KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Oh Ne Ala Memleket
Göç
Tebrikler Kovuldunuz
Satır - Arası Toplumsal Cinsiyet
Rüzgar Arkamdan Esti

HAFTANIN KİTABI

Fil Saati

“Bu dünyadaki yerim nedir?”
Elmasın kömürde, ipliğin pamukta gizli olduğu dünya burası.New Year Party 2020 At The Stay Warehouse Alaçatı

 

The Stay Warehouse'da dört gün boyunca sürecek yeni yıl etkinliklerinin dördüncü ve son gününde, Alman prodüktür Rey & Kjavik, Majnoon ve Serhat Demiral sahne alıyor.

Sanılanın aksine Alman olan ve mistik sesleri müziğine en yakışan şekilde taşıyan Rey&Kjavik, elektronik müzikle Frankfurt'ta tanıştı. Avrupa'nın önde gelen festivallerinde yer almasının yanı sıra, 2015 ve 2016'da “festivallerin festivali” olarak adlandırılan Burning Man'de sahne aldı. Bu eşsiz çöl deneyiminin etkisinde kalan DJ, Almanya'ya döndükten sonra ilk bestesi olan “Playa Sunset”i yayınladı. Bavyera kulüplerinde Arap ezgileri, Singapur'da aralıksız mantralar çalan Rey&Kjavik, dinleyenleri sınır tanımayan bir spiritüel seyahate çıkarıyor. Heyecan verici melodileri ve çoğunlukla kendi yaptığı vokalleriyle dinleyicilerin hem zihnine hem de kalbine girmeyi başarıyor.

Majnoon, Dj KhaiKhan (Kayhan Yakarlar) tarafından kurulmuştur. Grubun misyonu, “Doğudan yükselen müzik” sloganı ile birlikte değerlerimizi ve kültürümüzü günümüze yorumlamak, yeni nesle aktarmak ve şimdiki modelle yeniden harmanlayarak evrene sunmaktır. Majnoon ayrıca yerelliği kullanarak evrensellik kazanmaya da çaba sarf ediyor. Performanslarında oryantal, etnik ve manevi sesleri, benzersiz görsel şovlarla birleştiriyor. Müziğin evrenselliğini performanslarına yansıtmayı amaçlayan grup, ETNİK EVREN adı altında sunuluyor. ETNİK EVREN kavramı altında, Majnoon dünyadaki en ünlü etnik müzik isimleriyle performanslar sergiledi.

İstanbul doğumlu Serhat Demiral, 2003 yılında Anjelique Club'da başladığı DJ performansına 2005 yılında kurduğu online internet radyosu The House Radio ile devam etti. Halen İstanbul, Alaçatı, Bodrum ve yurt dışında çeşitli mekanlarda birçok yerli ve yabancı DJ ile birlikte performanslar sergiliyor. Aynı zamanda Klein Entertainment Group yönetiminde bulunan Serhat Demiral, müzik tarzı olarak afro house, deep house, techouse ve melodic tech house çalıyor.

Biletix Bilet Fiyatı: 1475.00 TL
 

Ağustos'20
P
S
Ç
P
C
C
P
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..