KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

HAVA DURUMU

Güneşli 15°C
Güneşli 20°C
Güneşli 20°C
Salı Çarş. Perş.

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

İyi Uykular Pollyanna
Aluşta'dan Esen Yeller-Bir Kırım Türküsü
Gölgenin Gölgesi
Kral Lear
Doktor Moreau'nun Adası

HAFTANIN KİTABI

Talebe

Tara Westover'ın bir doğum belgesi olmadı. Okul kaydı yoktu çünkü hayatında hiçbir sınıfa ayak basmamıştı. Tıbbi dosyası yoktu çünkü babası tıp biliminden ziyade kıyamete inanıyordu.

Çocukluğunda Mormon babasının bağnazlığa, erkek kar


 • SİNEMA
 • KONSER
 • SERGİ
 • TİYATRO
 • OPR BALE
 • TPL/PANEL
 • SPOR
 • DİĞER
 • FUAR
 • Elektrik Savaşları
  Tür :Biyografi / Dram / Tarih
  YönetmenAlfonso Gomez-Rejon
  OyuncularBenedict Cumberbatch, Michael Shannon, Nicholas Hoult, Katherine Waterston, Tom Holland, Celyn Jones, Conor MacNeill, Tom Sweet, Iain McKee, Jason Matthewson, Liza Ross, Tuppence Middleton, Matthew Macfadyen, Damien Molony, Tom Bell, Abigail Johns
  Süre
  The Current War filmi, elektrik alanındaki teknolojilerin gelişimine büyük katkı sağlamış ve birçok icat ortaya çıkarmış Thomas Edison ve George Westinghouse arasındaki rekabete odaklanıyor.
  Cin Azabı
  Tür :Korku
  YönetmenOnur Aldoğan
  OyuncularAydan Akboğa, Nalan Olcayalp, Sinan Taşkan, Rıfat Kanpara
  Süre
  Cin Azabı, tenha bir köyde eşinin annesi ile birilikte kalmak zorunda kalan hamile bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Ailesini küçük yaşta kaybeden bir kadın olan Zeynep ile şoförlük yapan Kemal'in mutlu bir evliliği vardır.
  Ölümcül Temas
  Tür :Gerilim
  YönetmenJuliane Block
  OyuncularThora Birch, Tom Lenk, Anatole Taubman, Mhairi Calvey, Victor Alfieri, Tyron Ricketts, Maja-Celiné Probst, Dharmander Singh
  Süre
  Ölümcül Temas, kendisini kaçıranlardan kurtulmasını sağlayan bir yabancının geçmişi ile bağlantısı olduğunu öğrenen bir kadının hikayesini konu ediyor.
  Kız Kardeşler
  Tür :Dram
  YönetmenEmin Alper
  OyuncularCemre Ebuzziya, Ece Yüksel, Helin Kandemir, Kayhan Açikgöz, Müfit Kayacan, Kubilay Tunçer, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Hilmi Özçelik
  Süre
  Zengin ailelere evlatlık verilmiş üç kız kardeşin, farklı sebeplerle köylerine geri gönderilmesini ve kız kardeşlerin şehre dönmek için buradan kaçmaya çalışmaları anlatılıyor.
  Eş Anlamlılar
  Tür :Dram
  YönetmenNadav Lapid
  OyuncularQuentin Dolmaire, Louise Chevillotte, Tom Mercier, John Sehil, Chris Zastera, Jonathan Boudina, Gaël Raes
  Süre123 dk.
  Eş Anlamlılar, kendisini ait hissetmediği ülkesinden ayrılan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. İsrailli bir adam, ana vatanından firar ederek Paris'e gider.
  Cehennem Gecesi
  Tür :Gerilim
  YönetmenMike Gan
  OyuncularJosh Hutcherson, Suki Waterhouse,Tilda Cobham-Hervey, Roberto Figueroa, James Devoti, Wayne Pyle, Steve Garfanti, Harry Shum Jr., Shiloh Fernandez, Joe James
  Süre88 dk.
