İzmir Hakkında
Turizm ve Seyahat
Tur Otobüsleri
Oto Kiralama
Taksi Durakları
Önemli Telefonlar
Nöbetçi Eczaneler
Konsolosluklar
Muhtarlıklar
Bankalar
NoterlerCuma


Cumartesi


Pazar • SİNEMA
 • KONSER
 • SERGİ
 • TİYATRO
 • OPR BALE
 • TPL/PANEL
 • SPOR
 • DİĞER
 • FUAR
 • Gizem Treni
  Tür :Dram / Komedi / Suç
  YönetmenJim Jarmusch
  OyuncularMasatoshi Nagase, Yuki Kudo, Nicoletta Braschi, Joe Strummer, Screamin' Jay Hawkins
  Süre113 dk.
  Bağımsız filmleri bağımlılık yaratan yönetmen Jim Jarmusch, Mystery Train ile, yolları bir otelde kesişen insanların yer yer komik hikayelerini anlatıyor.
  Meg: Derinlerdeki Dehşet
  Tür :Bilim Kurgu / Aksiyon / Korku
  YönetmenJon Turteltaub
  OyuncularJason Statham, Bingbing Li, Rainn Wilson, Ruby Rose, Winston Chao
  Süre113 dk.
  Denizci subay ve aynı zamanda ünlü bir dalgıç olan Jonas Taylor  Mariana Çukuru yakınlarında başına gelen korkunç olayın ardından ekibinin büyük kısmını terketmiş, kendi hayatını kurtarsa da rütbesini, ailesini ve tüm şerefini kaybetmiştir. Görev sırasında gördüğü ve ekibini terketmesine neden olan devasa köpekbalığına ise kimse inanmamıştır.
  Beni Satan Casus
  Tür :Aksiyon / Komedi
  YönetmenSusanna Fogel
  OyuncularMila Kunis, Kate McKinnon, Justin Theroux, Sam Heughan, Gillian Anderson
  Süre113 dk.

