CITY GUIDE

• About İzmir
• Tourism & Travel
• Pharmacies on Duty
• Consulates

WEATHER

Clear 13°C
Güneşli 20°C
Güneşli 20°C
Wednesday Thursday Friday



  • CINEMA
  • CONCERT
  • EXHIBITION
  • THEATRE
  • OPR/BALLET
  • MEET/PNL
  • SPORTS
  • OTHER
  • FAIR
  • Frozen 2
    Genre :Animation / Adventure / Comedy
    DirectorChris Buck , Jennifer Lee
    CastKristen Bell, Jonathan Groff, Idina Menzel, Josh Gad
    Duration

    De Dirigent
    Genre :Drama
    DirectorMaria Peters
    CastBenjamin Wainwright, Scott T. Schofield, Seumas Sargent, Annet Malherbe, Raymon Thiry, Richard Sammel, Tim Ahern, Christanne de Bruijin
    Duration137 min.

    Ford v. Ferrari
    Genre :Action / Drama / History
    DirectorJames Mangold
    CastMatt Damon, Christian Bale, Jon BernThal, Caitriona Balfe, Noah Jupe
    Duration

    And Then We Danced
    Genre :Drama
    DirectorLevan Akin
    CastAna Javakishvili, Giorgi Tsereteli, Tamar Bukhnikashvili, Marika Gogichaishvili, Kakha Gogidze
    Duration105 min.

    Boonie Bears: Blast Into The Past
    Genre :Animation / Adventure
    DirectorLeon Ding
    CastChris Boike, Joseph S. Lambert, Siobhan Lumsden
    Duration90 min.

    Recep İvedik 6
    Genre :Comedy
    DirectorTogan Gökbakar
    CastSahan Gökbahar, Nurullah Çelebi, Somer Karvan, Furkan Bayraktar, Mustafa Dok
    Duration

    Gospod postoi, imeto i' e Petrunija
    Genre :Drama
    DirectorTeona Strugar Mitevska
    CastZorica Nusheva, Labina Mitevska, Stefan Vujisic, Suad Begovski, Violeta Sapkovska
    Duration100 min.

    Pavarotti
    Genre :Documentary / Biography / Musical
    DirectorRon Howard
    CastLuciano Pavarotti, Bono, Jose Carreas, Spike Lee, Nelson Mandela
    Duration

    Hapşuu
    Genre :Animation
    DirectorKenan Öztürk
    CastLemi Filazof
    Duration75 min.

    Terminator: Dark Fate
    Genre :Sci - Fi / Action / War
    DirectorTim Miller
    CastLinda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis, Gabriel Luna ,Natalia Reyes, Diego Boneta...
    Duration134 min.

    Gisaengchung
    Genre :Thriller
    DirectorJoon-ho Bong
    CastKang-Ho Song,Woo-sik Choi, Park So-Dam, Chang Hyae Jin, Sun-kyun Lee,Cho Yeo-jeong...
    Duration131 min.

    Cinayet Süsü
    Genre :Comedy
    DirectorAli Atay
    CastFeyyaz Yiğit, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Uğur Yücel, Mert Denizmen
    Duration110 min.

    Araf 3: Cinler Kitabı
    Genre :Horror
    DirectorBiray Dalkıran
    CastMehmet Baştürk, Emre Özmen, Çağla Erdimen, Sercan Elikara, Nizamettin Özkaya
    Duration

    Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi
    Genre :Animation
    DirectorAhmet Erdal
    CastSelay Taşdöğen, Olcay Yusufoğlu
    Duration74 min.

    Karakomik Filmler: Kaçamak
    Genre :Comedy
    DirectorCem Yılmaz
    CastCem Yılmaz, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Cem Davran
    Duration123 min.

    7. Koğuştaki Mucize
    Genre :Drama / Comedy
    DirectorMehmet Ada Öztekin
    CastAras Bulut İyinemli, Nisa Sofiya Aksongur, Deniz Baysal, Sarp Akkaya, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Yurdaer Okur, Yıldıray Şahinler, Deniz Celiloğlu, Doğukan Polat, Serhan Onat, Ferit Kaya
    Duration132 min

    Dolor y Gloria
    Genre :Drama
    DirectorPedro Almodóvar
    CastAntonio Banderas, Penélope Cruz, Asier Etxeandia, Raúl Arévalo, Cecilia Roth, Leonardo Sbaraglia, Julián López, Susi Sanchez, Pedro Casablanc, Julieta Serrano, Nora Navas
    Duration114 min.

    Joker
    Genre :Thriller / Drama / Crime
    DirectorTodd Phillips
    CastJoaquin Phoenix, Alec Baldwin, Zazie Beetz, Josh Pais, Frances Conroy
    Duration122 min.

    Kral Şakir Korsanlar Diyarı
    Genre :Animation / Adventure / Comedy
    DirectorBerk Tokay , Haluk Can Dizdaroğlu
    CastSeslendirenler: Atilla Şendil, Levent Ünsal, Mustafa Oral, Didem Atlıhan, Sema Kahriman, Hakan Akın ve Onur Akgülgil
    Duration93 min.

    Desem Sinema - Terra Willy: La planète inconnue
    Genre :Animation
    DirectorEric Tosti
    CastTimothé Vom Dorp, Edouard Baer, Marie-Eugénie Maréchal
    Duration89 min.

    Desem Sinema - The Kindergarten Teacher
    Genre :Dram
    DirectorSara Colangelo
    CastMaggie Gyllenhaal, Gael García Bernal, Rosa Salazar
    Duration96 min.

    Yeniden Sinematek - El Ultimo Elvis
    Genre :Drama / Musical
    DirectorArmando Bo
    CastJohn McInerny, Griselda Siciliani, Margarita Lopez
    Duration91 min.

    Yeniden Sinematek - Nieve Negra
    Genre :Crime / Drama / Mystery
    DirectorMartin Hodara
    Cast Leonardo Sbaraglia, Laia Costa, Ricardo Darín
    Duration90 min.

    Fransız Kültür Cine-Club - Damien veut changer le monde
    Genre :Comedy
    DirectorXavier De Choudens
    CastFranck Gastambide, Youssef Hajdi, Patrick Chesnais, Camille Lellouche, Sarkaw Gorany, Melisa Sözen
    Duration

    Göksel
    Genre :Pop


    Date: November 23, 2019
    Time: 22.30
    Place:  Hangout Performance Hall
    Serkan Kaya
    Genre :Arabesque


    Date:November 30, 2019
    Time: 21.00
    Place: Kaya İzmir Thermal & Convention
    Yüzyüzeyken Konuşuruz
    Genre :Rock


    Date: December 14, 2019
    Time: 22:30
    Place: Hangout Performance Hall

    Zakkum
    Genre :Rock


    Date: November 23, 2019
    Time: 22.30
    Place: SoldOut Performance Hall

    Müştemilat Kumpanya Mahalle Konserleri
    Genre :Belirtilmemiş


    Date: October 05 - 06 - 12 - 13 - 19 - 26, November 02 - 09 - 10 - 16 - 23 - 30, December 07 - 14 - 21 - 28, 2019
    Saat: 19.00
    Yer: Çeşitli Etkinlik Alanları

    Kıraç
    Genre :Alternative


    Date: December 06, 2019
    Time: 21.00
    Place: Ooze Venue

    Hakan Altun
    Genre :Fantezi


    Date: November 23, 2019
    Time: 23.30
    Place: Ooze Venue
    Cem Adrian
    Genre :Alternative


    Date: December 27, 2019
    Time: 23.30
    Place: Ooze Venue
    Gökhan Türkmen - Akustik
    Genre :Acoustic


    Date:  December 07, 2019
    Time: 21.00
    Place: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi
    Haluk Levent
    Genre :Pop - Rock


    Date: February 22, 2020
    Time: 20.00
    Place: İzmir Arena
    Zuhal Olcay
    Genre :Unknown


    Date:  December 21, 2019
    Time:  20.30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
    3. Karsiyaka Jazz Festival - Erkan Oğur Anatolian Blues
    Genre :Jazz


    Date: November 24, 2019
    Time: 20.00
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
    3. Karsiyaka Jazz Festival - Birsen Tezer
    Genre :Jazz


    Date: November 29, 2019
    Time: 20.30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
    3. Karsiyaka Jazz Festival - Ediz Hafızoğlu - Nazdrave
    Genre :Caz


    Date: November 30, 2019
    Time: 20.30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
    3. Karsiyaka Jazz Festival - Dilhan Şeşen - Sena Şener - Tuna Kiremitçi
    Genre :Jazz