  Cehennem Gecesi, çalıştığı benzin istasyonunda bir soyguncu tarafından rehin alanın genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Melinda, benzin istasyonunda çalışan genç bir kadındır.
  Casus
  Tür :Gerilim
  YönetmenYuval Adler
  OyuncularDiane Kruger, Martin Freeman, Cas Anvar, Werner Daehn, Ohad Knoller
  Süre116 dk.
  Casus, iz bırakmadan ortadan kaybolan bir ajanın hikayesini konu ediyor. Rachel, İsrail'in korkulan ulusal istihbarat örgütü Mossad'ın ajanlarından biridir. Ancak Rachel, babasının Londra'daki cenaze töreninde iz bırakmadan ortadan kaybolur.
  Sevimli Evcil Hayvanlar
  Tür :Animasyon
  YönetmenAlex Sebastian
  OyuncularCarrie Drovdilic, Kj Schrock
  Süre
  Köpek Jerry, şımarık kedi Mandy ve şövalye papağan Frank üç yakın arkadaştır. Üç arkadaş evde tamamen yalnız kaldıklarında uzun süredir düşündükleri bir şey gerçekleştirmeye karar verir...
  Arkadaşım Benjamin
  Tür :Animasyon
  Yönetmen
  OyuncularManuel Santos Gelke, Heike Makatsch,Friedrich von Thun, Dieter Hallervorden, Uwe Ochsenknecht, Tim Oliver Schultz, Liane Forestieri, Max von Thun
  Süre
  İyi kalpli, şapşal, sakar fil Benjamin'in ailesi yaşadığı hayvanat bahçesindeki bütün hayvanlardır. En yakın arkadaşı ise, her okul çıkışı Benjamin'i ziyarete gelen 9 yaşındaki Otto'dur. Benjamin hayatından oldukça mutludur.
  O Bölüm 2
  Tür :Gerilim / Korku
  YönetmenAndrés Muschietti
  OyuncularBill Skarsgård, Jaeden Lieberher, Jack Dylan Grazer, Jeremy Ray Taylor, Wyatt Oleff , Jackson Robert Scott, Chosen Jacobs, Jessica Chastain, Sophia Lillis, Xavier Dolan, Will Beinbrink, James McAvoy, Jay Ryan, Bill Hader, James Ransone, Isaiah Mustaf
  Süre
  İlk filmden, 27 yıl sonra şeytani palyaço Pennywise'ın kasabaya geri dönüşü sebebi ile; kahramanlarımız da çocukken söz verdikleri gibi kasabaya dönerler.
  Kolej Havası
  Tür :Belgesel
  YönetmenMehmet Sertan Ünver
  OyuncularSertan Ünver, Suzan Güverte
  Süre
  Ülkemiz futbolunun bir dönemine damga vuran Metin Ali Feyyaz üçlüsüyle birlikte onların öncülük ettiği Beşiktaş futbol takımını ve tabii ki Süleyman Saba'yı anlatacak.
  Hangi Kadın
  Tür :Dram
  YönetmenSafy Nebbou
  OyuncularJuliette Binoche, Charles Berling, François Civil, Nicole Garcia, Guillaume Gouix, Marie-Ange Casta
  Süre
  Hangi Kadın, kendisini sanal bir dünyanın içinde bulan bir kadının hikayesini konu ediyor. 50 yaşında, iki çocuk annesi ve akademisyen olan Claire, kendisinden genç olan sevgilisi tarafından terk edilir.
  Uslu Çocuklar
  Tür :Komedi
  YönetmenGene Stupnitsky
  OyuncularJacob Tremblay, Molly Gordon, LilRel Howery, Benita Ha, Chance Hurstfield, Enid-Raye Adams, Midori Francis, Keith L. Williams, Lina Renna, Cody Davis, Millie Davis, Matt Ellis, Josh Caras
  Süre95 dk.
  Uslu Çocuklar, 12 yaşındaki dört erkek çocuğunun okulu ekip, gün boyu sürecek komedi dolu bir maceraya atılmasını konu alıyor. Max, 12 yaşında bir çocuktur.
  Cin-si Bozuk
  Tür :Komedi / Korku
  YönetmenBilal Kalyoncu