  Ev Kadını
  Tür :Korku
  YönetmenCan Evrenol
  OyuncularClémentine Poidatz, David Sakurai, Alicia Kapudağ, Defne Halman, Ali Aksöz, Alper Magriso, Haktan Kaan İçel, Reşit Berker Enhoş
  Süre82 dk.
  Holly, 7 yaşında karlı bir gecede çok travmatik bir olay yaşamıştır. Kız kardeşi ve babası, çıldırmış annesi tarafından öldürülen Holly, 20 yıl geçmesine rağmen kabuslar görmekten kurtulamamıştır.
  Dovlatov
  Tür :Biyografi / Dram
  YönetmenAleksey German Ml.
  OyuncularMilan Maric, Danila Kozlovsky, Helena Sujecka, Yelena Lyadova, Svetlana Khodchenkova, Hanna Sleszynska, Piotr Gasowski, Anton Shagin, Artur Beschastny, Eva Gerr
  Süre126 dk.
  1970'ler Sovyet Rusyası'nda, yazdıklarını yayınlatmak için var gücüyle uğraşıp defalarca kez reddedilen Sergey Dovlatov'un ömründen birkaç güne odaklanıyoruz.
  Durumunu Güncelle
  Tür :Fantastik / Komedi / Gençlik
  YönetmenScott Speer
  OyuncularRoss Lynch, Olivia Holt, Courtney Eaton, Harvey Guillen, Gregg Sulkin, Nicholas Lea, Markian Tarasiuk, Brec Bassinger
  Süre
  Liseli Kyle Moore anne ve babasının ayrılmasının ardından zor günler yaşayan, annesiyle birlikte taşındığı şehirdeki okula uyum sağlamakta zorlanan bir gençtir. Günün birinde cep telefonuna yüklediği uygulama her şeyi değiştirir.
  Bitmeyen Gece
  Tür :Korku
  YönetmenBrad Baruh
  OyuncularMikie Beatty, Joseph Bishara, Shauna Case, Jagger Chase, Gina Comparetto, Kay D'Arcy, Sophie Dalah, Alison Haislip, James Bartz, Joshua Hoffman, Brea Grant, Barbara Crampton, AJ Bowen, Joy Osmanski, Elise Luthman
  Süre86 dk.
  Jamesn ve eşi Casey Pollack, çocuklarıyla birlikte haftasonu için Oregon'un ıssız bir bölgesindeki bir kulübeyi kiralamıştır. Gece kar yağmaya başlayınca James odun bulmak için dışarı çıkar, dışarı çıktığında donmak üzere olan bir kadınla karşılaşır.
  Sera
  Tür :Gerilim
  YönetmenAdem Uğur
  OyuncularFırat Çöloğlu, Atılgan Gümüş, Cem Özer, Deniz Sarıbaş
  Süre
  Doktor Oğuz bir süredir kabuslar görmektedir. Açıklayamadığı tuhaf olaylar yaşayan Oğuz, çalıştığı psikiyatri hastanesinde yatmakta olan Sera'nın da benzer sorunları yaşadığını fark eder.
  Karanlık Zihinler
  Tür :Gerilim / Bilim Kurgu
  YönetmenJennifer Yuh Nelson
  OyuncularAmandla Stenberg, Mandy Moore, Gwendoline Christie, Harris Dickinson, Skylan Brooks, Sammi Rotibi, Peyton Wich, Catherine Dyer, Jonnah-Blaine Bowling, Golden Brooks, Wallace Langham, Patrick Gibson, Allie McCulloch, Lidya Jewett, Mark O'Brien, Bradle
  Süre
  Büyük bir salgın, Amerika'daki çocukların büyük kısmını kırıp geçirmiştir. Geriye kalan çok az sayıda çocuk ve genç ise özel yetenekler geliştirince devlet tarafından özel kamplarda tutulmaya başlanmıştır.
  Şeytan Kapısı
  Tür :Gerilim / Bilim Kurgu
  YönetmenClay Staub
  OyuncularAmanda Schull, Milo Ventimiglia, Shawn Ashmore, Bridget Regan, Jonathan Frakes, Jean-François Ferland, Will Woytowich, Sarah Constible, Adam Hurtig, Spencer Drever, Javier Botet
  Süre94 dk.
  Devil's Gate" adlı küçük bir kasabada Maria Pritchard ve oğlu ortadan kaybolmuştur. Konuyu araştırmak üzere FBI ajanı Daria Francis kasabaya gelir.
  Eva
  Tür :Dram / Gerilim / Romantik
  YönetmenBenoît Jacquot
  OyuncularGaspard Ulliel, Isabelle Huppert, Richard Berry, Julia Roy, Didier Flamand, Marc Barbé
  Süre100 dk.
  Genç jigolo Bertrand Valade, ölmek üzere olan bir müşterisinin yazdığı bir oyun metnini çalarak hak etmediği büyük bir başarı ve şöhretin sahibi olur. Artık maddi durumu düzelmiş, lüks bir evde yaşamaya başlamıştır.
  Canavar Gibi
  Tür :Komedi
  YönetmenÖzgür Bakar
  OyuncularŞevket Çoruh, Bülent Çolak, Ruhi Sarı, Ayçin İnci, Hüseyin Elmalıpınar, Haldun Boysan, Sinan Bengier, Tuncay Beyazıt, Uğur Serhan, Nazlı Tosunoğlu
  Süre
  Balat'ta cep telefonu işiyle uğraşan, üçkağıtçı bir adam olan Gürbüz, mafya babası Sarı Kenan'ın borcunu ödeyemeyince cinayete kurban gider. Ancak mezarından çıkarılıp diriltilmesinin ardından eğlenceli olaylar başlar.
  Genç Titanlar Filmi
  Tür :Animasyon / Aksiyon / Komedi
  YönetmenAaron Horvath, Peter Rida Michail
  OyuncularSeslendirenler: Nicolas Cage, Kristen Bell, Will Arnett, Tara Strong, Greg Cipes
  Süre
  Bütün süperkahramanların kendilerine ait bir filmi varken Genç Titanlar'ın bir filminin olmaması, özellikle Robin'i fazlasıyla üzmektedir. Bu durumu değiştirmek için Tinsel Town'a giden Titanlar, isteklerine olumsuz yanıt alırlar.
  Christopher Robin
  Tür :Animasyon / Macera / Komedi
  YönetmenMarc Forster
  OyuncularSeslendirenler: Yekta Kopan, Ayhan Kahya, Sophie Okonedo, Brad Garrett, Peter Capaldi
  Süre100 dk.
  Çocukluk yıllarının yakın arkadaşı Ayı Winnie ve diğerleri, artık büyümüş Christopher Robin'in (Ewan McGregor) hayatında değildir. İş hayatına dalmış Robin, ailesini de ihmal etmeye başlamıştır. Hayatının çıkmaza girdiğini hissettiği bir anda tekrar Winnie karşısına çıkıverir.
  Mission: Impossible - Yansımalar
  Tür :Gerilim / Macera / Aksiyon
  YönetmenChristopher McQuarrie
  OyuncularTom Cruise, Jeremy Renner, Henry Cavill, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby
  Süre148 dk.
  Ters giden bir görevin ardından Ethan Hunt (Tom Cruise) ve arkadaşları, zamana karşı bir yarışa girerler.
  Kabir Azabı
  Tür :Korku
  YönetmenArkın Aktaç
