KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

Kuyu
Dört Tarafım Engel
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Düş Kesiği
İyi ki Yoksun

HAFTANIN KİTABI

Dünyasızlar

“Gökyüzünde hepimizin yarasına yetecek kadar yıldız var...”

Yüzünü kaybeden bir kız...

Esrarengiz bir cinayet...

Ve büyülü bir kış yolculuğu...

Günümüz İstanbul'undan İkinci Düny
Finans Tadında Sohbetler - Yükselen Çin ve Karşılaştığı Tehtidlerle İmtihanı

Katılımcılar :
 
 Ege Finans Derneği (EFD), 2020 yılının ilk “Finans Tadında Sohbetler” toplantısını Çin konusuna ayırırken, “Çin, Ticaret Savaşları ve Korona Virüsü” başlığını taşıyan toplantının konuşmacısı ise Prof. Dr. Berna Kırkulak Uludağ olacak. 27 Şubat Perşembe günü İzmir Ticaret Odası'nda saat 16.00'da yapılacak toplantı, EFD üyeleri ile birlikte herkese açık olacak.
 
 
Prof. Dr. Berna Kırkulak Uludağ kimdir?
 
Prof.Dr. Berna Kırkulak Uludağ, Dokuz Eylül Üniversitesi “Avrupa Çalışmaları“ alanında,  ve Hollanda'da Maastricht School of Management Üniversitesi'nde “Finansal Yönetim” alanında Master dereceleri bulunmaktadır. Kendisi Japonya'da Hokkaido Üniversitesi'nde iktisat doktorası yapmıştır. Çin'de Southeast Üniversitesi'nde post-doc çalışmalarında bulunmuştur.
 
Şu an Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret Bölüm Başkanı görevinde bulunmakla birlikte, Maastricht School of Management Üniversitesi'nde doktora tez danışmanlığı, Çin'de Southeast Üniversitesi'nde ve İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde yarı-zamanlı hocalık yapmaktadır. 
 
Prof. Uludağ'ın akademik çalışmalarının merkezini Çin ekonomisi oluşturmakta olup, 2019 yılından beri Avrupa Birliği COST Aksiyonunda “Avrupa'daki Çin Ağı” konulu uluslararası projede Türkiye'yi temsilen Yönetim Komitesi üyesidir. Bununla birlikte Prof. Uludağ, TUBITAK, KOSGEB, IZKA, AB gibi kurumlara hem proje yapmakta hem de danışmanlık hizmeti vermekte olup çok iyi derecede İngilizce, Japonca ve orta seviyede Çince bilmektedir. 

P
S
Ç
P
C
C
P
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..