KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Mercan Adası - Klasik Eserler Dizisi
Disney Winnie The Pooh ve Tiger - Öykü Sandığım
Uyanış
Gariplikler Diyarı - Bir Orhan Veli Romanı
Küçük Kara Balık

HAFTANIN KİTABI

Dede Korkut Hikayeleri

Nerede övdüğümüz erler,

“Dünya benim!” diyenler?

Ecel aldı, yer gizledi.

Fani dünya kime kaldı?

Farklı coğrafyalarda gezen, gezdiği her yerden izler taşıyan bir kültür atlası...




23. Tiyatro Günleri - Ege Üniversitesi Tiyatro Toğluluğu

 

23. Ege Üniveritesi Tiyatro Topluluğu Tiyatro Günleri, 2-12 Mayıs tarihleri arasında Ege Üniversitesi Kültür Sanat Evi'nde.

2 MAYIS - PERŞEMBE

20.00 Ege Üniversitesi Tiyatro Topluluğu - Penelope Margaret Atwood

3 MAYIS - CUMA

16.00 Boğaziçi Üniversitesi Folklör Kulübü - Başıbozuklar
20.00 İstanbul İktisat Sahnesi - Fizikçiler Friedrich Dürrenmatt

4 MAYIS - CUMARTESİ
12.00 Tiyatro Poetika - Gökyüzüne Merdiven Tennessee Williams
16.00 Anadolu Üniversitesi Tiyatro Kulübü - Yastik Adam Martin McDonagh
21.00 İstanbul Üniversitesi ÖKM Sahnesi - Sezuan'ın İyi İnsanı Bertolt Brecht

5 MAYIS - PAZAR

12.00 Mezun İTÜ Sahnesi (MİTÜS) - Mavi Gece Jose Mauro De Vasconcelos'un Şeker Portakalı Adlı kitabından uyarlanmıştır.
16.30 İTÜ Sahnesi - Katharina Blum'un Çiğnenen Onuru Heinrich Böll
20.30 Yaşayan Tiyatro - Ayak Bacak Fabrikası Sermet Çağan

6 MAYIS - PAZARTESİ
16.00 İstabul Üniversitesi Tıp Fak. Tiyatro Topluluğu - Jorgensenlerin Davası Alain
Decaux'un Rosenbergler Ölmemeli adlı eserinden uyarlanmıştır.
20.00 İstanbul Üniversitesi ÖKM Sahnesi - Fay Hattı Behiç Ak

7 MAYIS - SALI

16.00 Ege Üniversitesi Tiyatro Topluluğu - Mutfak Söyleşileri Vala Thorsdottir
20.00 Celal Bayar Üniversitesi Kültür Sanat Topluluğu - At Gyula Hay

8 MAYIS - ÇARŞAMBA
16.00 Tiyatro Akademi - Guguk Kuşu Ken Kesey, Dale Wasserman
20.30 Altındağ Mahalle Tiyatrosu Midas'ın Kulakları Güngör Dilmen

9 MAYIS - PERŞEMBE

16.00 Tiyatro Figür - Bahtsız Cumhur Özden Selim Karadana
21.00 Celal Bayar Üniversitesi Tiyatro Topluluğu Tıp Ekibi - Ayak Parmakları Güngör Dilmen

10 MAYIS - CUMA
16.00 Koyuneri Ortaokulu Tiyatro Ekibi - Pırtlatan Bal Aziz Nesin
20.30 Ege Sanat Atölyesi - Godot'u Beklerken ya da Işıkçının Ölümü Samuel Beckett

11 MAYIS - CUMARTESİ
12.00 İstanbul Fen Oyuncuları - Haşmetlü Dilenciler Hagop Baronyan
16.00 Taşkışla Sahnesi - 3.Reich'ın Korku ve Sefaleti Bertolt Brecht
20.00 TİMİS Oyuncuları - Cadı Kazanı Arthur Miller

12 MAYIS - PAZAR

13.00 Yeditepe Üniversitesi Oyuncuları - Şvayk'ın Übü ile Tarihi Karşılaşması BGST
20.00 Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları - Sezuan'ın İyi İnsanı Bertolt Brecht
 

P
S
Ç
P
C
C
P
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..