  OyuncularHakan Özgömeç, Özlem Başkaya, Ebru Saçar, Ufuk Aşar, Canan Çiftel
  Süre
  Çok iyi bir avukat olan Ozan mesleğinde başarı kazandıkça etrafına kötü davranmaya, başarısından başka birşey düşünemez hale gelmeye başlar. Ancak doğumgününde yaşadığı bazı olaylardan sonra hayatı çok kötü bir hale gelmeye başlar.
  Yaşar Kemal Efsanesi
  Tür :Belgesel
  YönetmenAydın Orak
  OyuncularSeslendirenler : Halil Ergün
  Süre113 dk.
  Modern Türk Edebiyatı'nın en büyük kalemlerinin başında gelen Yaşar Kemal'in Hemite (Gökçedam) köyünde doğumundan İstanbul'da ölümüne kadar olan hayatını hem kendi ağzından, hem de yaşamının çeşitli aşamalarına ortak olmuş yakınları ve arkadaşlarının ifadeleriyle aktaran Yaşar Kemal Efsanesi belgeseli, dünyada ilk gösterimini 24. Adana Altın Koza Film Festivali'nde yaptı.
  Dipdip: Bir Okyanus Macerası
  Tür :Animasyon / Aile / Komedi / Macera
  YönetmenJulio Soto Gurpide
  OyuncularSeslendirenler: Jeff Bennett, Jess Harnell, Phil LaMarr, Lewis Macleod, Dave Fennoy
  Süre92 dk.
  Dünyayı suların kaplamasıyla insanlar dünyayı terketmiş, tamamen okyanuslardan oluşan dünyada yalnızca sualtı canlıları kalmıştır. Bu dünyada yaşayan ahtapot Dipdip, büyükbabasının tüm uyarılarına rağmen yaşadığı bölgenin dışına çıkma konusunda oldukça meraklıdır.
  İlk Arınma Gecesi
  Tür :Bilim Kurgu / Aksiyon / Korku
  YönetmenGerard McMurray
  OyuncularY'lan Noel, Lex Scott Davis, Joivan Wade, Luna Lauren Vélez, Marisa Tomei, Jermel Howard, Aaron V. Williamson, Patch Darragh, Chyna Layne, Melonie Diaz, Mo McRae, Jessica Bell, Mugga, Kristen Solis, Rotimi Paul, Paul Derek Basco
  Süre97 dk.
  İlk Arınma Gecesi filminde, Amerika'da yapılan birinci arınma gecesine geri dönülüyor. Amerika'daki suç oranını yılın geri kalanında %1'in altına düşürebilmek amacıyla 12 saat boyunca tüm suçlara göz yumulacağı bir gece fikri, psikolojik bir deney olarak sınırlı bir bölgede denenmek üzere ortaya çıkmıştır.
  Pablo Escobar'ı Sevmek
  Tür :Biyografi / Drama / Suç
  YönetmenFernando León de Aranoa
  OyuncularJoavany Alvarez, Nathan Cooper, Julieth Restrepo, David Ojalvo, Peter Sarsgaard, Penélope Cruz, Javier Bardem, Mark Basnight
  Süre123 dk.
  Kolombiyalı başarılı gazeteci Virginia Vallejo, bir parti sırasında tanıştığı Pablo Escobar'dan çok etkilenmiştir. Escobar'ın evli olmasına rağmen aralarında bir aşk başlar.
  Eski Köye Yeni Adet
  Tür :Komedi
  YönetmenGülistan Acet, Ferit Karahan
  OyuncularBülent Emrah Parlak, Füsun Demirel, Burcu Gönder, Nail Kırmızıgül, Gülhan Tekin
  Süre
  1990'lı yıllarda Türkiye'nin doğusundaki bir köye, jandarma eşliğindeki sağlık görevlileri gelerek 3'ten fazla çocuğu olan kadınlara spiral takarlar. Amaç, doğum kontrolünü sağlamak olsa da, daha önce hayatlarında böyle birşeyi görmemiş köylüler, ne olabileceği hakkında spekülasyon yaparken sonunda bunun bir mikrofon olduğunda fikir birliğine varılır.
  Kelebekler
  Tür :Drama
  YönetmenTolga Karaçelik
  OyuncularTolga Tekin, Bartu Küçükçağlayan, Tuğçe Altuğ, Serkan Keskin, Hakan Karsak, Ercan Kesal, Ezgi Mola, Mustafa Kırantepe
  Süre117 dk.
  Birbirlerinden uzakta yaşayan ve birbirlerini pek tanımayan üç kardeş, astronot Cemal, aktör Kenan ve öğretmen Suzan, 30 yıldır görüşmedikleri babalarından gelen telefonun ardından köylerinde yeniden bir araya gelirler.
  Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz
  Tür :Müzikal / Komedi
  YönetmenOl Parker
  OyuncularAmanda Seyfried, Meryl Streep, Lily James, Dominic Cooper, Christine Baranski
  Süre114 dk.
  İlk filmdeki olayların ardından Sophie ve Sky  evlenmiş, Yunan adası Kalokairi'de annesi Donna'nın otelinde yaşamlarını sürdürmektedirler. Sophie hamiledir ve kendini hayatında daha önce annesine belki de en yakın hissettiği dönemden geçmektedir.
  Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili
  Tür :Animasyon / Aile / Komedi
  YönetmenGenndy Tartakovsky
  Oyuncular Adam Sandler, Selena Gomez, Kevin James, Steve Buscemi, David Spade
  Süre97 dk.
  Yıllardır otelinden çıkmayarak iyice içine kapanmış Dracula'ya kızı Mavis sürpriz bir tatil ayarlar. Bu lüks ve sadece canavarların bulunduğu tatil gemisine ailenin diğer üyeleri ve Dracula'nın arkadaşları da gelmiştir. Geminin kaptanı Erika'ya aşık olan Dracula'nın keyfi yerindedir.
  Gökdelen
  Tür :Aksiyon / Dram / Suç
  YönetmenRawson Marshall Thurber
  OyuncularDwayne Johnson, Pablo Schreiber, Neve Campbell, Chin Han, Roland Moller
  Süre102 dk.
  Eskiden FBI'ın rehine kurtarma biriminde çalışmış ve savaşlarda yer almış Will Ford, bir operasyon sırasında sol bacağını kaybettikten sonra emekliye ayrılmış ve gökdelenler için güvenlik danışmanlığı yapmaya başlamıştır.
  Ant-Man ve Wasp
  Tür :Bilim Kurgu / Aksiyon
  YönetmenPeyton Reed
  OyuncularPaul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Laurence Fishburne, Hannah John-Kamen, Michelle Pfeiffer, Michael Peña, David Dastmalchian, T.I., Judy Greer, Abby Ryder Fortson, Randall Park, Vanessa Ross, Joshua Mikel, Walton Goggins, Rob Archer, Per
  Süre
  Scott Lang, Ant-Man olmanın verdiği yükle bir baba olarak sorumluluklarını dengelemeye çalışmaktadır. Ancak Hank Pym ve Hope van Dyne acil bir görev için yardımını istediğinde bir ortakla çalışması gerekir. Hope, Wasp olarak Ant-Man'in yanında yer alacaktır.

