İzmir Hakkında
Turizm ve Seyahat
Tur Otobüsleri
Oto Kiralama
Taksi Durakları
Önemli Telefonlar
Nöbetçi Eczaneler
Konsolosluklar
Muhtarlıklar
Bankalar
NoterlerCuma


Cumartesi


Pazar

Erim Hısım - Başarının Şifresi, Liderlik ve Takım Çalışması

Katılımcılar : Erim Hısım
 
Erim Hısım ile “Başarının Şifresi, Liderlik ve Takım Çalışması” seminer programı 11 Şubat'ta İzmir Sanat'ta gerçekleşecek.

"Kendinizi başarıya kodlayın:
Yönetim başarısı için liderlik gerekli bir etkendir. İnsanın gelişim ve değişim hızının arttığı günümüzde kişilerin değişim ve gelişim sürecini yönetebilmelerinde liderlik yaklaşımları önemli rol oynamaktadır. 

Modern dünya takım olmayı ve takım çalışmalarını zorunlu kılmakta, bunu başaran gruplar ise rekabette hep üstte yer almaktadırlar. Bütün başarılı takımların temel ortak noktaları ise iyi bir liderlik sürecine sahip olmalarıdır. Bir takım oluşturmak için sadece çalışanları ve görevlerini belirlemek yeterli değildir. Birlikte ilerlemek için birtakım bilgi ve becerilerin geliştirilmesi gerekmektedir.

Bu eğitim ile; liderlik potansiyelini keşfetme ve harekete geçirme, katılımcılara yönetsel pencereden daha farklı nasıl bakabileceklerine ilişkin farkındalık yaratma, kendini tanıma, kendine hesap verebilme doğallığının ortaya çıkarılması, takım içi iletişim, sinerji ve takım verimliliğini arttırma konusunda gelişim sağlanması, zorlu koşullarda ve zor insanlar karşısında da olumlu düşünen ve olumlu tavırlar sergileyebilen kişiler olmaları ile katılımcıların daha mutlu ve verimli çalışarak, daha anlamlı bir hayat yaşamalarına ve gerçek potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak hedeflenmektedir.

Eğitim, Kararın gücü, Zihinsel Engeller, Temel Korkular, Sabit Fikirler, Hedefler, Liderlik yapanlar, Kendimizi tanıyor muyuz?, Liderlik doğuştan mıdır?, Değişim ve Liderlik, Lider ve Yönetici nedir?, Yöneticinin Sorumlulukları, Liderin Sorumlulukları, Yön Belirleme, Misyon Vizyon, Doğada Takım çalışması, Kaytarma, Sosyal Kaytarma gibi başlıkları içermektedir."

Eğitmen Hakkında:
Ankara doğumlu olan Hısım, Hacettepe Üniversitesi İstatistik lisans ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Yüksek lisans dereceleri sahibidir.

Akademik çalışmalarına, öğretim görevlisi olarak yer aldığı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde (MSGSÜ) ve Bahçeşehir Üniversitesinde (BAÜ)  lisans ve yüksek lisans programlarında devam etmektedir.

Halen verdiği dersler arasında; İnsan Kaynakları Yönetimi, Değişim Yönetimi, Performans Yönetimi, Kariyer Yönetimi, Halkla İlişkiler, İletişim, Örgütsel Davranış, Sunum Teknikleri, Yönetim Becerileri, Satış Teknikleri, Müzakere Becerileri, Stratejik Yönetim, Takımdaşlık, İnovasyon, Kriz Yönetimi, Motivasyon, Mülakat Teknikleri, İşletmeler de Güncel Sorunlar ve Liderlik gibi dersler vardır.

Programda Neler Var?

- 3 Seminer Oturumu ve seminer sonunda verilecek (3 oturum tek bir sertifikada düzenlenecektir) Katılım Sertifikası
- Eğlenceli sunumlar ile yüksek bilgi akışı ve tam motivasyon

Bilet Fiyatları

Numarasız Oturmalı - 60.00 TL
P
S
Ç
P
C
C
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11