KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Empedokles'in Dostları
Ben Ben - Ölümle On Yedi Karşılaşma
Hayatının Anlamı Kaybettiğin Yerde
Modern Sanatın Kısa Öyküsü
Ses ile Yankı Arasında

HAFTANIN KİTABI

Var mısın? - Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler“Gençliğimde gergin, stresli, mutsuz günlerim çok oldu. Kendimi suçlu hissettiğim, değersiz gördüğüm dönemler yaşadım. Şimdi hayatım anlamlı, coşkulu ve şükür duygusuyla dopdolu... Neden? İçinde yaşadığım koşulların iyileşmesind
Kişisel Gerileme - Barbaros Uzunöner

 
Kişisel Gerileme Eğitimi ile dünyada bir ilki gerçekleştiriyoruz..

Eğitimimiz sayesinde kişisel olarak gerileyecek ama hayatın her alanında ilerleyeceksiniz.

Alçalarak yükseleceksiniz..

Hakkı olmadan yükselenler, üzerinize basarak güçlenenler, yalan dolan ile ilerleyenler çok şaşıracaklar. Çünkü onlar doğaçlama kötüler, siz ise eğitimli bir kötü olacaksınız.

İşe girerken hangi yalanları söylemeliyim?

Çalışma arkadaşlarımın ayaklarını kaydırarak nasıl yükselebilirim?

Yöneticilik yaparken yerimi nasıl korurum?

Kendi işimin başındayım ve hiçbir yere ödeme yapmak istemiyorum, bunu nasıl başarırım?

Hepsinin cevabı bu eğitimde. Merak etmeyin gerileyeceksiniz. Biz sizi kişisel olarak gerilettikçe sağlayacağınız faydaları göreceksiniz.

İş hayatında ne kadar iyi olursanız olun arkanızdan konuşup size kötü derler. Bırakın söyledikleri gerçek olsun ne fark eder. Zaten arkanızdan konuşacaklardı, bari hakkını vermiş olun. O konuşanlar da yükseldiğiniz anda susacaklar ve içlerinden konuşacaklardır. Çünkü yüksekteki birine kötü demek pek kolay değildir.

Kişisel olarak gerilemek ve alçalarak yükselmek istiyorsanız bu eğitim tam sizlik.

Eğitim sırasında gülüşmek, aranızda konuşmak, eğitmen ile ilgili atıp tutmak serbest. Biz zaten biraz da güldürmek için buradayız.

Gülmeyi ve güldürmeyi bilmeyen dükkan açmasın.Biletix Bilet Fiyatı:

Online Gösterim - 34.00 TL


Etkinlik Kuralları

- Online etkinlik 27 Şubat 2021 20:30 - 28 Şubat 2021 23:59 tarihleri arasında izleme hakkı sağlar.
- Gösterim 27 Şubat 2021 Cuma 20:30 itibariyle başlayacaktır ve www.seyretix.com adresinden yayınlanacaktır. İlk gösterim bittikten 15 dakika sonra belirtilen tarih aralığında gösteri tekrar izlenebilecektir.
- Gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izleme kodunuz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer almaktadır.
- Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.
- Biletix'ten almış olduğunuz online etkinlik izleme kodunuzu, Seyretix'de bulunan access kod (erişim kodu) alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
- Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.
- Online etkinlikler sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kişinin sorumluluğundadır. Bu sebeplerden dolayı iade yapılmayacaktır.
- Etkinliğin görüntü ve ses kalitesi, internet erişimi, kullanılan cihaz ve kullanım ortamına göre değişiklik gösterebilir.

 

P
S
Ç
P
C
C
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..