  OyuncularBarbaros Dikmen, Doğa Konakoğlu, Erdem Baş, Deniz Oral
  Süre
  Çok yakın arkadaş olan Onur Berk'in hikayesine odaklanan filmde; Onur'un sevgilisi ile yakınlaşma planları hep sonuçsuz kalmaktadır. Bir gün Berk, Onur'a cennetten kovulanları kurtarmak üzerine bir hikaye anlatır, üzerine bir plan yaparlar ve bir belgesel çekmeye başlarlar.
  Aslan Çocuk
  Tür :Animasyon
  YönetmenJames Snider
  OyuncularSeslendirenler: Maria Petrano, Jacob Tyler
  Süre82 dk.
  Bir aslan yavrusu olan Kidd Mane, evsiz kalmıştır. Kendisine kalacak bir yer bulmak için yola koyulan Kidd, şerifi olmayan bir kasaba olan Tuckerville'e gelir. Kasabanın batı yerleşimine gelen Kidd, burada yeni insanlarla tanışmak ve arkadaş edinmek ister.
  Uzay Parkı
  Tür :Animasyon / Fantastik / Macera
  YönetmenWon Jong-Shik
  OyuncularKim Yeon-Woo, Sin Yong-woo, Jeon Tae-yeol, Si Yeong-joon,Um Sang-hyun
  Süre75 dk.
  En yakın arkadaşı köpeği Gece olan Suha genç bir kızdır. Bir gün Uzay Parkı'nda, Uzay Bahçıvanı Omu ile tanışır. Kötü karakter Pluto'nun adamlarının saldırması ve karanlığı çalmaları Suha'nın, değerli siyah taşını ve köpeği Gece'nin gölgesini kaybetmesine neden olur.
  New York'ta Yağmurlu Bir Gün
  Tür :Komedi
  YönetmenWoody Allen
  OyuncularElle Fanning, Timothée Chalamet, Selena Gomez, Kelly Rohrbach, Liev Schreiber
  Süre92 dk.
  Hafta sonunu geçirmek için New York'a giden genç çift, kötü hava koşulları ile karşılaştıklarında yaşadıkları macera ile hayatlarının unutulmaz iki gününe imza atarlar.
  Masal Şatosu - Sihirli Davet
  Tür :Aile
  YönetmenBurak Kuka
  OyuncularEcrin Su Çoban, Berk Coşkun, Ayça Tilki, Candenz Göçer
  Süre100 dk.
  11 yaşındaki Neşe, abisi ve arkadaşları ile güzel bir yaz tatili geçirmektedir. Bir gece bahçesinde gördükleri, Neşe'nin tatilinin bambaşka bir hal almasına neden olur.
  Bir Zamanlar... Hollywood'da
  Tür :Dram / Komedi
  YönetmenQuentin Tarantino
  OyuncularLeonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Kurt Russell, Al Pacino, Zoë Bell, Tim Roth, Michael Madsen, Aundrea Smith, Keith Jefferson, Nicholas Hammond, Clifton Collins Jr., Luke Perry, Emile Hirsch, Damian Lewis, Timothy Olyphant, Dakota Fanning,
  Süre161 dk.
  Hippi yükselişinin yaşandığı 1969 yılında geçen Once Upon a Time in Hollywood'da, Western filmlerinin yıldızı Rick Dalton ve dublörü Cliff Booth artık tanımadıkları bir şehirde iş yapmaya çalışmaktadırlar.
  Korku Hikayeleri
  Tür :Korku
  YönetmenAndré Øvredal
  OyuncularZoe Margaret Colletti, Dean Norris, Gil Bellows, Lorraine Toussaint, Austin Abrams, Javier Botet, Michael Garza, Gabriel Rush, Mark Steger, Jane Moffat, David Tompa
  Süre
  Alvin Schwartz'ın korku serisinin beyaz perde uyarlaması olacak Scary Stories to Tell in the Dark'ın senaristleri arasında ünlü yönetmen Guillermo del Toro da yer alıyor.
  Kod Adı: Angel
  Tür :Gerilim / Aksiyon
  YönetmenRic Roman Waugh
  OyuncularGerard Butler, Morgan Freeman, Aaron Eckhart
  Süre