  Ahlat Ağacı
  Tür :Dram
  YönetmenNuri Bilge Ceylan
  OyuncularDoğu Demirkol, Murat Cemcir, Bennu Yıldırımlar, Hazar Ergüçlü, Serkan Keskin
  Süre188 dk.
  Üniversiteyi bitirdikten sonra Anadolu'da küçük bir kasaba olan memleketine dönen, yazdığı kitabını bastırabilmek için para bulmaya çalışırken bir yandan da babasının yarattığı sorunlarla uğraşan Sinan  isimli bir adamın öyküsü filmde anlatılıyor.
  Kral Şakir Oyun Zamanı
  Tür :Komedi / Animasyon
  YönetmenBerk Tokay, Haluk Can Dizdaroğlu
  OyuncularSeslendirenler: Ezgi Mola, Atilla Şendil, Hakan Akın, Mustafa Oral, Levent Ünsal
  Süre90 dk.
  Mirket'in laboratuarındaki bir deney sırasında yaşanan kaza nedeniyle Şakir, Remzi ve diğer akrabalarıyla birlikte Fil Necati'nin telefonuna hapsolurlar. Buradan kurtulabilmek için telefondaki birbirinden farklı ortamlara sahip bütün oyunları bir an önce bitirmeleri gerekmektedir.
  4N1K 2
  Tür :Komedi / Romantik / Gençlik
  YönetmenMurat Onbul
  OyuncularGözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş,Bülent Alkış, Deniz Özerman
  Süre100 dk.
  İlk filmin kahramanları, hayatlarına ve maceralarına bu filmde de devam ediyorlar. Yaprak ve Ali, gizli saklı sürdürmek zorunda olsalar da artık sevgili olmuşlardır. Grubun yeni üyesi Barış, Ali'ye zor zamanlar yaşatmaktadır.
  Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık
  Tür :Animasyon
  Yönetmen
  OyuncularEnes Batur, Başak Karahan, Duru Önver, Çağla Demirel, Nisan Aktaş
  Süre
  Maşa ve arkadaşı Koca Ayı'nın yeni maceralarına bu filmde Enes Batur ve diğer bazı internet ünlüleri de eşlik edecek.
  Aile Arasında
  Tür :Aile / Komedi
  YönetmenOzan Açıktan
  OyuncularEngin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Fatih Artman, Erdal Özyağcılar
  Süre
  21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz'ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur.
  Yeniden Sinematek - Ben, Tonya
  Tür :Biyografi / Dram / Spor
  YönetmenCraig Gillespie
  OyuncularMargot Robbie, Allison Janney, Sebastian Stan
  Süre120 dk.
  Varoşlardan çıkıp gelen, pek çok önyargıya rağmen Amerika Şampiyonu olan Tonya Harding, kendi jenerasyonunun en yetenekli buz patencilerindendir. Üçlü Axel hareketini yapabilen tek Amerikalı kadın sporcu olmasına karşın, skandallar ve aykırı tavırları nedeniyle Amerikan halkı ve medyasıyla yıldızı bir türlü barışmaz.
  Yeniden Sinematek - Florida Projesi
  Tür :Dram
  YönetmenSean Baker
  OyuncularWillem Dafoe, Brooklynn Prince, Bria Vinaite, Valeria Cotto, Christopher Rivera (i)
  Süre115 dk.
  6 yaşındaki Moonee annesi Halley ile birlikte Orlando'daki Disneyland yakınlarında bulunan Magic Castle Oteli'nde yaşamaktadır. Düzenli bir işi olmayan Halley, günübirlik işlerde çalışarak hayatta kalmaya çalışırken, otelin şefkatli müdürü Bobby, otel kurallarına aykırı olmasına rağmen onların otelde kalmasına izin vermekte...
  Yeniden Sinematek - Köpek Adası
  Tür :Komedi / Macera / Aksiyon
  YönetmenWes Anderson
  OyuncularSeslendirenler: Bryan Cranston, Koyu Rankin, Edward Norton, Liev Schreiber, Bill Murray
  Süre101 dk.
  Günümüzden 20 yıl sonra Japonya'da, köpek nüfusu kontrolden çıkıp, bir de 'köpek gribi' salgını baş gösterince, köpeklerin çöple dolu bir adada karantina altına alınmasına karar verilir.
  Yeniden Sinematek - Pervane
  Tür :Animasyon / Aile
  YönetmenNora Twomey
  OyuncularSaara Chaudry, Laara Sadiq, Soma Bhatia, Kane Mahon, Ali Kazmi
  Süre94 dk.
  Babası Nurullah'ın Taliban tarafından tutuklanmasının ardından çaresiz kalan Afgan genç kız Pervane, annesi ve küçük kardeşine bakabilecek tek kişi olarak kaldığında, çareyi saçlarını kesip erkek kılığına girmekte bulur.
  Yeniden Sinematek - Yıldızlar Asla Ölmez
  Tür :Biyografi / Dram / Romantik
  YönetmenPaul McGuigan
  OyuncularJamie Bell, Annette Bening, Julie Walters, Vanessa Redgrave, Stephen Graham, Leanne Best, Frances Barber, Isabella Laughland, Tom Brittney, Peter Turner, James Bloor, Kenneth Cranham, Suzanne Bertish
  Süre105 dk.
  Londra'da yaşayan genç bir oyuncu olan Peter Turner  sinema dünyasında kendini göstermeye çalışırken, Hollywood'da büyük ün kazanmış Amerikalı aktris Gloria Grahame'in kapı komşusu olduğunu öğrenir.
  Tepekule Açıkhava Sineması 2018 - En Süper Kahramanlar
  Tür :Animasyon
  YönetmenKyung Ho Lee
  OyuncularCarla Gugino, Taylor Kitsch, Tom Green, Jason Kravits
  Süre82 dk.
  Tematik parkta tamircilik yapan Sam çocukluk aşkı Sue ilgili rüyalar görmektedir. Sadece parlak bir altın yüzüğün onun kalbini kazanmasını sağlayacağına dair yanlış bir inancı olan Sam bir akşam ona evlenme teklif etmek için her şeyi hazırlar.
  Tepekule Açıkhava Sineması 2018 - Yüreğinin Sesi
  Tür :Animasyon / Dram / Fantastik / Aile
  YönetmenYoshifumi Kondo
  OyuncularAshley Tisdale, Brittany Snow, Cary Elwes, David Gallagher, Keiju Kobayashi
  Süre111 dk.
  Shizuku, okuma tutkusu olan genç bir kızdır. Planı yaz tatili boyunca kütüphanede kitap okumak ve popüler yabancı şarkıları Japonca'ya çevirmektir. Fakat, ödünç aldığı kitapların hepsinde gördüğü ortak bir isim tüm planlarını alt üst eder: Seiji Amasawa.
  Tepekule Açıkhava Sineması 2018 - İşe Yarar Bir Şey
  Tür :Dram
  YönetmenPelin Esmer
  OyuncularBaşak Köklükaya, Öykü Karayel, Yiğit Özşener, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Cüneyt Yalaz
  Süre104 dk.
  Leyla (Başak Köklükaya), lise arkadaşlarıyla tam 25 yıl sonra buluşmak üzere uzun bir tren yolculuğuna çıkmıştır. Yıllarca gitmediği lise buluşmalarına sonunda katılmaya karar vermiştir.
  Çim Konserleri 2018
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 19 - 26 Temmuz - 02- 09 - 16 - 30 Ağustos 2018
  Saat:  21.00
  Yer:    Tarihi Havagazı Fabrikası ve Kültür Merkezi

