KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

HAVA DURUMU


13°C

13°C

14°C
Cuma C.tesi Pazar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

İmkansız İlişkilerden Mümkün İlişkilere
Yolcu
Düşündüğün Gibi Değil
Zafer Sızlanarak Kazanılmaz
Harflerin Dansı

HAFTANIN KİTABI

Yanlışlıktan Değil Yalnızlıktan

“Acaba çok yanlış yaptığım için mi yalnız kaldım, yoksa yalnız kaldığım için mi yanlış yaptım?”

Yanlış olan, başkasını sevmek değildir. Bir başkasını sevmek dünyanın en güzel, en tamamlayıcı hissidir.
Yanlış olan...




37. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri - Yetişkin Oyunları

Tür : Tiyatro
Yazan :
Yönetmen :
Oyuncular : İzmir Büyükşehir Belediyesi
 
Konusu :  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 37. kez gerçekleştirilecek Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri kapsamında sahnelenecek ücretsiz yetişkin oyunları  08 - 28  Mart 2019 tarihleri arasında izleyiciyle buluşuyor.

















37. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri - Ücretsiz Yetişkin Oyunları Programı

8 Mart 2019 Cuma
20.00 - Dogville (D.E.Ü. Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  Özdemir Nutku Sahnesi
20.00 - Ahududu  (Tiyatro Kare)  -  Selçuk Belediyesi Kültür Merkezi
20.00 - Sürüm 1.9.8.4.  (Tiyatrohane)  -  Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi Basmane
20.00 - Hiç Kimse  (Tiyatro Vol5)  -  Foça Reha Midilli Kültür Merkezi
 
9 Mart 2019 Cumartesi
16.00 - Kız Çocuğu  (Seferihisar Belediyesi Ürkmez Kadın Tiyatrosu)  -  İsmet İnönü Sanat Merkezi
20.00 - Şarkıcı  (Tiyatro Kalemi)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
20.00 - Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz  (Gültepe Mahalle Tiyatrosu)  -  İBB Selçuk Kültür Merkezi
20.00 - Ayyar Hamza  (Bornova Mahalle Tiyatrosu)  -  İBB Aliağa Kültür Merkezi
20.00 - İkinci Bahar  (İstanbul Temaşa Tiyatrosu)  -  Bergama Belediyesi Kültür Merkezi
 
10 Mart 2019 Pazar
15.00 - Sen Ben Yok Biz Varız  (Kaynaklar Köy Tiyatrosu)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
18.00 - 5 Şair 5 Şarkı  (Tahterevalli Sanat Topluluğu)  -  Kıbrıs Şehitleri Caddesi
18.00 - Que Es Flemenko  (Dos Flemenko Dans Kumpanyası)  -  İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
19.00 - Deli Dili  (Boyoz Akademi)  -  Kınık Mustafa Kemal İlkokulu Çok Amaçlı Salonu
20.00 - Gecenin en Komiği Kim  (Doğaçhane Oyuncuları )  -  Aliağa Kültür Merkezi
20.00 - Midas'ın Kulakları  (Altındağ Mahalle Tiyatrosu)  -  Çiğli Kültür Merkezi
 
11 Mart 2019 Pazartesi

18.00 - Sessizliğin Yeşilçamı  (Terane Sanat Atölyesi)  -  Karşıyaka İzban Girişi
20.00 - Deliler Boşandı  (Balıklıova Köy Tiyatrosu)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
13 Mart 2019 Çarşamba
20.00 - Yaşamın İçinden  (Ulamış Köy Tiyatrosu)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
15 Mart 2019 Cuma
20.00 - Son 6 (NY Sanat Akademi)  -  20.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
20.00 - Araf  (Deneysel Tiyatro Komünü)  -  İBB Bornova Kültür Merkezi
20.00 - Kürklü Venüs (Yolcu Tiyatro)  -  Bergama Belediyesi Kültür Merkezi
20.00 - Çiçekçi Sokağı Cinayeti  (Kedi Sahne Sanatları)  -  Bayındır Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi
 
16 Mart 2019 Cumartesi
20.00 - İstanbul Efendisi  (Selçuk Mahalle Tiyatrosu)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
 
17 Mart 2019 Pazar
18.00 - Ksilifon  (Oyun Bahçesi Tiyatrosu)  -  Bornova Küçükpark
18.00 - Sokaklarda Anlatılan Bir Masal  (İzmir Halk Tiyatrosu)  -  İBB  Doğanlar Şapeli Kültür Merkezi
18.00 - Suç ve Ceza "Raskolnikov"  (Tiyatro 35)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
20.00 - Sevgili Doktor  (Türk Diş Hekimleri Birliğİ)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
18 Mart 2019 Pazartesi
20.00 - Tom Pain  (Tiyatro 4)  - Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi Basmane
20.00 - Hizmetçiler   (Öteki Beriki Tiyatro Topluluğu)  -  Urla Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi
20.00 - Arabesk Müzikali  (Epizot Görsel Sanatlar)  -  Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi Avni Anıl Salonu Eşrefpaşa
 