  Gizli Servis üyesi ve başkan koruması Mike Banning'i, Başkan Allan Trumball'un hayatını tehdit eden bir Hava Kuvvetleri Bir saldırısı sonucunda hayatını ve kariyer seçimlerini sorgulamaya başlarken görüyoruz.
  Sar Başa
  Tür :Komedi
  YönetmenBerk Alan
  OyuncularAlper Rende, Kemal Can Parlak, Ali Biçim, Alparslan Özmol, Bilge Su Işık
  Süre
  Berk Alan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu komedi türündeki "Sar Başa" filminin oyuncu kadrosunda Alper Rende, Kemal Can Parlak, Alparslan Özmol, Ali Biçim, Bilge Su Işık gibi isimler yer alıyor.
  Angry Birds Filmi 2
  Tür :Animasyon / Aksiyon / Macera
  YönetmenThurop Van-orman , John Rice
  OyuncularPeter Dinklage, Dove Cameron, Awkwafina, Sterling K. Brown, Bill Hader, Josh Gad, Jason Sudeikis, Eugenio Derbez, Danny McBride
  Süre
  The Angry Birds Movie 2'de, filme yepyeni bir karakter izleyeceğiz. Leslie Jones'un sesiyle hayat bulan Zeta karakteri, buzla kaplanmış, izole bir adada yaşamaktadır.
  Siccin 6
  Tür :Korku
  YönetmenAlper Mestçi
  OyuncularMerve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Sibel Aytan
  Süre95 dk.
  Genç bir adam olan Yaşar, babasının ölümü sonrası zor zamanlar geçirir. Babasından kalan miras, Yaşar'ın üvey annesi ile sorun yaşamasına neden olur. Bu sırada aynı evde yaşadığı baldızı Canan'ın kendisine aşık olduğunu öğrenen Yaşar büyük bir şok geçirir.
  Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw
  Tür :Aksiyon
  YönetmenDavid Leitch
  OyuncularDwayne Johnson, Jason Statham, Vanessa Kirby, Idris Elba, Eddie Marsan
  Süre136 dk.
  Kanunsuz bir kaçak olan Shaw, sadık kanun adamı olan Hobbs'a suikast girişiminde bulunduğu için hapse girmiştir. Görünürde hiç ortak noktası olmayan ve birbirine zıt iki adam da kendi katı ahlak kurallarıyla çalışır ve bunu kabul etmeleri başlarına bela açacaksa bile birbirlerine saygı duyarlar.
  Aslan Kral
  Tür :Macera / Aile / Dram
  YönetmenJon Favreau
  OyuncularSeth Rogen, Donald Glover, Keegan-Michael Key, Chiwetel Ejiofor, Beyoncé Knowles, James Earl Jones, Billy Eichner, Alfre Woodard, Eric André, JD McCrary, Shahadi Wright Joseph, John Oliver, Florence Kasumba, John Kani
  Süre118 dk.
  19 Temmuz tarihinde vizyondaki yerini alması heyecanla beklenen Aslan Kral; babası Mufasa'nın öldürülmesinden sonra, genç bir aslan prensi olan Simba'nın krallığını yönetmeyi nasıl öğrendiğini konu alıyor.
  Kral Midas'ın Hazinesi
  Tür :Komedi
  YönetmenMesut Çetin
  Oyuncularİsmail Baki Tuncer, Orhan Aydın, Mehmet Ali Tuncer, Yaşar Alptekin, Tevfik İnceoğlu
  Süre103 dk.
  Kral Midas'ın Hazinesi, şans eseri buldukları define haritasının peşine düşen üç arkadaşın hikayesini konu ediyor. Eskişehir'de yaşayan Kahveci İbrahim, Yunus ve Rambo Ali, bir gece başlarına geleceklerden habersiz, domuz avına çıkar.
  Olten Filarmoni - Senfonik Mizah
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 17 - 18 Eylül 2019
  Saat: 20.30
  Yer:   Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