  İnciraltı Açıkhava Konserleri
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 11 Ağustos - 22 Eylül 2018
  Saat: 21.00
  Yer: İnciraltı Açıkhava Tiyatrosu

  Aşık Veysel Açıkhava Konserleri
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 31 Temmuz - 07 - 28 Ağustos - 04 Eylül 2018 
  Saat:  21.00
  Yer:    Bornova Aşık Veysel Amfi Tiyatrosu

  Sıla On'dan Kalan Şarkılar
  Tür :Pop


  Tarih: 03 - 20 Ağustos 2018
  Saat:  21.15
  Yer:    Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

  Yeni Türkü
  Tür :Alternatif


  Tarih: 21 Ağustos 2018
  Saat:  22.00
  Yer:    Çeşme Köy

  Tarih: 23 Ağustos 2018
  Saat:  21.00
  Yer:    Seferihisar Sığacık Kaleiçi Açıkhava Tiyatrosu
   

  Bedük
  Tür :Elektronik Müzik


  Tarih. 19 - 26 Temmuz - 02 - 04  - 16 - 23 - 30 Ağustos  2018
  Saat: 14.00
  Yer: Kafe Pi Beach

  Deniz Seki
  Tür :Pop


  Tarih: 10 - 22 Ağustos 2018
  Saat:  23.00
  Yer:   Jolly Joker Alaçatı
  Kalben
  Tür :Pop


  Tarih:  21 Eylül  2018
  Saat:  22.30
  Yer:   SoldOut Performance Hall
  Hakan Altun
  Tür :Fantezi


  Tarih: 01 Ağustos 2018
  Saat:  23.00
  Yer: Jolly Joker Alaçatı


  Tarih: 23 Ağustos 2018
  Saat: 23.00
  Yer: Jolly Joker Alaçatı


  Fatih Ürek
  Tür :Pop Müzik


  Tarih:  21 Ağustos 2018
  Saat:  23.00
  Yer:   Jolly Joker Alaçatı

  Duman
  Tür :Rock


  Tarih: 21 Ağustso 2018
  Saat:  21.15
  Yer:    Çeşme Açıkhava Tiyatrosu
  Berkay
  Tür :Pop Müzik


  Tarih: 08 - 17 - 25 Ağustos  2018
  Saat: 23:00
  Yer: Jolly Joker Alaçatı

  Tarih: 01 Eylül 2018
  Saat: 23:00
  Yer: Ooze Venue

  Yıldız Tilbe
  Tür :Pop Müzik


  Tarih: 28 Temmuz - 04 - 11 - 18 - 29 Ağustos  2018
  Saat: 23.00
  Yer: Jolly Joker Alaçatı
  Mike Diamondz
  Tür :Elektronik Müzik


  Tarih: 10 - 17 - 24 - 31 Ağustos 2018
  Saat: 23.00
  Yer: Kafe Pi Beach

  Ozan Çolakoğlu
  Tür :Elektronik Müzik


  Tarih: 21 - 28 Temmuz - 04 - 18 - 25 Ağustos 2018
  Saat: 14.00
  Yer: Kafe Pi Beach Club  Koray Avcı
  Tür :Alternatif