19 Mart 2019 Salı
20.00 - Diktat  (Gaziemir Halk Tiyatrosu)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
20.00 -  İçerdekiler  (Ege Sanat Atölyesi)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
20 Mart 2019  Çarşamba
20.00 - Sarmaşık  (Tiyatro Siz)  -  Dikili Belediyesi Çandarlı Vuslat Demir Konferans Salonu
20.00 - Sırf Cinayet  (Tiyatro Terminal)  -  İBB Aliağa Kültür Merkezi
 
21 Mart 2019 Perşembe
20.00 - Girifit  (Karşı Sanat Tiyatrosu)  -  Menemen Belediyesi Kubilay Kültür Merkezi
20.00 - Uçurtmanın Kuyruğu  (Han Tiyatrosu)  -  İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
 
22 Mart 2019 Cuma
20.00 - “Sus-tuklarımız” Pandomim Oyunu  (Zarfsız Kuşlar Kukla ve Mim Evi)  -  Mordoğan Belediyesi Düğün Salonu
20.00 - Her şeye Rağmen Ayağa Kalkıyoruz  (Fiziksel Tiyatro Performansı)  -  Deniz Baykal Kültür Merkezi
 
23 Mart 2019  Cumartesi
18.00 - Umut Kim de?  (Duvara Karşı Tiyatro Topluluğu) - Denizatı Heykeli Önü-Göztepe
20.00 - Tuhafistan  (Tiyatro Yaşam)  -  Karaburun Belediyesi Düğün Salonu
20.00 - İtirazım Var Masallara  (Tiyatro Salt)  -  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
 
24 Mart 2019 Pazar
16.00 - Dört Kısa Oyun  (DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
18.00 - Sokak Orkestrası  (Sokak Sanatçıları Derneği)  -  Bayraklı Sevgi Yolu
18.00 - Çılgın Çingeneler  (Cyristals Çingene Karavanı)  -  Konak Meydanı
18.00 - Spartalılar  (İzmir Halk Tiyatrosu)  -  Çiğli Kasaplar Meydanı
18.00 - Tıkırtı  (Toprak Sahne)  -  Selçuk Belediyesi Kültür Merkezi
18.00 - Herkes Tek Başına Ölür  (Tiyatro Pera)  -   Güzelbahçe Belediyesi AKM
18.00 - Blindflug  (Ülke:Almanya - Türkçe Üst yazılı - Intercultural Thebire Mut Produktion)  -  Selahattin Akçicek Kültür Merkezi Eşrefpaşa
 
25 Mart 2019  Pazartesi
18.00 - Barış  (Deneysel Tiyatro Komünü)  -  Üçyol Metro Çıkışı
20.00 - Bir Eylül Uykusu  (Roket Yapım ve Animasyon)  -  Urla Belediyesi AKM
20.00 - İ(Kimiz)  (Ağaçkakan Kukla Sanatı)  -  Beydağ Belediyesi Düğün Salonu
20.00 - Rumuz Goncagül  (Aliağa Mahalle Tiyatrosu)  -   İBB Seferihisar Kültür Merkezi
20.00 - Shakespeare'nin Kerimeleri  (Ege Halk Tiyatrosu)  -  İBB Çiğli Kültür Merkezi
20.00 - Dört Kısa Oyun (DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
 
26 Mart 2019 Salı
18.00 - Kısa Bir Hikâye  (İktisat Oyuncuları)  -  Alsancak Sevgi Yolu
18.00 - Çılgın Çingeneler  (Cyristals Çingene Karavanı)  -  Bornova Büyükpark
20.00 - Dört Kısa Oyun  (DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  DEÜ  GSF Özdemir Nutku Sahnesi
20.00 - Tahterevalli  (Tiyatro Us)  -  Güzelbahçe Belediyesi AKM
20.00 - Beyaz  (Ezop Sahne)  -  Tire Belediyesi Kültür Salonu
 
27 Mart 2019 Çarşamba

15.00 - Dört Kısa Oyun  (DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu)  -  DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
18.30 - Çılgın Çingeneler  (Cyristals Çingene Karavanı)  -  Gündoğdu Meydanı
20.00 - Çirkin  (Tiyatro Evi)  -  Gaziemir Belediyesi AKM
20.00 - Wanted  (Ülke: İtalya-Sözsüz)  -  Gündoğdu Meydanı
 
28 Mart 2019 Perşembe
20.00 - İstiridye ile İnci  (Braille Okuma Tiyatrosu Ekibi)  -  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark

01 Nisan 2019 Pazartesi
20.00 - Ağaçkakan Kukla Sanatı-İ(Kimiz) - Beydağ Belediyesi Düğün Salonu


37.Uluslararası İzmir Tiyatro Günlerinin program kitapçığı için tıklayınız.











Bilet satış noktaları : Ücretsiz

P
S
Ç
P
C
C
P
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..