktor  (Türk Diş Hekimleri Birliğİ)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
18 Mart 2019 Pazartesi
20.00 - Tom Pain  (Tiyatro 4)  - Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi Basmane
20.00 - Hizmetçiler   (Öteki Beriki Tiyatro Topluluğu)  -  Urla Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi
20.00 - Arabesk Müzikali  (Epizot Görsel Sanatlar)  -  Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi Avni Anıl Salonu Eşrefpaşa
 
19 Mart 2019 Salı
20.00 - Diktat  (Gaziemir Halk Tiyatrosu)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
20.00 -  İçerdekiler  (Ege Sanat Atölyesi)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
20 Mart 2019  Çarşamba
20.00 - Sarmaşık  (Tiyatro Siz)  -  Dikili Belediyesi Çandarlı Vuslat Demir Konferans Salonu
20.00 - Sırf Cinayet  (Tiyatro Terminal)  -  İBB Aliağa Kültür Merkezi
 
21 Mart 2019 Perşembe
20.00 - Girifit  (Karşı Sanat Tiyatrosu)  -  Menemen Belediyesi Kubilay Kültür Merkezi
20.00 - Uçurtmanın Kuyruğu  (Han Tiyatrosu)  -  İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
 
22 Mart 2019 Cuma
20.00 - “Sus-tuklarımız” Pandomim Oyunu  (Zarfsız Kuşlar Kukla ve Mim Evi)  -  Mordoğan Belediyesi Düğün Salonu
20.00 - Her şeye Rağmen Ayağa Kalkıyoruz  (Fiziksel Tiyatro Performansı)  -  Deniz Baykal Kültür Merkezi
 
23 Mart 2019  Cumartesi
18.00 - Umut Kim de?  (Duvara Karşı Tiyatro Topluluğu) - Denizatı Heykeli Önü-Göztepe
20.00 - Tuhafistan  (Tiyatro Yaşam)  -  Karaburun Belediyesi Düğün Salonu
20.00 - İtirazım Var Masallara  (Tiyatro Salt)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
 
24 Mart 2019 Pazar
16.00 - Dört Kısa Oyun  (DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
18.00 - Sokak Orkestrası  (Sokak Sanatçıları Derneği)  -  Bayraklı Sevgi Yolu
18.00 - Çılgın Çingeneler  (Cyristals Çingene Karavanı)  -  Konak Meydanı
18.00 - Spartalılar  (İzmir Halk Tiyatrosu)  -  Çiğli Kasaplar Meydanı
18.00 - Tıkırtı  (Toprak Sahne)  -  Selçuk Belediyesi Kültür Merkezi
18.00 - Herkes Tek Başına Ölür  (Tiyatro Pera)  -   Güzelbahçe Belediyesi AKM
18.00 - Blindflug  (Ülke:Almanya - Türkçe Üst yazılı - Intercultural Thebire Mut Produktion)  -  Selahattin Akçicek Kültür Merkezi Eşrefpaşa
 
25 Mart 2019  Pazartesi
18.00 - Barış  (Deneysel Tiyatro Komünü)  -  Üçyol Metro Çıkışı
20.00 - Bir Eylül Uykusu  (Roket Yapım ve Animasyon)  -  Urla Belediyesi AKM
20.00 - İ(Kimiz)  (Ağaçkakan Kukla Sanatı)  -  Beydağ Belediyesi Düğün Salonu
20.00 - Rumuz Goncagül  (Aliağa Mahalle Tiyatrosu)  -   İBB Seferihisar Kültür Merkezi
20.00 - Shakespeare'nin Kerimeleri  (Ege Halk Tiyatrosu)  -  İBB Çiğli Kültür Merkezi
20.00 - Dört Kısa Oyun (DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
 
26 Mart 2019 Salı
18.00 - Kısa Bir Hikâye  (İktisat Oyuncuları)  -  Alsancak Sevgi Yolu
18.00 - Çılgın Çingeneler  (Cyristals Çingene Karavanı)  -  Bornova Büyükpark
20.00 - Dört Kısa Oyun  (DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  DEÜ  GSF Özdemir Nutku Sahnesi
20.00 - Tahterevalli  (Tiyatro Us)  -  Güzelbahçe Belediyesi AKM
20.00 - Beyaz  (Ezop Sahne)  -  Tire Belediyesi Kültür Salonu
 
27 Mart 2019 Çarşamba

15.00 - Dört Kısa Oyun  (DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
18.30 - Çılgın Çingeneler  (Cyristals Çingene Karavanı)  -  Gündoğdu Meydanı
20.00 - Çirkin  (Tiyatro Evi)  -  Gaziemir Belediyesi AKM
20.00 - Wanted  (Ülke: İtalya-Sözsüz)  -  Gündoğdu Meydanı
 
28 Mart 2019 Perşembe
20.00 - İstiridye ile İnci  (Braille Okuma Tiyatrosu Ekibi)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark


37.Uluslararası İzmir Tiyatro Günlerinin program kitapçığı için tıklayınız.











Bilet satış noktaları : Ücretsiz
Saatleri : 08 - 28 Mart 2019

P
S
Ç
P
C
C
P
24
25
26
27
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..