  Tarih: 03 - 24 Ağustos  2018
  Saat:  23.00
  Yer:   Jolly Joker Alaçatı

  Tarih: 31 Ağustos  2018
  Saat: 23.00
  Yer: Ooze Venue


  Edis
  Tür :Pop


  Tarih: 21 Ağustos 2018
  Saat: 18.00
  Yer:   Tren Ayayorgi Beach Club
  Fatih Erkoç
  Tür :Caz


  Tarih: 16 Ağustos 2018
  Saat: 21.00
  Yer: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu


  Tarih: 17 Ağustos 2018
  Saat: 21.00
  Yer: Seferihisar Sığacık Kale içi  Açıkhava Tiyatrosu  Gökhan Tepe
  Tür :Pop


  Tarih: 19 Ağustos 2018
  Saat: 23.00
  Yer: Jolly Joker Alaçatı
  Gökhan Türkmen
  Tür :Pop


  Tarih: 15 Eylül 2018
  Saat:  22.30
  Yer:    SoldOut Performance Hall
  Tan Taşçı
  Tür :Pop


  Tarih: 22 Eylül 2018
  Saat: 22.30
  Yer:   SoldOut Performance Hall

  Bülent Ersoy
  Tür :Türk Sanat Müziği


  Tarih: 19 Ağustos 2018
  Saat: 21.15
  Yer: Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

  Gazapizm
  Tür :Rap - Hip Pop


  Tarih: 22 Ağustos 2018
  Saat: 22.30
  Yer: Kafe Pi Beach Club
  Gülşen
  Tür :Pop Müzik


  Tarih: 22 Ağustos 2018
  Saat: 21.15
  Yer: Çeşme Açıkhava Tiyatrosu
  Manuş Baba
  Tür :Rock


  Tarih: 24 Ağustos 2018
  Saat: 21.00
  Yer: Çeşme Açıkhava Tiyatrosu
  Candan Erçetin
  Tür :Pop


  Tarih: 23 Ağustos 2018
  Saat: 21.15
  Yer: Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

  Ken On The Beach
  Tür :Pop


  Tarih: 25 Ağustos 2018
  saat: 18.00
  Yer: Spiaggia Grande

  Oscar And The Wolf
  Tür :Elektronik Müzik


  Tarih: 25 Ağustos 2018
  Saat: 20.00
  Yer: Cove Aya Yorgi Çeşme

  Murat Karahan'la Zeki Müren Şarkıları
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 28 Ağustos 2018
  Saat: 21.00
  Yer: Çeşme Açıkhava Tiyatrosu
  Optimum Muhteşem Bahçe Konserleri
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 07 - 14 - 21 - 29 Temmuz - 05 - 11 - 19 - 25 Ağustos 2018
  Saat: 18.30
  Yer:   Optimum Bahçe

  Rick Ross
  Tür :Rap - Hip Pop


  Tarih: 22 Ağustos 2018
  Saat: 21.00
  Yer: Mekanique

  Ceylan Ertem
  Tür :Pop


  Tarih: 22 Ağustos 2018
  Saat: 20.00
  Yer:   Vera Melisa
  Teoman
  Tür :Rock


  Tarih: 17 Austos 2018
  Saat: 18:00
  Yer: Tren Ayayorgi Beach Club
  Univz
  Tür :Acoustic


  Tarih: 03 Eylül 2018
  Saat: 17.00
  Yer: Kafe Pi Beach

  Ezhel
  Tür :Rap - Hip Pop


  Tarih: 01 Eylül 2018
  Saat: 23.00
  Yer: Kafe Pi Beach Club
  Ziynet Sali
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 31 Ağustos 2018
  Saat: 21.00
  Yer: Çeşme Açıkahava Tiyatrosu
  Aliağa'da Yaz Konserleri
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 28 Temmuz - 02 - 04 - 11 - 18 - 25 Ağustos 2018
  Saat:  21.30
  Yer:    Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı


  Çim Konserleri 2018 - Melek Mosso
  Tür :Pop


  Tarih: 30 Ağustos 2018
  Saat:  21.00
  Yer:    Tarihi Havagazı Fabrikası ve Kültür Merkezi

  Aşık Veysel Açıkhava Konserleri - İsmail Altunsaray
  Tür :Türkü


  Tarih: 28 Ağustos 2018
  Saat:  21.00
  Yer:    Bornova Aşık Veysel Amfi Tiyatrosu

  Aşık Veysel Açıkhava Konserleri - Cengiz Özkan
  Tür :Türkü


  Tarih: 04 Eylül 2018
  Saat:  21.00
  Yer:    Bornova Aşık Veysel Amfi Tiyatro
  Günbatımı Konserleri - Pera
  Tür :Rock


  Tarih: 29 Ağustos 2018
  Saat: 20.30
  Yer:   Bostanlı Günbatımı Seyir Terası

  Küçük İşler 8
  Tür :Resim Sergisi
  Sanatçılar
  Tarih: 25 Temmuz - 15 Eylül 2018
  Yer:   Academico

  Sergi Açılışı: 25 Temmuz 2018  -  19.00
  Ben Kimim? Resim Sergisi
  Tür :Resim Sergisi
  SanatçılarMeltem Aksay, Saffet Tuncel

  Tarih: 20 - 30 Ağustos 2018
  Yer:   Selçuk Efes Müzesi

  Bir Selami Şahin Müzikali - Seninle Başım Dertte
  Tür :Müzikal
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 30 Ağustos 2018
  Saat: 21.00
  Yer:   Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