    Date: November 27, 2019
    Time: 20.30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
    3. Karsiyaka Jazz Festival - Çiğdem Erken - Halil Sezai
    Genre :Jazz


    Date: November 28, 2019
    Time: 20.30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
    3. Karsiyaka Jazz Festival - Fatih Erkoç - Kerem Görsev Trio
    Genre :Jazz


    Date: November 25, 2019
    Time: 20.30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
    3. Karşıyaka Caz Festivali - Melike Şahin
    Genre :Jazz


    Date: November 26, 2019
    Time: 20.30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
    Feridun Düzağaç
    Genre :Alternatif


    Date:  November 30, 2019
    Time:  22.30
    Place: Hangout Performance Hall
    Bülent Ersoy
    Genre :Türk Sanat Müziği


    Date: November 29, 2019
    Time: 22.30
    Place: SoldOut Performance Hall
    Adana Twins
    Genre :Electronic Music


    Date: November 23, 2019
    Time: 22.30
    Place: Kalt
    Şanışer
    Genre :Rap - Hip Pop


    Date: November 20, 2019
    Time: 23.00
    Place: Ooze Venue
    İzmir Inner Wheel Kulübü
    Genre :Belirtilmemiş


    Date: November 28, 2019
    Time: 20.00
    Place: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

    Vassiliki Papageorgiou Midilli - İzmir Seferleri
    Genre :Unknown


    Date: November 22, 2019
    Time: 20:30
    Place: Nazım Hikmet Kültür Merkezi

    Koray Avcı
    Genre :Pop


    Date: November 09 - December 14, 2019
    Saat:  23.30
    Place: Ooze Venue




    Yüksek Sadakat
    Genre :Alternatif Rock


    Date: November 22, 2019
    Time: 22.30
    Place: Hangout Performance Hall

    Date: December 27, 2019
    Time: 22.30
    Place: SoldOut Performance Hall

    Metallica Tribute ''The Five Horsemen''
    Genre :Rock


    Date: December 04, 2019
    Time: 22:30
    Place: SoldOut Performance Hall
    Cengiz Özkan
    Genre :Folk Music


    Date: November 20, 2019
    Time: 20.00
    Place: Nâzım Hikmet Kültür Merkezi - Konak Halk Sahnesi
    Queen Night
    Genre :Dünya Müzikleri


    Date: November 22,  2019
    Time: 22:30
    Place: Soldout Performance Hall
    Tuluyhan Uğurlu - Bir Ege Hikayesi
    Genre :Piano Recital


    Date: November 30, 2019
    Time: 20.30
    Place: İzmir AKM Yunus Emre Salonu
    Kalben
    Genre :Pop


    Date:  December 20, 2019
    Time:  21.30
    Place: SoldOut Performance Hall
    Günbatımı Konserleri - Kasım 2019
    Genre :Belirtilmemiş


    Date: November 02 - 24, 2019
    Time: 18.30
    Place: Çeşitli Etkinlik Alanları
    Miraz
    Genre :Unknown


    Date: November 22, 2019
    Time: 20:00
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
    Mor ve Ötesi
    Genre :Rock


    Date: December 06, 2019
    Time: 23.30
    Place: Ooze Venue
    Anıl Piyancı & Keişan
    Genre :Rap


    Date: November 29, 2019
    Time: 21.30
    Place: Hangout Performance Hall

    Yaşlı Amca
    Genre :Rock


    Date: November 20, 2019
    Time: 21.30
    Place: SoldOut Performance
    Büyük Ev Ablukada - Fırtınayt
    Genre :Pop


    Date: December 20, 2018
    Time: 23.30
    Place: Ooze Venue


    Gazapizm
    Genre :Hip-Hop


    Date: December 06, 2019
    Time: 22.30
    Place:  Hangout Performance Hall
    Şehinşah - Hidra
    Genre :Hip-Hop


    Date: December 07, 2019
    Time: 22.00
    Place: Hangout Performance Hall
    Bora Öztoprak
    Genre :Pop


    Date: January 10, 2020
    Time: 21.30
    Place: SoldOut Performance Hall
    Manga
    Genre :Rock


    Date: December 06, 2019
    Time: 22.30
    Place: Hangout Performance Hall

    Karsu
    Genre :Jazz


    Date: December 19, 2019
    Time: 20.00
    Place: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi
    Hayko Cepkin
    Genre :Alternatif Rock


    Date:  November 30, 2019
    Time:  21.30
    Place: SoldOut Performance

    Katatonia
    Genre :Metal


    Date: January 31, 2020
    Time: 21.30
    Place: İzmir Arena
    Voivod
    Genre :Heavy Metal


    Date: December 16, 2019
    Time: 21.00
    Place: 232 Park Bornova Sahne
    Boğaziçi Gençlik Korosu
    Genre :Alternative


    Date: December 07, 2019
    Time: 20.30
    Place: Hikmet Şimşek Sanat Merkezi
    Ozbi & Gülce Duru
    Genre :Rock


    Date: December 11, 2019
    Time: 22:30
    Place: Ooze Venue

    Emir Can İğrek
    Genre :Belirtilmemiş


    Date: November 27, 2019
    Time: 22.30
    Place: Ooze Venue

    Jakuzi
    Genre :Alternative


    Date: November 22, 2019
    Saat: 22.00
    Yer: Bios Bar Alsancak

    Sagopa Kajmer
    Genre :Rap - Hip Pop


    Date: November 29, 2019
    Time: 20.00
    Place: Ooze Venue

    Zeynep Bastık
    Genre :Alternatif


    Date: November 22, 2019
    Time: 23.30
    Place: Ooze Venue
    Derya Uluğ
    Genre :Pop


    Date: November 30, 2019
    Time: 23.00
    Yer: Ooze Venue
    Berkay
    Genre :Pop


    Date: December 07, 2019
    Time: 23.30
    Place: Ooze Venue



    Redd
    Genre :Rock


    Date: December 28, 2019
    Time:  21.30
    Place: SoldOut Performance Hall

    Levent Yüksel
    Genre :Pop


    Date:  November 16 - December 28, 2019
    Time:  23.00
    Place: Ooze Venue
    Melek Mosso
    Genre :Pop


    Date: December 07, 2019
    Time: 21.30
    Place:  SoldOut Performance
    Ceylan Ertem
    Genre :Pop


    Date: December 20, 2019
    Time:   22.30
    Place: Hangout Performance Hall
    Mikail Aslan
    Genre :Türk Sanat Müziği


    Date: November 26, 2019
    Time: 20.00
    Place: İsmet İnönü Sanat Merkezi

    Taksim Trio
    Genre :Belirtilmemiş


    Date: December 09, 2019
    Time: 20.00
    Place: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

    Kaan Çelen Quintet
    Genre :Belirtilmemiş


    Date: December 03, 2019
    Time: 20.00
    Place: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

    Doğanın Melodileri - Klasik Hint Müziği Konseri
    Genre :Unknown


    Date: November 23,  2019
    Time: 20.00
    Place: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

    Sancak
    Genre :Unknown


    Date: December 18, 2019
    Time: 22.30
    Place: Ooze Venue

    in BeTwin: Doğan Duru & Güneş Duru
    Genre :Unknown


    Date: November 22, 2019
    Time: 22.30
    Place: 6:45 KK Alsancak
    Aysel Yakupoğlu
    Genre :Türk Sana Müziği - Türk Halk Müziği


    Date: December 04, 2019
    Time: 22.00
    Place: Ooze Venue

    Mor ve Ötesi Senfonik
    Genre :Belirtilmemiş


    Date: October 25, 2019
    Time: 20.00
    Place: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

    Güz Konserleri - Yasak Helva
    Genre :Belirtilmemiş


    Date: November 23, 2019
    Time: 20.00
    Place: Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi

    Perdenin Ardındakiler
    Genre :Alternative


    Date: December 06, 2019
    Time: 22.00
    Place: 6:45 KK Alsancak
    Amorphis
    Genre :Metal


    Date: December 13,  2019
    Time: 21.30
    Place: SoldOut Performance Hall

    Barabar
    Genre :Alternatif


    Date: December 01, 2019
    Time: 22.30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

    Yeni Türkü 40. Yıl Konseri
    Genre :Pop


    Date:  December 18, 2019
    Time:  20.30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

    Arp & Gitar Resitali
    Genre :Belirtilmemiş


    Date: November 20, 2019
    Time: 20.00
    Place: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

    Yaşar Üniversitesi Senfoni Orkestrası - Alfred Schbittke`nin 85. Doğum Yıldönümü Konseri
    Genre :Belirtilmemiş


    Date: November 21, 2019
    Time: 20.00
    Place: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi


    İzmir Devlet Senfoni Orkestrası - 22 Kasım 2019
    Genre :Senfoni


    Date: November 22, 2019
    Time: 20.00
    Place: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

    Picasso
    Genre :Picture Exhibition
    Artists
    Date:  September 18, 2019 - January 05, 2020
    Place: Arkas Sanat Galerisi

    Buluntu - Disiplinlerarası Karma Sergi
    Genre :Karma Sergi
    Artists
    Date: November 08 - 23,  2019
    Opening Time: 19.00
    Place: Tilki Sanat Atölyesi

    Karma Sergi 8
    Genre :Karma Sergi
    Artists
    Date: October 20 - November 22, 2019
    Place: Mimas Sanatevi ve Atölye / URLA

    Günay Kazçin `Benim Evrenim` Resim Sergisi
    Genre :Dekor, Eskiz, Maket
    Artists
    Date: 11 November - December 06, 2019
    Place: Ege Üniv. Kültür Merkezi

    Opening: November 11, 2019 / 17.15

    Selim İleri & Ali Kotan "Gece Sirenleri"
    Genre :Belirtilmemiş
    Artists
    Date: October 18, 2019 - January 20, 2020
    Yer: Folkart Galery

     


    Muhsin Kut "Oradan Buradan Resimler"
    Genre :Picture Exhibition
    ArtistsMuhsin Kut
    Date:  October 10 - December 31, 2019
    Place: Selçuk Yaşar Resim Müzesi ve Galerisi

    Opening: October 10, 2019 / 18.00

    Bernard Pras - DORA Enstalasyon
    Genre :Unknown
    ArtistsBernard Pras
    Date:  September 17 - December 31, 2019
    Place: Fransız Kültür Merkezi

    Opening: September 17, 2019  /  18.30

    Yapı Kredi Koleksiyonu`ndan Renkler
    Genre :Belirtilmemiş
    Artists
    Date: November 20 - December 19, 2019
    Place: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi / Tüm Galeriler

    Korcan Karar Fotograf Sergisi "Anıtkabir / Atatürk Mausoleum"
    Genre :Photograph Exhibition
    Artists
    Date: Nocember 09 - 24, 2019
    Place: Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi


    Fotoğraf ve Fotoğraf - Sergi
    Genre :Fotoğraf Sergisi
    Artists
    Date: November 26 - December 14, 2019
    Place: Galeri FA

    Opening: November 26, 2019 / 18.00

    Matrakçı Nasuh'un İzinde; Menazilname
    Genre :Unknown
    ArtistsFiğen Gürsoy Atölyesi Sanatçıları
    Date:  December 02 - 22, 2019
    Place: İzmir Resim Heykel Müzesi Turgut Pura Sergi Salonu

    Opening: December 02, 2019  /  18.00

    80`li Bucalılar Sergisi
    Genre :Belirtilmemiş
    Artists
    Date: November 18 - 26, 2019
    Place: Çetin Emeç Sanat Galerisi

    Opening Cocktail: November 18, 2019 / 17.30

    Akdeniz Kent Portreleri - Selanik-İzmir Kent Sergisi ve Paneli
    Genre :Belirtilmemiş
    Artists
    Date: October 04 - November 30, 2019
    Place: Tarihi Havagazı Fabrikası

    Ayşen Ertango Özkaya - Fotoğraf Sergisi
    Genre :Photograph Exhibition
    Artists
    Date: October 01 - November 30, 2019
    PLace: Çizgelikedi Görsel Kültür Merkezi Galerisi

    Opening:  October 01, 2019 / 18.00
    Cumhuriyet Daima IV - Karma Sergi
    Genre :Group Exhibition
    Artists
    Date:October 22 - December 30, 2019
    Opening Time: 18.00
    Place: Karabağlar Belediyesi Hizmet Binası Sergi Salonu

    Gazi Mustafa Kemal Atatürk Karma Resim Sergisi II
    Genre :Picture Exhibition
    Artists
    Date:  November 06 - 20, 2019
    Place: Karaca Kültür Merkezi

    Opening: November 06, 2019  / 18.00

    İBB 150. Yıl Sergisi
    Genre :Fotoğraf
    Artists
    Tarih: 29 Mart - 31 Aralık 2019
    Yer:   Fuar Atlas Pavyonu

    "İz..." - 10 Kasım Ata'ya Saygı Sergisi
    Genre :Belirtilmemiş
    Artists
    Date: November 06 - 29, 2019
    Place: Güzelyalı Nazım Hikmet Kültür Merkezi Sanat Galerisi

    Opening: November 06, 2019 / 18.00
    Figen Gürsoy Atölyesi Sanatçıları "Matrakçı Nasuh'un İZinde; Menazilname"
    Genre :Belirtilmemiş
    Artists
    Date: December 02 - 22, 2019
    Place: İzmir Devlet Resim ve Heykel Müzesi

    Opening: December 02, 2019 / 18.00
    4. Alaittin Eraslan Tiyatro Günleri
    Genre :Unknown
    Director
    Writer
    Cast
    Date: October 08 - November 26, 2019
    İkinin Biri
    Genre :Comedy
    DirectorBora Severcan
    WriterRay Cooney
    CastTamer Karadağlı, Zeyno Günenç, Volkan Severcan, Zuhal Yalçın, Sefa Zengin, Haluk Özenç, Eda Su Neidik, Bora Severcan, Hacı Ali Açıkgöz, Rabia Armağan
    Date: November 16, 2019
    Time: 20.30
    Place: E. Ü. Atatürk Kültür Merkezi

    Data: November 17, 2019
    Time 18.00
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

    Date: November 21, 2019
    Time: 20.30
    Place: Torbalı Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi

    Müjdat Gezen Tiyatrosu - M.Kemal
    Genre :Belirtilmemiş
    DirectorBarış Taşkın
    WriterYılmaz Özdil
    Cast
    Date: Decemember 12, 2019
    Time : 20.30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

    Harem Kabare
    Genre :Cabaret
    DirectorOkan Bayülgen
    WriterOkan Bayülgen
    CastOkan Bayülgen, Özge Borak, Ezgi Çelik, Beste Tok, Ödül Turan, Gizem Dinç, Aybüke Albere
    Date:December 06, 2019
    Time: 20.30
    Place: E.Ü Atatürk Kültür Merkezi

    Date: December 07,  2019
    Time: 20.30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu



    Sessizlik
    Genre :Belirtilmemiş
    DirectorOnur Erdoğan
    WriterMoira Buffini
    CastGülin Özkan, Esra Tarhan, Jülide Kara, İbrahim Güngör, Hakan Taner Yıldırım, Hasan Gökhan Olcay, Ozan Gökmen,Murat Niyazi Emre
    Date: March 29 - April 05 - 06 - 12 - 13 - 19 - 20, 2019
    Time: 20.00
    Yer:   Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu / Sevda Şener Sahnesi

    Hedda Gabler
    Genre :Unknown
    DirectorMehmet Birkiye
    WriterHenrik Ibsen
    CastDemet Evgar, Tuğrul Tülek, Osman Karakoç, Yeşim Koçak, Tolga Çiftçi, Nazan Diper, Merve Satılan
    Date: November 24, 2019
    Time: 15:00 - 20:00
    Place: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu


    Hanım & Efendi
    Genre :Comedy
    Director
    Writer
    CastBülent Şakrak, Ceyda Düvenci
    Date:  December 02, 2019
    Time:  20.30
    Place: AKM Yunus Emre Salonu
    Uğur Yücel - Azınlıkta Kaldık
    Genre :Unknown
    Director
    Writer
    CastUğur yücel
    Date: November 26, 2019
    Time: 20.30
    Place: Tepekule Kongre Merkezi

    Date: December 19, 2019
    Time: 21.15
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

    Sineklerin Tanrısı
    Genre :Unknown
    DirectorOnur Atacan
    WriterSir William Golding
    CastBerkay Habib, Berk Sunar, Hilmi Turan, Ferhat Susan, İbrahim Türksever, Burak Şeker, Yusuf Sıkar, Serkan Şanlıtürk, Binali Keskin,Batuhan Sakal
    Date: December 17 - 18, 2019
    Time: 20:30
    Place: İzmir AKM Yunus Emre Salonu

    Kibarlık Budalası
    Genre :Comedy
    DirectorHakan Altıner
    WriterMoliére
    CastHaldun Dormen, Göksel Kortay, Hakan Altıner, Damla Cersioğlu
    Date:  December 20, 2019
    Time:  20:30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu

    Date: December 21, 2019
    Time: 20:30
    Place: AKM Yunus Emre Salonu


    Suit - Düğün Dündü Bugün Bugün
    Genre :Comedy
    DirectorEyüp Emre Uçaray
    Writer
    CastBegüm Öner , Ceyhun Fersoy, Ebru Şahin , Melis Kaygilaroğlu, Ümit Kantarcilar
    Date: November 29, 2019
    Time: 20:30
    Place: AKM Yunus Emre Salonu

    Date: November 30, 2019
    Time: 20:30
    Place: Hikmet Şimşek Sanat Merkezi
    Mahşer-i Cümbüş
    Genre :Comedy
    Director
    Writer
    Cast
    Date:  December 07,  2019
    Time:  20:30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

    Date:  December 08, 2019
    Time: 18:00
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

    Kürk Mantolu Madonna
    Genre :Drama
    DirectorSaygın Aşan
    WriterSabahattin Ali
    Castİstanbul Tiyatro Topluluğu
    Date:  November 28 - 29, 2019
    Time:  20.30

    Nilgün Belgün ile Aşk ve Komedi
    Genre :Comedy
    DirectorSerkan Budak
    WriterNilgün Belgün
    CastNilgün Belgün
    Date:  November 22, 2019
    Time:  20:30
    Place: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu

    Date:  November 23, 2019
    Time:  20:30
    Place: Bostalı Suat Taşer Tiyatrosu

    Ferhangi Şeyler
    Genre :Comedy
    DirectorFerhan Şensoy
    WriterFerhan Şensoy
    CastFerhan Şensoy
    Date:  December 26, 2019
    Time:  20:30
    Place: Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi

    Date: December 24, 2019
    Time: 20:30
    Place: Narlıdere AKM

    Date: December 25, 2019 
    Time: 20:30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu




    Burda Olan Burda Kalır - Can Yılmaz & Zafer Algöz
    Genre :Comedy
    Director
    Writer
    CastCan Yılmaz, Zafer Algöz
    Date:  December 11, 2019
    Time:  21.00
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
    Plastik Aşklar
    Genre :Unknown
    DirectorOrçun Ucal
    WriterAli Cüneyd Kılcıoğlu
    CastOya Başar, Begüm Birgören
    Date:  November 26 - 27, 2019
    Time:  20.00


    Salaklar Sofrası
    Genre :Comedy
    DirectorKadir Deniz
    WriterFrancis Veber
    CastKadir Deniz, Mehmet Daşlı, Barış Can Kökten, Erdem Erbay, Yıldız Demir Ergün, Sude Şenal
    Date: November 25, 2019
    Time: 20.30
    Place: Günce Sanat Oda Tiyatrosu

    Etekler ve Pantolonlar
    Genre :Comedy
    DirectorSerkan Budak
    WriterMine Artu
    CastNurseli İdiz, Nergis Kumbasar, Kimya Gökçe Aytaç
    Date: December 10 - 12, 2019
    Time:  20.30
    Bir Delinin Hatıra Defteri - Erdem Topuz
    Genre :Unknown
    DirectorSavaş Mutlu
    WriterNikolay Gogol
    CastErdem Topuz
    Date:  December 12, 2019
    Time:  19.00
    Place: Torbalı Belediyesi Kültür Merkezi
    Sınır
    Genre :Kara Komedi
    DirectorKadir DENİZ
    WriterMuzaffer İZGÜ
    CastBarış Can KÖKTEN, Erdem ERBAY
    Date: November 23, 2019
    Time: 20.30
    Place: Günce Sanat Tiyatrosu

    Fırat Tanış ile Gelin Tanış Olalım
    Genre :Unknown
    DirectorSemih Çelenk
    WriterSemih Çelenk
    CastFırat Tanış
    Date: November 21, 2019
    Time: 20:30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

    Kız Yemek Yapmadık Yine Dayak Yiyeceğiz
    Genre :Unknown
    DirectorRüçhan Gürel
    WriterDemet Saka
    Cast
    Date: November 25, 2019
    Time: 20.00
    Place: Boyoz Akademi Sanat Merkezi
    Ahududu
    Genre :Comedy
    DirectorNedim Saban, Yardımcı Yönetmen: Erdinç Doğan
    WriterJoseph Kesselring
    CastSuna Keskin, Melek Baykal, Nedim Saban, Cem Güler, Bülent Seyran, Ender Gülçiçek, Birol Engeler, Özgür Yetkinoğlu
    Date: December 05, 2019
    Time: 20.30
    Place: İzmir AKM Yunus Emre Salonu


    Adviye
    Genre :Belirtilmemiş
    DirectorGizay KAYA
    WriterH.Can UTKU
    Cast
    Date:  November 20 - 21, 2019
    Time:  20:00
    Place: Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi


    Darmaduman
    Genre :Unknown
    DirectorBahadır Yüksekşan
    WriterBahadır Yüksekşan
    CastAlev Koçer, Cem Arkon, Ferit Can, İrem Altan
    Date:  November 19 - 23, 2019
    Time:  20.30
    Place: Sahne Salt

    Dönüşüm
    Genre :Belirtilmemiş
    DirectorÇiçek Koç
    WriterFranz Kafka
    CastAlipaşa Özbey, Bora Arık, Çiçek Koç, Emre Cihan, Halil Akbulut, İlayda Petriçli, Serhat Güler, Sevval Yalçın, Yunus Çırak Işık: Mahmut Çınar
    Date: November 26, 2019
    Time:  20.00
    Place:  Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi

    Oyun Makinesi
    Genre :Child Theater
    Director Onur Pelister
    WriterYunus Emre Gümüş
    CastCeren Kulusoğlu, Çetin Çelik, Dijle Konuralp, Berkan Köse
    Date: November 02 - 09 - 16 - 23,  2019
    Time: 14.00 - 16.00
    Place: Buca Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Tiyatro Salonu
    Kuzu Maydonoz'un Maceraları_DT
    Genre :Child Theater
    DirectorLevent Ulukent
    WriterNil Ünlü Aycıl
    CastFuat Şarbalkan, Ender Şeviker, Derya Kara Erk, Tuğçe Us, Deniz Taylan Tombul, Fulya Gezici
    Date:  November 03 - 10 - 17 - 24, 2019
    Time: 14.00
    Place: İzmir Devlet Tiyatrosu konak Sahnesi


    Kanlı Düğün_DT
    Genre :Unknown
    DirectorBozkurt Kuruç
    WriterFederico Garcia Lorca
    CastŞebnem Doğruer, M. Asım Tuncay Aynur, Nagehan Yazıcı, Emine Sitare Tuna, Hande Kılıç, Hakan Özgömeç, Ümit Dikmen...
    Date:  November 13 - 14 - 15 - 16 - 20 - 22 - 23, 2019
    Place: Bornova Kültür Sanat Merkezi Bozkurt Kuruç Sahnesi
    Annemin Son Çığlıkları_DT
    Genre :Unknown
    DirectorBengisu Gürbüzer Doğru
    WriterJülie Jensen
    CastMenekşe Özyiğit, Hülya Böceklioğlu, Hülya Dilek Arda, Mina Yorulmaz, Pınar Egeli Karadağ, Erdinç Aytaç Özgür
    Date:  November 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30, 2019
    Place: İzmir Devlet Tiyatrosu Karşıyaka Sahnesi

    Bu Yaşta Hala Saklanarak Sigara İçiyorum
    Genre :Unknown
    DirectorGülder Pınar
    WriterRayhana
    Cast
    Date:  December 06 - 27, 2019
    Time:  20:00
    Place: Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi

    Tersine Dünya
    Genre :Comedy
    DirectorZekeriya Hocalar
    WriterOrhan Kemal
    Cast
    Date: November 02 - 09 - 16 - 23 - 30, 2019
    Time: 20.00
    Place: Ziya Gökalp Kültür Merkezi
    Sandalım Kıyıya Bağlı_DT
    Genre :Unknown
    DirectorMurat Çidamlı
    WriterDinçer Sümer
    CastTomris Çetinel, Mustafa Şen, Özkan Gezgin, Zeynep Nutku, Mesure Tahir, Deniz Burak Mersinli, Gizem Cessur, Selda Bakırtaş, Cihan Gireyhan...
    Date:  November 26 - 27 - 29 - 30, 2019
    Place: Bornova Kültür ve Sanat Merkezi Bozkurt Kuruç Sahnesi

    Oğul_DT
    Genre :Unknown
    DirectorBarış Eren
    WriterGert Hofmann
    CastHülya Savaş, Mustafa Çolak, Sitare Tuna, Aylin Önal, Dilek Çetiner Demir, Recep Ayyıldız, Pınar Egeli Karadağ, Türker Alpugan
    Date: December 03 - 04 - 05 - 06 - 07, 2019
    Place: İzmir Devlet Tiyatrosu Karşıyaka Sahnesi