  Urla Caz Festivali - Jazz in Urla
  Tür :Festival


  Tarih: 27 - 28 - 29 Eylül 2019
  Saat: 16.00
  Yer:   Eso Park Urla

  Ruhi Su Anma Konseri / Sadık Gürbüz
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 21 Eylül 2019
  Saat: 20.00
  Yer: Fuar Kültürpark Alanı Uzun Havuz

  Aşkın Nur Yengi
  Tür :Pop


  Tarih: 21 Eylül 2019
  Saat: 23.00
  Yer: Ooze Venue
  Modern Zamanlar Gazinosu
  Tür :Türk Sana Müziği - Türk Halk Müziği


  Tarih: 21 Eylül 2019
  Saat: 20.30
  Yer: Kübana Gazinosu

  Livaneli ile Sevdalım Hayat
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 21 Eylül 2019
  Saat: 21.15
  Yer: Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

  Pinhani
  Tür :Alternatif


  Tarih: 20 Eylül 2019
  Saat: 23.00
  Yer: Ooze Venue

  Murat Dalkılıç Migros Konserleri
  Tür :Pop


  Tarih: 29 Eylül 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   Çiğli Kipa Avm

  Sunay Akın & İlhan Şeşen - Aşk Şarkıları ve Öyküler
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 18 Eylül 2019
  Saat: 21.00
  Yer: Fuar Atatürk Açık Hava Tiyatrosu
  Mabel Matiz
  Tür :Alternatif


  Tarih: 20 Eylül 2019
  Saat: 21.15
  Yer: Fuar Atatürk Açık Hava Tiyatrosu
  Çim Konserleri 2019
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 13 Haziran - 26 Eylül 2019
  Saat: 21.00
  Yer: Tarihi Havagazı Fabrikası

  Dolu Kadehi Ters Tut
  Tür :Rock


  Tarih: 18 Eylül 2019
  Saat: 23.00
  Yer: Ooze Venue
  Overkill
  Tür :Heavy Metal


  Tarih: 27 Eylül 2019
  Saat: 21.00
  Yer: SoldOut Performance Hall

  Günbatımı Konserleri - Eylül 2019
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih:  01 - 07 - 08 - 14 - 15 - 21 - 22 - 29 Eylül 2019
  Saat:  20.30

  Hüsnü Arkan
  Tür :Alternatif


  Tarih: 25 Eylül 2019
  Saat: 20.30
  Yer: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  Patron
  Tür :Rap - Hip Pop


  Tarih: 27 Eylül 2019
  Saat: 22.30
  Yer: 6.45KK Alsancak

  Kenan Doğulu
  Tür :Pop


  Tarih: 28 Eylül 2019
  Saat: 21.15
  Yer: Fuar Atatürk Açıkhava Tiyatrosu

  Selami Şahin Eskimeyen Şarkılar
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 29 Eylül 2019
  Saat: 21.00
  Yer: Fuar Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
  Manga
  Tür :Rock


  Tarih: 27 Eylül 2019
  Saat: 23.00
  Yer: Ooze Venue

  Mehmet Erdem & Rubato
  Tür :Türk Sana Müziği - Türk Halk Müziği


  Tarih: 30 Eylül 2019
  Saat: 21.15
  Yer: Fuar Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

  Nazan Öncel
  Tür :Pop


  Tarih: 04 Ekim 2019
  Saat: 20.30
  Yer: Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu
  Ayta Sözeri Açıkhava Gazinosu
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 02 Ekim 2019
  Saat: 21.15
  Yer: Fuar Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
  Levent Yüksel
  Tür :Pop


  Tarih: 28 Eylül 2019
  Saat: 23.00
  Yer:   Ooze Venue
  Tuğçe Kandemir
  Tür :Pop


  Tarih: 02 Ekim 2019
  Saat: 23.00
  Yer: Ooze Venue

  Zeynep Bastık
  Tür :Alternatif


  Tarih: 03 Ekim 2019
  Saat: 21.00
  Yer: Fuar Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
  Fatih Erkoç Akustik
  Tür :Caz


