İzmir Hakkında
Turizm ve Seyahat
Tur Otobüsleri
Oto Kiralama
Taksi Durakları
Önemli Telefonlar
Nöbetçi Eczaneler
Konsolosluklar
Muhtarlıklar
Bankalar
NoterlerPerşembe


Cuma


Cumartesi

Amy Winehouse Tribute Show

Tür: Tribute
Solist : Amy Winehouse
Orkestra:

 
Konser Detayları: Amy Winehouse Tribute by Merve Özçubukçuoğlu

Geçtiğimiz yıl trajik bir şekilde kaybettiğimiz Amy Winehouse'u Merve Özçubukçuoğlu vokali eşliğinde anıyoruz. Amy Winehouse 'un müzik tarihinde şimdiden yerini alan, "Back to Black", "You Know I'm no Good", "Valerie", "Rehab" gibi hitlerinin yanı sıra diğer Amy Winehouse şarkılarını canlı dinlemek istiyorsanız bu geceyi kaçırmayın.

Merve Özçubukçuoğlu

1986 doğumlu sanatçı İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümü'nü eş zamanlı okuyarak 2009 yılında mezun oldu. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'nde okuduğu süre boyunca okul orkestrasıyla sahne aldı ve okulun tiyatro topluluğunun iki oyununda yer aldı. Konservatuvarda okuduğu sırada Murat Göksu rejisörlüğünde "Broadway Patchwork" adlı eserde ve Sitare Bilge rejisörlüğündeki Grease Müzikali'nde başrol oynadı.

2007 yılında dünyaca ünlü tenor Alessandro Safina'nın Kuruçeşme Arena konserinde bir parçasında kendisine eşlik etti. Aynı konserde Sertab Erener ile birlikte West Side Story müzikalinden "I Feel Pretty" adlı eseri seslendirdi. 2008 yılında Işıl Kasapoğlu'nun rejisörlüğü ve Sabri Tuluğ Tırpan'ın eşliğinde Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde sahnelenen "Rock On Broadway" isimli projede; Burak Kut, Hande Yener, Fadik Atasoy, Doğan Duru ve Pamela gibi sanatçılarla birlikte yer aldı.

Ladies & Gentlemen müzikal topluluğunda korist ve solist olarak Harbiye Açık Hava, TİM, Bodrum Açık Hava, Kuruçeşme Arena sahnelerinde performans gösterdi. 2009 yılında katıldığı ENBE orkestrasıyla birlikte 2 sene boyunca Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Volkan Konak, Işın Karaca, Sertab Erener gibi sanatçılarla aynı sahnede yer aldı, orkestranın iki video klibinde ve albüm vokallerinde görev aldı. TRT Müzik kanalında yayınlanan "En Beğenilen" isimli programla yayına çıktı. Ayrıca bir çok televizyon kanalında orkestrayla beraber performans gösterdi.

Şu anda Türkçe'ye çevrilmiş bir Broadway müzikali olan Kurbağa Öyküleri'nde oyuncu olan sanatçı, reklam müzikleri seslendirirken bir yandan da farklı orkestralarla çalışmalarını sürdürüyor ve solo albüm çalışmalarına devam ediyor.

Bilet Fiyatı: 23.00 TL

Bilet satış noktaları : Biletix, 911 Bar


P
S
Ç
P
C
C
P
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10