    Arf Sabiti_DT
    Genre :Unknown
    DirectorSadık Yağcı
    WriterFeraye Şahin
    CastYusuf Köksal, Serkan Kunter, Burcu Aksakal, Ersin Ayhan, Neşe Arat, Ali Ulvi Hünkar, Ö. Devrim Akkaya
    Date:  October 30 - 31 - November 01 - 02 - 05 - 06 - 07 - 08 - 09, 2019
    Place: İzmir Devlet Tiyatrosu Karşıyaka Sahnesi

    Frida
    Genre :Unknown
    DirectorMelike Aslıkılan
    WriterBeliz Güçbilmez
    CastMelike Aslıkılan
    Date:  November 27, 2019
    Time:  20.30
    Place: Nazım Hikmet Kültür Merkezi


    Kantocu_DT
    Genre :Musical
    DirectorSabri Özmener
    WriterHaldun Dormen
    CastŞerife Ünsal, Cemalettin Çekmece, Akın Kurt, Fatih Özyiğit, Ceyhan Gölçek...
    Date:  November 01 - 02 - 06 - 08 - 09, 2019
    Place: Bornova Kültür ve Sanat Merkezi Bozkurt Suruç Sahnesi

    Date:  November 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30, 2019
    Place: İzmir Devlet Tiyatrosu Karşıyaka Ragıp Haykır Sahnesi

    Çingeneler Zamanı Müzikali
    Genre :Musical
    DirectorVural Bingöl
    WriterEmir Kusturica, Gordan Mihic
    CastBilal Çatalçekiç, Şehmuz Kartal, Vural Bingöl ve Andrea Primavera, Gamze Metin, Tuvana Ceylan, Seymur Alakbarov, Nilüfer Ömürlü, Ayça Ergün, Murat Yaşar Özdemir, Kamala Mustafayeva
    Date: December 03 - 04 - 05, 2019
    Time: 20.30


    Türkiye Kayası_DT
    Genre :Unknown
    DirectorSeval Erözmen Kip
    WriterFehime Seven
    CastMesure Tahir, Ömer Polat, Ece Erişti, Egecan İntepeler, Muhammed Rıza Taşdemir, Çağatay Özçelik
    Date:  November 22 - 28, 2019
    Time:  20.00
    Place: Urla Atatürk Kültür Merkezi
    Fareler ve İnsanlar
    Genre :Tragedy
    DirectorErdem Topuz
    WriterJohn Steinbeck
    CastErdem Topuz, Işık Tolgay, Cüneyt Vural, Ercan Ertan, Çağatay Varol, Hande Aras / Arzu Suriçi Kireççi, Tuncay Tarhan, Mehmet Tokat, Ensar Kaplan
    Date: December 09, 2019
    Time: 20:30
    Place: Narlıdere AKM

    Date: December 10, 2019
    Time: 20:30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

    Date: December 14, 2019
    Time: 19:00
    Place: Torbalı Belediye Kültür Merkezi

    Altın Ejderha
    Genre :Unknown
    Directorİbrahim Güngör
    WriterRoland Schimmelpfennig
    CastBatuhan Köksal, Jülide Derya, Pervin Güner Aygün, Atila Acar, Orkun Kocabıyıkoğl
    Date:  November 01 - 23, 2019
    Time:  20.30
    Place: Sahne Terminal
    Atlı Karınca Hikayeleri
    Genre :Tragedy
    DirectorYılmaz Tüzün
    WriterArthur Schnitzler
    CastYasemin Şimşek Tüzün
    Date: November 04, 2019
    Time: 20:00
    Place: Nazım Hikmet Kültür Merkezi

    Komik Para
    Genre :Comedy
    DirectorÇağlar İşgören
    WriterRay Cooney
    Cast
    Date:  November 15 - 16 - 17 - 22 - 23 - 24 - 29 - 30 - December 01 - 06 - 07 - 08 - 13 - 14 - 15 - 20 - 21 - 22 - 27 - 28 - 29, 2019 2019
    Place: Sahne Tozu Tiyatrosu

    Ölün Bizi Ayırana Dek
    Genre :Comedy
    DirectorHakan Yılmaz
    WriterMurat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes
    CastHakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan
    Date:  December 24, 2019
    Time:  20:30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
    23 Numara
    Genre :Belirtilmemiş
    DirectorYaşam Kaya
    Writer
    CastÖmer Polat, Hasan Gökhan Olcay, Gizem Tataroğlu, Menzil Tepe, Derya Canikli Koç
    Date: November 26, 2019
    Time: 20.30
    Place: Nazım Hikmet  Kültür  Merkezi Konak Halk Sahnesi

    Suç ve Ceza ''Raskolnikov''
    Genre :Thriller
    DirectorAtilla Alpar
    WriterFyodor Dostoyevski
    CastAtilla Alpar
    Date:  November 28, 2019
    Time:  20.30
    Place: Tiyatro 35 Sahne Sanatları Atölyesi
    Leyla
    Genre :Unknown
    DirectorGülder Pınar
    WriterGülder Pınar
    Cast
    Date:  November 27 - 28 - December 01, 2019
    Time:  20.00
    Place: Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi

    Dokunma
    Genre :Drama
    Director Atilla Alpar
    Writer
    CastSonnur Turaman, Ali Karadağ
    Date:  November 12 - 23, 2019
    Time:  20.30
    Place: Tiyatro 35 Sahne Sanatları Atölyesi

    12 Öfkeli Adam
    Genre :Unknown
    DirectorGülder Pınar
    WriterReginald Rose
    Cast
    Date:  December 20, 2019
    Time:  20.00
    Place: Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi
    Barista
    Genre :Belirtilmemiş
    DirectorTuluğ Ünlütürk
    WriterTuluğ Ünlütürk
    CastMehmet Okuroğlu, Gülşah Bolat
    Date: 29 Kasım 2019
    Time: 20.00
    Place: Nazım Hikmet Kültür Merkezi

    Gettodakiler
    Genre :Drama
    DirectorKamer Yıldız Ok
    WriterKamer Yıldız Ok
    Cast Bir kuşluk vakti bir mahalleyi yıkarlar! Dere kenarında, bir ray kıvrımında, fabrikaların gölgesinde, örülmüş duvarların arasında bir getto mahallesini? Mahallenin altından mezarlık çıkar; unutulmuş, son yaşayanı ölmüş, kimsesiz bir mezarlık! Soyunu
    Date: November 28, 2019
    Time: 20:30
    Place: İzmir Sanat
    Görüşme
    Genre :Unknown
    DirectorGülder Pınar
    WriterGizay Kaya
    CastTiyatro Pınarı Akademi Oyuncuları
    Date: December 13 - 14, 2019
    Time:  20.00
    Place:  Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi

    Yak Bunu
    Genre :Unknown
    DirectorSami Berat Marçalı
    WriterLanford Wilson
    CastBüşra Develi, Hakan Kurtaş, Sertan Erkaçan, Toprak Can Adıgüzel
    Date: December 03 - 04,  2019
    Time: 20.30


    Aşk Beşgeni
    Genre :Komedi
    DirectorTarkan Osoy
    WriterTarkan Osoy
    CastTarkan Osoy, Şeref Ayhan Özer, Selda Günönü, M. Emin Ökmen, Halil Doksal, Başak Karaldı, Ece Gökalp, Eray Berke Birlik, Nilgün Artunç, Ali Taştan
    Date: October 02 - 09 - 16 - 23 - 30, 2019
    Time: 20.30
    Place: Bab-ı Sanat Sahnesi

    Emlakçıyı Beklerken
    Genre :Comedy
    Directorİrfan Kangı
    Writerİrfan Kangı
    Cast Cenk Tunalı, Ecmel İs, Eylül İlbey, Kahraman Sivri, Melek Şahin, Orçun Kaptan, Sertaç Akkaya, Ziya Kürküt, İlyas İlbey
    Date:  December 02, 2019
    Time:  20.30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

    Date: December 03, 2019
    Time: 20.30
    Place: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi

    Sarı Çiçek
    Genre :Unknown
    DirectorRüçhan Gürel
    WriterNursel Çetin
    Cast
    Date:  November 22 - 23 - 29 - 30, 2019
    Time:  20:00
    Place: Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi
    Nihayet Bitti
    Genre :Trajedi
    DirectorErk Bilgiç
    WriterPeter Turrini
    CastBurak Çimen
    Date:  November 26, 2019
    Time:  20:30
    Place: İzmir Sanat