  Tarih: 03 Ekim 2019
  Saat: 20.30
  Yer: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  Aşık Veysel Açıkhava Konserleri - Erdal Erzincan & Tolga Sağ
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 18 Eylül 2019
  Saat: 21.00
  Yer: Aşık Veysel Amfi Tiyatro
  Mine Tozlu Ebru Sergisi
  Tür :Ebru
  SanatçılarMine Tozlu
  Tarih: 19 - 28 Eylül 2019
  Yer:   Galeri A Güncel Sanat Merkezi

  Açılış Kokteyli: 19 Eylül 2019  /  18.00
  İn
  Tür :Belirtilmemiş
  SanatçılarCem Demirel, İlknur Güneş
  Tarih: 13 - 20 Eylül 2019
  Yer:   K2 Güncel Sanat Merkezi

  Açılış Kokteyli: 13 Eylül 2019  /  19.30
  Buket Acartürk - Yazı Tura Seramik Sergisi
  Tür :Seramik Sergisi
  SanatçılarBuket Acartürk
  Tarih: 07 - 17 Eylül 2019
  Yer:   İzmir Resim Heykel Müzesi Kültürpark Sanat Galerisi

  Bernard Pras - DORA Enstalasyon
  Tür :Belirtilmemiş
  SanatçılarBernard Pras
  Tarih: 17 Eylül - 31 Aralık 2019
  Yer:   Fransız Kültür Merkezi

  Sergi Açılışı: 17 Eylül 2019  /  18.30

  İzmir'den Dünyaya 57 Karikatür Bakışı Sergisi
  Tür :Karikatür Sergisi
  Sanatçılar
  Tarih:  02 - 15 Ekim 2019
  Yer:   Karaca Kültür Merkezi

  Açılış Kokteyli: 02 Ekim  2019  /  18.00

  Modern Ortamlara Otantik Esintiler ve Dokumada İlkler
  Tür :Belirtilmemiş
  Sanatçılar
  Tarih: 02 - 12 Ekim 2019
  Yer:   İzmir Sanat

  Sergi Açılışı: 02 Ekim 2019  /  11.30

  İBB 150. Yıl Sergisi
  Tür :Photograph Exhibition
  Sanatçılar
  Date: March 29 - December 31, 2019
  Place: Fuar Atlas Pavyonu