  Bollywood Dreams
  Tür :Müzikal
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih:  24 Ağustos 2018
  Saat:  21:30
  Yer:     Alaçatı Açıkhava Tiyatrosu
  Tamamla Bizi Ey Aşk
  Tür :Komedi
  YönetmenAli Poyrazoğlu
  YazarAli Poyrazoğlu
  OyuncularŞebnem Öznihal, Ali Poyrazoğlu, Melih Ekener
  Evlilik terapisi yapan doktorların kapısında kuyruk var. ''Tamamla Bizi Ey Aşk'' dünyanın en tehlikeli konusu ''Aşk'' üstüne seyirci ile birlikte düşünüyor. Buruşan ikili ilişkileri, evlilikleri nasıl temize çekmeli, nasıl ütülemeli. Aksayan, boşanma noktasına gelmiş çiftlerin nasıl düze çıkarıldığını görmek istiyorsanız, ''Tamamla Bizi Ey Aşk''ı kaçırmayın.
  Bir Delinin Hatıra Defteri - Erdal Beşikçioğlu
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenCem EmülerIşık
  YazarNikolay Vasiliyeviç Gogol
  OyuncularErdal Beşikçioğlu
  Bir delinin değil, adım adım deliliğe giden, yaşadığı gerçeklerle baş edemeyen bir adamın hatıra defteri...
  Aşk Halleri - Zuhal Olcay ve Burak Sergen
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenIşıl Kasapoğlu
  YazarMaria Goos
  OyuncularZuhal Olcay, Burak Sergen
  Liz ve Richard konservatuvarı beraber okudular, beraber bitirdiler. Okul hayatları boyunca iyi bir ikili oldular ve birlikte sahneye çıktıkları mezuniyet oyunlarının ardından da tam 20 yıl beraber sahne aldılar.
  Ran
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenYurdaer Okur
  YazarNazım Hikmet
  OyuncularYurdaer Okur
  Tarih: 13 Eylül 2018
  Saat:  20.30
  Yer:    Nazım Hikmet Kültür Merkezi

  Azizname
  Tür :Traji-komik
  YönetmenYücel Erten
  YazarAziz Nesin
  OyuncularEmre Altuğ, Bülent Çolak, Zühtü Erkan, Pınar Gülkapan, Hande Kaptan, Berk Sezenler, Burak Şentürk ,Fatip Topçuoğlu
  Tarih: 13 Eylül 2018
  Saat: 20.30
  Yer: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

  Aliağa'da Tiyatro Günleri
  Tür :Belirtilmemiş
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 03 - 10 - 17 - 24 - 31 Ağustos 2018
  Saat:  21.15
  Yer:    Aliağa Açıkhava Tiyatrosu
  Ölün Bizi Ayırana Dek
  Tür :Komedi
  YönetmenHakan Yılmaz
  YazarMurat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes
  OyuncularHakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan
  Katil kim?
  Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır.
  Kürk Mantolu Madonna
  Tür :Drama
  YönetmenSaygın Aşan
  YazarSabahattin Ali
  Oyuncularİstanbul Tiyatro Topluluğu
  Tarih: 29 Ağustos 2018
  Saat: 21.00
  Yer:   Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  Fareli Köyün Kavalcısı
  Tür :Çocuk Oyunu
  YönetmenBilal Aydoğdu
  YazarHans Christian Andersen
  OyuncularSeda Nur Şimşek, A.Mehmet Ali Aslan, Serhat Mutluer, Zehra Ekinci, Yusuf Eren Ekinci
  Kasabayı basan fareleri, belli bir ödül karşılığı temizlemek üzere anlaşan kavalcının işi yerine getirdikten sonra ödülünü alamamasıyla, halka kızar. Bunun karşılığında sözünde durmayan halka bir ceza vermek için kavalından çıkan etkileyici sesle fareler gibi çocukları da etkileyip, bütün kasabanın çocuklarını peşinde götürerek kasabadan uzaklaştırır.
  Mutlu Poni
  Tür :Çocuk Tiyatrosu
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  İki kafadar farenin başından geçen olaylar ve bu fareler gibi olmak isteyen tavşanın macerası. Çocuklar kahramanımız ile bu eğlenceli ve müthiş macerayı birlikte yaşayalım mı? Haydi o zaman tiyatroya!
  Rafadan Her Notadan Müzikli
  Tür :Müzikal
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 17 - 27 Ağustos 2018
  Saat:  21.00

  Ege ile Gaga Müzikali - Ay Macerası
  Tür :Müzikal
  YönetmenBilal Aydoğdu
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 23 Eylül 2018
  Saat: 13.00 - 16.00
  Yer:    Gazi Ortaokulu


  Maşa ile Koca Ayı
  Tür :Çocuk Oyunu
  YönetmenTarık Şerbetçioğlu
  YazarTarık Şerbetçioğlu
  Oyuncular
  Uzun bir kış uykusundan uyanan Koca Ayı, bahar mevsiminin tadını çıkaracakken; tüm kış onun uyanmasını iple çeken yaramaz dostu minik Maşa'yla karşılaşınca çeşitli maceralar yaşamaya başlarlar. Bu eğlenceli olaylarda; tavşan, kurt Kardeşler ve sevimli dişi ayı da onlara eşlik ederler.
  Eşekler Karnavalı
  Tür :Çocuk Oyunu
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 04 Ağustos 2018
  Saat: 19.30
  Yer: Mehmet Çadırcı Cad. No:2 Muhtarlık Yanı Şirinkapı Mahallesi