    Otelde Cinayet
    Genre :Comedy
    Director Mustafa Çolak
    WriterSam Bobrick - Ron Clark
    CastÇağrı Turnalı, Müge Akman, Serdar Şahintaş
    Date:  November 11 - 12, 2019
    Time: 20.00
    Place: Nazım Hikmet Kültür Merkezi

    Date: November 19, 2019
    Time: 20.00
    Place: Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi

    Date: November 25, 2019
    Time: 20.00
    Place: İsmet İnönü Kültür Merkezi

    Memleket Saat Ayarı
    Genre :Belirtilmemiş
    Director
    Writer
    CastSalih Kalyon
    Date: December 14, 2019
    Time: 20.00
    Place: Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi

    Karagöz ve Hacivat - Gölge Oyunu
    Genre :Gölge Oyunu
    Director
    Writer
    Cast
    Date: November 23,  2019
    Time: 13.00
    Place: Gazi Ortaokulu

    Korsan Çıkmazı
    Genre :Unknown
    DirectorEser Karabil
    WriterNezihe Meriç
    CastMukaddes Kurmuş İspir, Irmak Kazimoğlu, Onur Can Çelebi
    Date: November 21, 2019
    Time: 20.00
    Place: Nazım Hikmet Kültür Merkezi - Konak Halk Sahnesi
    Thom Pain
    Genre :Belirtilmemiş
    Director
    WriterWill Eno
    CastKağan Uluca
    Date: November 07- 14, 2019
    Time: 20.30
    Place: Sahne Terminal

    Date: November 28, 2019
    Time: 20.00
    Place: Nazım Hikmet Kültür Merkezi - Konak Halk Sahnesi

    Ölümü Gör
    Genre :Komedi
    DirectorErden Büke
    WriterErden Büke
    CastBurçin Kavdır, Oğuz Arslan, Selin Ergin, Bülent Aşkın, Hüseyin Kavdır, Ömer Habeşoğlu, Berna Aksu, Ferah Akbaş, Emre Doğan
    Date: November 23, 2019
    Time: 20.00
    Place: Ahmet Piriştina Kültür Merkezi

    Antigonenin Üç Yaşamı
    Genre :Belirtilmemiş
    Directorİbrahim Güngör
    WriterSlavoj Zizek
    CastAsena Aybüke Selek, Baran Kurtuluş Ozan, Beste Şimşek, Deniz Çay, Ece Baykuşak, Ezgi Yetkinoğlu, Leyla Düzdemir, Melike Araç, Merve Aydaş, Sevi Tarim Özsoy, Tuna Kabasakal
    Date: November 22 - 27,  2019
    Time: 20.30
    Place: Sahne Terminal

    Alice Harikalar Diyarında
    Genre :Child Theater
    Directorİbrahim Güngör
    WriterLewis Carroll
    CastÖzlem Sagun, Seda Yağcılar, Orkun Kocabıyıkoğlu
    Date: November 17 - 30, 2019
    Time: 13.00 -15.30
    Place: Sahne Terminal

    Pepee ile Sevmek Zamanı
    Genre :Children's Musical
    Director
    Writer
    Cast
    Date:  December 07,  2019
    Time:  13.00
    Place: Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu

    Date: December 08, 2019
    Time: 13.00
    Place: Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi

    Date: December 08, 2019
    Time: 16.30
    Place: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi

    Borazancı Ve Dost Kapital
    Genre :Comedy
    Director Tarkan Osoy
    Writer Tarkan Osoy
    CastTarkan Osoy, Şeref Ayhan Özer, Selda Günönü, Emin Ökmen, Başak Karaldı, Halil Doksal, Ece Gökalp, Eray Berke Birlik, Sudenaz Evcümen, Kadir Gündüz
    Date: November 22 - 29, 2019
    Time: 20:30
    Place: Özel İzmir Tiyatro Bab-ı Sanat Sahnesi

    Kral Şakir - Uzayda Şamata
    Genre :Unknown
    Director
    Writer
    Cast
    Date:  November 30 - December 01, 2019
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu, İzmir AKM Yunus Emre Salonu

    Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali
    Genre :Müzikal
    Director
    Writer
    Cast
    Date: December 07, 2019 
    Time: 12:00 - 14:00
    Place: İzmir Akm Yunus Emre Salonu
    Evdeki Patiler
    Genre :Child Theater
    Director
    Writer
    Cast
    Date:  December 14, 2019
    Time:  13.30
    Place: Ahmet Piriştina Kültür Merkezi

    Pinokyo
    Genre :Child Theater
    DirectorMazlum Tanhan
    WriterCarlo Colloddio
    CastMazlum Tanhan, Ramazan Tekin, Pelin Kayıboğlu, Gizem Genç, M.Güneş Aktaş
    Date:  November 21, 2019
    Time: 14.00
    Place: Gazi Ortaokulu

    Kırmızı Başlıklı Kız
    Genre :Child Theater
    DirectorM. Güneş Aktaş
    WriterGrimm Kardeşler
    CastAlper Öncü, Dilay Söymen, Mazlum Tanhan, Ferhat Lüleci, Nihal Akkuş
    Date: November 22, 2019
    Time: 16:00
    Place: Gazi Ortaokulu
    Oblomov
    Genre :Unknown
    Director
    Writerİvan Gonçarov
    CastErdem Topuz, Cüneyt Vural, Işık Tolgay, Arzu Suriçi Kireççi, Çağatay Varol
    Date: November 13, 2019
    Time: 19.00
    Place: Torbalı Belediyesi Kültür Merkezi

    Joey's Adventures (İngilizce Çocuk Oyunu)
    Genre :Child Theater
    DirectorMustafa Poyraz
    WriterTuğba Güdücü
    CastPınar Efe, Nurten İnan, Barkın Sarp
    Date:  December 01, 2019
    Time:  14.00 - 16.00
    Place: İzmir Sanat
    Renklerin Gücü
    Genre :Çocuk Oyunu
    DirectorAtilla Alpar
    WriterAtilla Alpar
    CastElif Ceyza Küçüksüslü, Begüm Türkoğlu
    Date: November 24,  2019
    Time: 13.00
    Place: Tiyatro 35 Sahne Sanatları Atölyesi
    Bizden Masallar (Nohut Oğlan)
    Genre :Child Theater
    Director
    WriterAnonim
    Cast
    Date:  November 17 - 24, 2019
    Place: Bornova Kültür ve Sanat Merkezi

    İki Köyün Masalı_DT
    Genre :Child Theater
    DirectorEvren Serter
    WriterÜnal Yeter
    CastSezer Akçe, Şerife Ünsal, Telin Sümer, Tufan Pehlivan ...
    Date:  November 03 - 10 - 17 - 24, 2019
    Time:  14.00
    Place:  İzmir Devlet Tiyatrosu Karşıyaka Sahnesi

    Hansel ve Gretel
    Genre :Çocuk Oyunu
    Director
    Writer
    Cast
    Date:  November 23, 2019
    Time: 14.30
    Place: Gazi Ortaokulu

    İçimizdeki Çocuklar
    Genre :Child Theater
    DirectorRüçhan Gürel
    WriterNursel Çetin, Eşref Karadağ
    Cast
    Date:  November 24, 2019 
    Time:  14:00
    Place: Han Tiyatrosu
    Ali Baba ve Kırk Haramiler
    Genre :Musical Children's Theatre
    DirectorZekeriya Hocalar
    Writer
    Cast
    Date: November 02 - 09 - 16 - 23 - 30, 2019
    Time: 14.00
    Place: Ziya Gökalp Kültür Merkezi
    Sevimli Dostlar
    Genre :Child Theater
    Director
    Writer
    Cast
    Date: December 08, 2019
    Time: 13.00
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

    Bizim Orman
    Genre :Çocuk Oyunu
    DirectorKadir Deniz
    WriterKadir Deniz
    CastKadir Deniz, Aynur Deniz
    Date:  November 24, 2019 
    Time:  13.00 - 15.00
    Place: Günce Sanat Oda Tiyatrosu

    Karlar Ülkesi
    Genre :Musical Children's Theatre
    Director
    Writer
    Cast
    Date: November 16 - 17 - 20 - 23 - 24, 2019
    Place: Gazi Ortaokulu
    Şirin Şirinler
    Genre :Belirtilmemiş
    Director
    Writer
    Cast
    Date:  March 21, 2017
    Time:
    13:00 - 14:30
    Place:
    İzmir Sanat
    Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler
    Genre :Child Theater
    DirectorAlper Öncü
    WriterGrimm Kardeşler
    CastEmre Ay, İpek Sarıbaş, Alper Öncü, Dilay Söymen, Tolga Özderici
    Date: November 21 - 24, 2019
    Place: Gazi Ortaokulu