  Yarına Davet Nazım Hikmet
  Tür :Acıklı Güldürü
  Yönetmen
  Yazar
  OyuncularSenem Demircioğlu, Yetkin Dikinciler, İklim Tamkan
  Nâzım Hikmet'in 117. doğum gününde Yetkin Dikinciler, Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan'ın şiir ve müziği birleştirdikleri bir melodram ile anılıyor.
  Esaretin Bedeli
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenŞakir Gürzumar
  YazarStephen King
  OyuncularKerem Alışık, Kaan Taşaner, İştar Gökseven, Fuat Onan, Erhan Alpay, Hasan Erdem, Yiğit Pakmen, Mert Doğan, Murat Yılmaz, Umut Avcı, Şahin Adıgüzel, Cem Hamzaoğulları, Burak Can Aras, Mesut Tozkoparan, Serkan Beşiroğlu, Hafız Sengir, Ferdi Taşkın, Fur
  Stephen King'in ölümsüz eseri, sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi filmi, “Esaretin Bedeli” (The Shawshank Redemption) Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu tarafından Türkiye'de sahneleniyor.
  Medeni Hali
  Tür :Komedi
  YönetmenAli Pozyrazoğlu
  YazarYasemin Şimşek Tüzün
  OyuncularYasemin Şimşek Tüzün
  Tarih: 11 - 26 Eylül 2019
  Saat:  20.30
  Yer:    Nazım Hikmet Kültür Merkezi Konak Halk Sahnesi
  Hanım & Efendi
  Tür :Komedi
  Yönetmen
  Yazar
  OyuncularBülent Şakrak, Ceyda Düvenci
  Kadın ve erkeğe, hepimizin başından geçen onlarca olaydan sadece bir kısmını kullanarak niyetimizi anlatmaya çalıştığımız, kendimize dışarıdan bakabilmeyi öneren, yemek kokularıyla, iştahları kabarttığımız kadar, ilişkilerimizi gözden geçirirken de damakta bir mutlu tat bırakmayı hedeflediğimiz bir seyirlik Hanım & Efendi...
  Ölün Bizi Ayırana Dek
  Tür :Komedi
  YönetmenHakan Yılmaz
  YazarMurat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes
  OyuncularHakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan
  Katil kim?
  Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır.
  Two Turkish Tenors
  Tür :Müzikal
  YönetmenAtılgan Gümüş
  YazarAtılgan Gümüş
  OyuncularCenk Bıyık, Atılgan Gümüş, Orçun Kaptan
  Atılgan Gümüş'ün yönettiği müzikal düello “Two Tenors", izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
  Harem Kabare
  Tür :Kabare
  YönetmenOkan Bayülgen
  YazarOkan Bayülgen
  OyuncularOkan Bayülgen, Özge Borak, Ezgi Çelik, Beste Tok, Ödül Turan, Gizem Dinç, Aybüke Albere
  Bu kadınlar siz, arkadaşlarınız, geçmişteki ya da gelecekteki haliniz gibi. Fena halde tanıdık, korkunç, şuh, dramatik ve komik.
  İnciraltı Tiyatro Günleri
  Tür :Belirtilmemiş
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 31 Ağustos - 06 - 13 - 20 - 27 Eylül 2019
  Saat: 20.00
  Yer:   İnciraltı Açıkhava Amfi Tiyatro

  Uğur Yücel - Azınlıkta Kaldık 30. Yıl Özel Gösterisi
  Tür :Belirtilmemiş
  Yönetmen
  Yazar
  OyuncularUğur yücel
  Tarih: 02 - 09 Ekim 2019
  Saat: 21.15