  Tarih: 11 Ağustos 2018
  Saat: 19.30
  Yer: 1255 Sokak Muhtarlık Yanı Cumhuriyet Mahallesi

  Tarih: 18 Ağustos 2018
  Saat: 19.30
  Yer: 312/1 Sokak ve 320 Sokağın Kesiştiği Yer Muhtarlık Önü Efeler Mahallesi
  Canım Kardeşim 2
  Tür :Müzikal
  YönetmenMurat Ergür
  YazarMurat Kürüz
  Oyuncular
  Tarih: 23 Eylül 2018
  Saat: 13.00
  Yer: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

  Necat Hepkon Master Cup Plaj Futbol Turnuvası
  Tür :Plaj Futbolu
  YerSeferihisar Belediyesi
  Tarih: 20 - 22 - 27 - 29 Temmuz 2018
  Yer:  Akarca Plajı Futbol Sahası

  Color Sky 5K İzmir Renkli Koşu
  Tür :Koşu
  YerMavişehir Sahili
  Tarih: 14 Ekim 2018
  Saat:  14.00
  Yer:   Mavişehir Sahili
  Kaan Sekban Saçmalar
  Tür :Stand-up
  Kişiler :Kaan Sekban
  Tarih: 12 Eylül 2018
  Saat: 20:30
  Yer:   Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu
  Anadolu Ateşi
  Tür :Gösteri
  Tarih: 25 Ağustos 2018
  Saat: 21.15
  Yer:   Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

  Apikam Yaz Etkinlikleri - ''İzmir Masalları - İzmir Mutfağı - İzmir Müzikleri''
  Tür :Diğer
  Organizasyon :İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Tarih: 19 Haziran - 03 - 17 - 31 Temmuz - 14 - 28 Ağustos 2018
  Saat:  20.30
  Yer:    Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi Bahçesi

  Da Candy
  Tür :Elektronik Müzik
  Tarih:  06 - 27 Ağustos 2018
  Saat:  14.00
  Yer:  Kafe Pi Beach

  Mari Ferrari
  Tür :Diğer
  Tarih: 20 Ağustos 2018
  Saat: 14.00
  Yer: Kafe Pi Beach Club

  Matt N
  Tür :Elektronik Müzik
  Tarih: 20 Ağustos 2018
  Saat:  23.00
  Yer: Kafe Pi Club

  Claptone
  Tür :Diğer
  Tarih: 20 Ağustos 2018
  Saat: 23.00
  Yer: Mekanique After

  Süslü Kadınlar Bisiklet Turu
  Tür :Diğer
  Tarih: 23 Eylül 2018
  Saat: 17.00
  Yer:   İzmir Saat Kulesi

  Photomaraton İzmir
  Tür :Fotoğraf Atölyesi
  Tarih: 20 - 21 Ekim 2018
  Yer:    Konak - Karşıyaka - Alsancak

  Aliağa'da Yaz Sinema Günleri
  Tür :Sinema Günleri
  Organizasyon :Aliağa Belediyesi
  Tarih: 01 - 29 Ağuatos 2018
  Saat: 21.00
  İzmir Coffee Festival
  Tür :Festival
  Tarih: 12 - 13 - 14 Ekim 2018
  Saat:  12.00 - 24.00
  Yer:    İzmir Arena

  Geleneksel Urla Bağbozumu Şenlikleri
  Tür :Şenlik
  Organizasyon :Urla Belediyesi
  Tarih: 14 - 17 Ağustos 2018
  Yer:    Urla
  İzmir`in 150 Yıllık Yerel Tarihine Genç Bakış Yarışması
  Tür :Yarışma
  Tarih: 29 Mart - 15 Ekim 2018
  Yer: İzmir Kent Kütüphanesi

  Bornova'nın Şarkıları
  Tür :Yarışma
  Organizasyon :Bornova Belediyesi
  Son Başvuru Tarihi: 18 Ocak 2019
  Yer:   Bornova Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü Atatürk Kitaplığı

  Engelsiz İzmir 2018 Ulusal Kısa Film Yarışması: En-Gel-Le-Me!
  Tür :Yarışma
  Organizasyon :İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Son Başvuru Tarihi: 21 Eylül 2018
  Yer: İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Sanat Şube Müdürlüğü

  6. Uluslararası İzmir Heykel Çalıştayı
  Tür :Çalıştay
  Organizasyon :İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Son Başvuru Tarihi: 28 Mart 2018

  Birinci Kısım ''Taş'': 03 Eylül - 02 Ekim 2018
  İkinci Kısım ''Bronz'': 08 Ekim - 05 Kasım 2018
  87. İzmir Enternasyonal Fuarı
  Tür :Fuar
  Organizasyon :İzfaş
  Tarih: 07 - 16 Eylül 2018
  Yer:   Kültürpark

  İzmir Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı
  Tür :Fuar
  Organizasyon :Elit Fuarcılık
  Tarih: 27 - 28 - 29 - 30 Eylül 2018
  Yer:   Fuar İzmir

  Windoor World 2018
  Tür :Fuar
  Tarih: 13 - 16 Eylül 2018
  Saat: 10.00 - 19.00
  Yer:   Fuar İzmir

Etkinliklerinizi bize etkinlik@izmir.com.tr adresinden ulaştırabilirsiniz.

devamı >>Ağustos'18
P
S
Ç
P
C
C
P
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9