    Uçan Şemsiye
    Genre :Musical Children's Theatre
    DirectorZekeriya Hocalar
    WriterÜmit Denizer - Turgut Denizer
    Cast
    Date: November 03 - 10 - 17 - 24, 2019
    Time: 14.00
    Place: Ziya Gökalp Kültür Merkezi
    V. Murad
    Genre :Ballet
    Artists :Boğaçhan Bozcaada, Doruk Demirdirek, Çağın H. Özideş, Dolun Doyran, Yiğit Erhan, Sertan Yetkinoğlu, Burcu Olguner, Sülün Duyulur...
    Choreography :A. Volkan Ersoy, G. Armağan Davran
    Decoration :Savaş Camgöz
    Date: November 25 - 28 - 30 - December 04,  2019
    Place: Bornova Kültür ve Sanat Merkezi

    La Traviata
    Genre :Opera
    Artists :Eylem Demirhan Duru, Evren Işık, Burçin Savigne, Erdem Erdoğan, Levent Gündüz, Aydın Uştuk, İnanç Makinel, Tamer Peker, Cengiz Sayın...
    Date: November 16 - 19 - 21, 2019
    Place: Bornova Kültür ve Sanat Merkezi

    Kanlı Nigar
    Genre :Musical
    Artists :S.Nazlı Alptekin, Nurgün Baburhan, A.Seza Agun, Başak Narin, Çiğdem Tezişçi...
    Choreography :Serhat Nüfusçu
    Decoration :Çağda Çitkaya
    Date: November 20 - 23 - December 02 - 04, 2019
    Time: 20.00
    Place: Elhamra Sahnesi

    Beethoven Elhamra'da
    Genre :Concert
    Artists :
    Organization :İZDOB
    Date: November 26, - December 12, 2019
    Time: 20.00
    Place: Elhamra Sahnesi
    Sevil Berberi
    Genre :Opera
    Artists :
    Tarih: 14 - 16 Aralık 2019
    Saat: 20.00
    Yer: Elhamra Sahnesi
    Şekeronya
    Genre :Musical
    Artists :Şeniz Çimen, Ayşe Özmen, Burak Karaoğlanoğlu, Egehan Öge, Elif İpek, Melisa Özdemir, Fırat Halavut, Mehmet Alp Özkazanç, Mertol Türkbay, Beste Güler Aslan, Başak Narin, Başar Ünal, Barış Yener, Soner Yıldırım, Özlem Ateş Aksungur, Melisa Yenal, Başak
    Choreography :Murat Ersoyluoğlu
    Decoration :Tayfun Çebi
    Date: December 06 - 07, 2019 
    Place: Elhamra Sahnesi

    Picasso ile Kübik Bakmak
    Genre :Seminer
    ParticipatorsBengü Aydın Dikmen, Burak Erdeniz
    Topic

    Date:  Noevember 21, 2019
    Time: 18.30
    Place: Fransız kültür Merkezi

    Cioran Sempozyumu
    Genre :Seminer
    Participators
    Topic
    Date:  November 27 - 28, 2019
    Time: 18.00
    Place: Fransız Kültür Merkezi

    Felsefe Seminerleri `Adalet Arayışı`
    Genre :Seminer
    Participators
    Topic
    Date: November 02 - 30, 2019
    Time: 11.00 - 15.00
    Place: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

    İsmail Saymaz - Söyleşi
    Genre :Söyleşi
    Participators İsmail Saymaz
    Topic
    Date: November 21,  2019
    Time: 19:00
    Place: Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi

    Çocuklar Gülerse Dünya Değişir
    Genre :Conversation
    ParticipatorsAlmula Merter Churm
    Topic
    Date: November 22, 2019
    Time: 14.00
    Place: Çarşı Kültür Merkezi

    Apikam Kent Söyleşileri - İzmir'in İtalyan Mimarları
    Genre :Söyleşi
    Participators
    Topicİzmir'in İtalyan Mimarları
    Date:November 27, 2019
    Time: 18.00
    Place: Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi

    Yeni Zamanlar ve Halkla İlişkiler Sempozyumu
    Genre :Sempozyum
    Participators
    Topicİletişim Eğitiminin Geleceği
    Date:  April 29 - 30, 2019
    Place: E.Ü. İletişim Fakültesi

    İsmet İnönü Anısına Okullar Arası Satranç Turnıvası - 5
    Genre :Satranç
    Location
    Date:  Deecmber 18 - 19, 2019
    Place: Kültürpark Fuar Alanı - 1 Nolu Hol

    Deadline: December 13, 2019

    Cem İşçiler
    Genre :Stand-up
    Date: December 20, 2019
    Time: 20:00
    Place: İzmir Performance Hall
    Okan Çabalar
    Genre :Stand-up
    People :Okan Çabalar
    Date:  December 06, 2019
    Time:  20:00
    Place: İzmir Performance Hall

    Doğu Demirkol
    Genre :Stand-up
    People :Doğu Demirkol
    Date:  December 06, 2019
    Time:  20:30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
    Mesut Süre
    Genre :Stand-up
    Date:  December 04, 2019
    Time:  20.30
    Place: İsmet İnönü Sanat Merkezi

    Taner Çağlı - İngizlice
    Genre :Stand-up
    Date: November  29, 2019
    Time: 21:45
    Place: İzmir Performance Hall

    Sergen Deveci
    Genre :Stand-up
    Date: December 07, 2019
    Time: 20.00
    Place: İzmir Performance Hall

    Çok da Fifi
    Genre :Stand-up
    People :Aslı Akbay, Buse Sinem İren, Deniz Özturhan, Meltem Parlak, Hande Yögen, Şirincan Çakıroğlu
    Date: November 28, 2019
    Time: 20.30
    Place: Bios Bar Alsancak
    Uluslararası 2 Yaka Kısa Fim Festivali
    Genre :Festival
    Date: November 23 - 29, 2019
    Place: Çeşitli Etkinkik Alanları

    Alternatif Kısa 17
    Genre :Film Gösterimi
    Date: November 22, 2019
    Time: 19.30
    Place: Fransız Kültür Merkezi

    Onur Ünlü Stand - Up Gösterisi
    Genre :Stand-up
    People :Onur Ünlü
    Date: December 17, 2019
    Time: 20:30
    Place: İzmir Sanat
    İtalyan Haftası`nda - Tommaso Mandorino
    Genre :Diğer
    Date: November 20 - 21 - 22, 2019
    Place: Ege Perla

    Kipa AVM Çocuk Etkinlikleri
    Genre :Workshop
    Date: November 15 - 16 - 17 - 18, 2019
    Place: Çiğli Kipa AVM

    Date: November 21 - 22 - 23 - 24, 2019
    Place: Balçova Kipa AVM

    Ömer Harmankaya - İsmail Türküsev
    Genre :Stand-up
    People :Ömer Harmankaya, İsmail Türküsev
    Tarih: 23 Kasım 2019
    Saat: 20.00
    Yer:   İzmir Performance Hall

    2. El Antika ve El Emeği Festivali
    Genre :Festival
    Organization :ERB Organizasyon
    Date: November 23, 2019
    Time: 09.00 - 20.00
    Place: Alsancak Garı Sanat Galerisi
    Deniz Alnıtemiz
    Genre :Stand-up
    People :Deniz Alnıtemiz
    Date:  December 14, 2019
    Time:  20:00
    Place: İzmir Performance Hall
    Kişisel Gelişim Zirvesi - Ece Üner
    Genre :Belirtilmemiş
    People :Ece Üner
    Date: December 22, 2019
    Time: 12:00
    Place: Nazım Hikmet Kültür Merkezi
    Women's Health Training Program
    Genre :Education
    Date: October 08 - 15 - 22 - 29 - November 05 - 12 - 19 - 26 - December 03 - 10, 2019
    Time: 14.00
    Place: Karşıyaka Kent Konseyi 5.Kat Konferans Salonu
    Baturay Özdemir - Yekpare
    Genre :Stand-up
    People :Baturay Özdemir
    Date: November 30, 2019
    Time: 20:00
    Place: İzmir Performance Hall
    Kadınlar Matinesi
    Genre :Entertainment
    Date: November 03 - 24, 2019 / December 15, 2019
    Time: 19:00
    Place: SoldOut Performance Hall

    Çocuklar için Akdeniz Programı
    Genre :Atölye Çalışması
    Date: October 05 - November 23, 2019
    Place: Tarihi Havagazı Fabrikası

