KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Kayıp Ruhlar İmparatorluğu
Gençlik Hatası: Steve Jobs'ın Öteki Kızı Olmak
Veba Geceleri
Öldüm ve Döndüm
Ara Toplam - Yolumu Ararken Öğrendiklerim

HAFTANIN KİTABI

Empedokles'in DostlarıTürkiye'de geniş bir okur kitlesine sahip Amin Maalouf 8 yıl aradan sonra yeni romanı Empedokles'in Dostları'yla okurlarını selamlıyor.

Romanlarıyla olduğu kadar deneme kitaplarıyla da ilgi çeken Maalouf, Empedokles'in
In Camp

Katılımcılar :
 

Yönderle Akademi tarafından hazırlanan gelişime ve değişime açık 50 lisans öğrencisinin yetkinliklerini geliştirip  ufuklarını genişletmek amacıyla, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek gelişim ve ilham kampı olan “In Camp” başvuruları başladı. 10 hafta sürecek etkinliğe son başvuru tarihi 16 Nisan 2021.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için @yonderleakademi instagram hesabını tıklayabilir yada aşağıdaki linkten kayıt yaptırabilirsiniz.

https://linktr.ee/YonderleProgramda Sizleri Ne Bekliyor?

- İlham Atölyeleri

LinkedIn Kıdemli İlişkiler Müdürü Şafak Boy moderatörlüğünde birbirinden değerli konuşmacılarımız ile birlikte samimi ve ilham verici konuşmalar gerçekleştireceğiz.

- Yetkinlik Atölyeleri

Yönderle Akademi'nin ulusal ve uluslararası eğitmenleri tarafından deneyimsel öğrenme modeliyle hazırlanmış yetkinlik geliştirme eğitimleri gerçekleştireceğiz.

- Vaka Çalışmaları

Kurumlar ve profesyonel kişiler tarafından yetkinliklerinizi uygulayarak geliştirebileceğiniz aynı zamanda da birçok yeni bilgi edinebileceğiniz vaka çalışmaları gerçekleştireceğiz.

- Akran Öğrenmesi

Programa katılan katılımcılarımızın birbirlerinin deneyimlerinden ve bilgilerinden faydalanabileceği akran öğrenme atölyeleri gerçekleştireceğiz.

- İngilizce Kulüpleri

Programa katılan katılımcılarımızın İngilizcelerini geliştirmek amacıyla İngilizce konuşma atölyeleri gerçekleştireceğiz.


-Etkinlik Ücretsizdir-

P
S
Ç
P
C
C
P
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..