KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

HAVA DURUMU

Güneşli 25°C
Güneşli 20°C
Güneşli 20°C
C.tesi Pazar P.tesi

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

İyi Uykular Pollyanna
Aluşta'dan Esen Yeller-Bir Kırım Türküsü
Gölgenin Gölgesi
Kral Lear
Doktor Moreau'nun Adası

HAFTANIN KİTABI

Kendine Hoş Geldin

Kendinden başka kimseye ihtiyacın yok. En kötü gününü düşün, sana “Yanındayım.” diyen onca insan vardı.  Tek başına atlatmadın mı? Düştün, ayağa kendin kalkmadın mı? Doldun, tek başına ağlamadın mı? Soruyorum sana: Değmeyecek insanla
Karşıyaka Koro Şefleri Sevgililer Haftası Konseri

Tür: Türk Halk Müziği
Solist :
Orkestra:

 
Konser Detayları: Karşıyaka'nın koro şefleri, 6 Kasım 2018'de gerçekleştirdikleri ve büyük ilgi ve beğeni ile izlenen "Cumhuriyet ve Atatürk" temalı konserin ardından; bu kez, güçlerini, "Karşıyaka'nın Filizleri" için birleştirerek, "aşk" teması ile aynı sahneyi paylaşıyorlar.

Bu kapsamda, aşkı ve sevgiyi en güzel şekilde ifade eden Türk Sanat Müziği ile Türk Halk Müziği eserlerinin seslendirileceği gecede; Aslı Erzurumlu, Celal Uçucu, Engin Koyuncu, Ergin Kayran, Güler Çağdaş, Güvenç Birer, Hüseyin Koçak, Hüseyin Tolu, Köksal Coşkun, Mehmet Altınköprü, Mehmet Şafak, Murat Atmaca, Mustafa Seven, Selim Gönüldaş, Sergin Kaya, Sevim Taşçı ve Uğur Tandemir (alfabetik sırayla yazılmıştır) sahne alacaklar. Koro şefliğini Köksal Coşkun'un yapacağı bu anlamlı konserin sunumunu ise TRT Spikeri Funda Koray üstlenecek.

Karşıyaka Belediyesi işbirliğinde, değerli Türk Müziği koro şeflerinin sahne alacağı ve "aşk" temalı şarkı ile türkülerin seslendirileceği bu çok özel ve anlamlı geceye, Karşıyakalıların yanı sıra bütün İzmirliler davetlidir.

Konser, davetiyeli olup davetiyeler; ismi geçen koro şeflerinden ve İzmir Müzik Akademisi Alsancak okulundan temin edilebilir.
Bilet satış noktaları : İzmir Müzik Akademisi


Ağustos'19
P
S
Ç
P
C
C
P
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..