    Kırılma Noktası
    Genre :Musical
    People :Cuadro Flamenco - Arzu Ayşe İşseven - Benal Akman - Eda Öztürk - Filiz Selvi - Gülşah Pekdemir - Murat Acıbuca - Öykü Aldemir - Özgür Akman - Pınar Baykal - Seden Taş
    DirectorBenal Akman
    Date: November 30, 2019
    Time: 20.30
    Place: Nazım Hikmet Kültür Merkezi

    Sesli Betimleme Sinema Günleri - Bu Sesi Görün
    Genre :Movie Screening
    Date: November 27 - December 26, 2019 - January 23 - February 27 - March 20 - April 30, 2020
    Time: 14.00
    Place: Çarşı Kültür Merkezi
    Özdilek İlk Ara Tatil Etkinlikleri
    Genre :Workshop
    Date: November 16 - 24,  2019
    Time: 14:00 - 15:30 - 17:00 
    Place: Özdilek AVM

    Sivil Toplum Mavibahçe'de
    Genre :Belirtilmemiş
    Date: November 23 - 24, 2019
    Place: Mavibahçe Alışveriş Merkezi

    İngilizce Oyun Atölyesi
    Genre :Workshop
    Date: October 05 - 12 - 19 - 26 - November 02 - 09 - 16 - 23 - 30 - December 07 - 14 - 21 - 28, 2019
    Time: 10:00 - 12:00
    Yer:    Nazım Hikmet Kültür Merkezi

    Gökyüzü Atölyesi
    Genre :Workshop
    Date: October 05 - 12 - 19 - 26 - November 02 - 09 - 16 - 23, 2019
    Time: 10.00  - 12.00
    Place: Nazım Hikmet Kültür Merkezi

    Kukuli
    Genre :Musical
    Date: November  22 - 23 -24,  2019
    Time: 14.00 - 16.00 - 18.00
    Place: Çiğli Kipa AVM

    Street Disco / UNITY
    Genre :Party
    Organization :sokaktadisko ve Lokall İzmir Kent Rehberi
    Date: December 06, 2019
    Time: 21.30 - 03.00
    Place: Punta İzmir
    İzmir Park Çocuk Kulübü Kasım Ayı Etkinliği
    Genre :Atölye Çalışması
    Date:  November 02 - 09 - 16 - 23 - 30, 2019
    Time: 14.00 - 15.30 - 17.00
    Place: İzmir Park AVM


    3. Eflâtun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması
    Genre :Yarışma
    Deadline: December 16, 2019
    Place: Türkan Saylan Kültür Merkezi

    Oldies'n Goldies Forever Young
    Genre :Party
    Date: December 06, 2019
    Time: 21.30
    Place: SoldOut Performance Hall
    Tuz Biber
    Genre :Stand-up
    Date: December 13, 2019
    Time: 21.45
    Place: İzmir Performance Hall

    Nihat Sırdar'la 90'lar Parti
    Genre :Party
    Date: January 18, 2020
    Time: 21.00
    Place: Hangout Performance Hall
    Temel Yaşam Desteği Eğitimi
    Genre :Education
     Date: November 13 - 14 - 26 - 27, 2019
     Time: 14.00
     Place: Karşıyaka Belediyesi İlk Yardım Eğitim Merkezi
    Afetlerde İlk Yardım Eğitimi
    Genre :Education
    Organization :Karşıyaka Belediyesi
    Date: November 21, 2019
    Time: 09.00
    Place: Karşıyaka Belediyesi İlk Yardım Eğitim Merkezi
    Var Böyle Tipler
    Genre :Stand-up
    Date:November 29, 2019
    Time: 20.00
    Place: Hangout Cure

    DevFest
    Genre :Festivity
    Date: November 23, 2019
    Place: Tepekule Kongre Merkezi
    Lego Marvel Avengers
    Genre :Oyun
    Date: November 16 -  December 01, 2019
    Time: 10.00 - 22.00
    Place: Hilltown AVM

    Gri Şehir Komedyenleri
    Genre :Stand-up
    Date: November 20, 2019
    Time: 20.00
    Place: Hangout Cure

    20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Etkinlikleri
    Genre :Other
    Organization :İBB Sosyal Projeler Dairesi Başkanliği Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü
    Date: 20 Kasım 2019
    9. İzmir Doğaçlama Tiyatro Festivali
    Genre :Festivity
    Date: December 06 - 07,  2019
    Time: 20:00
    Place: Nazım Hikmet Kültür Merkezi

    2 Yaka Kısa Film Film Festivali
    Genre :Festival
    Date: November 23 - 29, 2019
    Place: Various Activity Lists
    Unicorn ve Dinozorlar MaviBahçe 'de
    Genre :Unknown
    Date: November 16 - 24, 2019
    Time: 13.30 - 19.00
    Place: MaviBahçe AVM

    PJMASKS
    Genre :Eğlence
    Date: November 16 - 24, 2019 
    Time: 12:00 - 18:00
    Place: Ege Perla B1 Katı
    Müebbet Muhabbet
    Genre :Stand-up
    Date: December 17,  2019
    Time: 20.30
    Place: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu


    Hakan Dilek - Bi de Ben Anlatiim
    Genre :Stand-up
    People :Hakan Dilek
    Date:  December 04, 2019
    Time:  20.00
    Place: İzmir Sanat

    Fakir Baykurt Roman Ödülü Yarışması
    Genre :Competition
    Organization :Çiğli Belediyesi
    Deadline: March 02, 2020
    Place: Çiğli Belediyesi Kültü ve Sosyal İşler Müdürlüğü

    Homeros Edebyat Ödülleri - Bir Şiiri İnceleme Ödülleri
    Genre :Competition
    Organization :Karşıyaka Belediyesi
    Deadline: January 10, 2020
    Place: Karşıyaka Belediyesi Kültür Müdürlüğü

    Tarım Gençlerle Yükseliyor Ödüllü Proje Fikir Yarışması
    Genre :Competition
    Deadline: December 20, 2019
    Place:      İzmir Ticaret Borsası

    Çiftlik'ten Instagram'a
    Genre :Competition
    Date:  August 01 - November 29, 2019
    Place: https://instagram.com/izmirticaretborsasi/


    İzmir Park Kadın Kulübü Kasım Ayı Etkinliği
    Genre :Diğer
    Date: 07 - 14 - 21 - 28 Kasım 2019 
    Place: İzmir Park AVM

    Homeros Edebyat Ödülleri - Tarık Dursun K. Hikaye Ödülü
    Genre :Competition
    Organization :Karşıyaka Belediyesi
    Deadline: February 28, 2020
    Place: Karşıyaka Belediyesi Kültür Müdürlüğü
    Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi 17. Medya Ve Fotoğraf Yarışması
    Genre :Competition
    Date: October 25, 2019 - May 01, 2020


    Dijital Vatandaşlık Kısa Film Yarışması
    Genre :Competition
    Organization :İzmir Üniversiteleri Platformu
    Deadline: December 06, 2019
    Place:      Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Üniversitelerarası İletişim Koordinatörlüğü
    Dijital Vatandaşlık Karikatür Yarışması
    Genre :Competition
    Organization :İzmir Üniversiteleri Platformu
    Deadline: December 06, 2019
    Place:      Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Üniversitelerarası İletişim Koordinatörlüğü

    Travel Turkey İzmir - 13. Turizm Fuar ve Konferansı
    Genre :Fuar
    Organization :İzfaş, Türsab
    Date:   Deember 05 - 07, 2019
    Place: Fuar İzmir

    Souvenir Hediyelik Eşya Günleri
    Genre :Fuar
    Organization :Gençiz Fuarcılık
    Date: December 14 - 30, 2019
    Visiting Hours: 11.00 - 22.00
    Place: Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi

    Souvenir Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri
    Genre :Fuar
    Organization :Gençiz Fuarcılık
    Date: December 20 - 30, 2019
    Visiting Hours: 11.00 - 22.00
    Place: Tepekule kongre ve Sergi Merkezi







ABOUT İZMİR

İzmir, historically Smyrna, is Turkey's third most populous city and the country's largest port after Istanbul. It is located along the outlying waters of the Gulf of İzmir, by the Aegean Sea. It is the seat of İzmir Province, which has an area of 7350 km2. The city of İzmir is composed of ten metropolitan districts (Balçova, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Menemen, and Narlıdere,), each with its own distinct features and temperament. The total area of the nine districts is 855 km2 (330 sq mi) and together these districts constitute the area of the İzmir Metropolitan Municipality headed by the Mayor of İzmir. The total population of the metropolitan municipality was 3,210,465 by the end of 2007.Of these, 2,606,294 were living in central İzmir, consisting of the nine district centres of the metropolitan municipality.

PHOTO GALLERY