  Bir Delinin Hatıra Defteri - Erdal Beşikçioğlu
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenCem EmülerIşık
  YazarNikolay Vasiliyeviç Gogol
  OyuncularErdal Beşikçioğlu
  Bir delinin değil, adım adım deliliğe giden, yaşadığı gerçeklerle baş edemeyen bir adamın hatıra defteri...
  Güldür Güldür Show
  Tür :Komedi
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya yine kendi mizah anlayışı ile yeni yaklaşımlar ve çözümleri ile kahkahanın adresi olmaya devam ediyor.
  Notre Dame Kamburu Müzikali
  Tür :Müzikal
  YönetmenVural Bingöl
  YazarVictor Hugo
  OyuncularVural Bingöl, Kamala Mustafayeva, Andrea Primavera, Erhan Yaman, Murat Yaşar Özdemir, Bahtiyar Tamer Aksu, Alaattin Bahar...
  Oyunda çirkin ve kambur Kilise zangocu Quasimodo ile Fransa'nın ruhani ve dini lideri Claude Frollo'nun ve Kral'a bağlı komutan Phoebus'un semtte yaşayan Çingene Kızı Esmeralda'ya olan aşklarını, Zangoç ile Papaz'ın ruhlarında oluşan ikilemleri ve tepkileri romantik yaklaşımla ele alan danslarıyla göz dolduran Türkçe bir müzikal.
  Hayatta Ben En Çok Babamı Sevdim: Can Yücel ve Bir Garip Orhan Veli
  Tür :Belirtilmemiş
  Yönetmen
  Yazar
  OyuncularSerdar Aygün - Fatoş Balcan
  Tarih:12 Ekim 2019
  Saat: 20.30
  Yer: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  Etekler ve Pantolonlar
  Tür :Komedi
  YönetmenSerkan Budak
  YazarMine Artu
  OyuncularNurseli İdiz, Nergis Kumbasar, Kimya Gökçe Aytaç
  Nurcan yıllardır görüşmediği okul arkadaşı Aysel'e sürpriz yaparak evine ziyarete gelir. Nurcan kocasının kendisini aldattığını ve intikam alacağını bu konuda Aysel'den yardım istemek için geldiğini açıklar. Aysel Nurcan'ın durumuna üzülür ve ona yardım edeceğini söyler.
  Metin Uca - Bunu mu Demek İstedim?
  Tür :Komedi
  Yönetmen
  Yazar
  OyuncularMetin Uca
  Çatalın üçüncü dişi nasıl bulundu? Pantolon düğmeleri yerine daha önce ne kullanılıyordu? Tarih bize anlatılan büyük adamların tarihi mi yoksa küçük detaylar her şeyi değiştirir mi? Hitit usülü kaburga dolmasından Arap'ların alkolü bulmasına...
  Mahşer-i Cümbüş
  Tür :Komedi
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 29 Eylül 2019
  Saat:  18.00
  Yer:    Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  İkinci Bahar
  Tür :Romantik Komedi
  YönetmenSerkan Budak
  YazarAlfonso Paso
  OyuncularCihat Tamer, Bedia Ener, Pınar Ünsal, Emre Törün, Serkan Budak
  Yaşamımız anlamını yitirmeye başlayınca, gerçekten ölmeye başlarız ve bunun kaç yaşında olduğumuzla alakası yoktur.
  Hiç Kimse
  Tür :Drama
  YönetmenÖmer Polat
  YazarÖmer Polat
  OyuncularGizem Tataroğlu
  Oyun Azerin isimli karakterin Orta Doğu'dan Avrupa'ya göç etme serüveni anlatıyor.? Yaşadığı şehrin bombalanması sebebiyle ülkesini terk etmek zorunda kalan Azerin, çocukluğunu, asker babasını ve öğretmeni ile yaşadığı anıları seyirci ile paylaşıyor.
  Adviye
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenGizay Kaya
  YazarH.Can Utku
  Oyuncular
  Kimsin sen? Bu soruyu hiç sordun mu kendine? Bugün yaşamakta olduğun hayatı yaratan seçimleri sorguladın mı hiç? Bunu o güne kadar hiç sorgulamayan Adviye'nin karşısına bir kadın çıkar.


  12 Öfkeli Adam
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenGülder Pınar
  YazarReginald Rose
  Oyuncular
  Tarih: 19 - 26 Ekim 2019
  Saat:  20.00
  Yer:    Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi
  Bu Yaşta Hala Saklanarak Sigara İçiyorum
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenGülder Pınar
  YazarRayhana
  Oyuncular
  Tarih: 18 Eylül 2019
  Saat:  20.30
  Yer:    Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi
  Frida
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenMelike Aslıkılan
  YazarBeliz Güçbilmez
  OyuncularMelike Aslıkılan
  20. yy'ın en önemli kadın figürlerinden birisi olan Meksikalı ressam Frida Kahlo, Devlet Tiyatrosu oyuncusu Melike Aslıkılan'ın yorumuyla sahneye taşınıyor.
  Ben Marxist Değilim
  Tür :Tarihi
  YönetmenÖzgür Başkaya
  YazarHoward Zinn
  Oyuncular
  Tarih: 24 Eylül 2019
  Saat: 20.30
  Yer:   Nazım Hikmet Kültür Merkezi Konak Halk Sahnesi

  Piraye
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenMurat Çidamlı
  YazarNazım Hikmet
  OyuncularMurat Çidamlı

  Türk dilinin en büyük şairi Nazım Hikmet, karısı Piraye'ye 1933'ten 1950'ye kadar, aralıklı olarak hapishanede geçirdiği 17 yıl boyunca yüzlerce mektup yazdı. Bu mektuplar aracılığıyla aşkını, kavgasını, hasretini en duru haliyle Piraye ile paylaştı.

  Aşk Bir Şey Değildir
  Tür :Komedi
  Yönetmen
  YazarŞahin Örgel
  OyuncularEcecan Gümeci, Aykut Ünal
  Tarih: 02 Ekim 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   Nazım Hikmet Kültür Merkezi

  Böyle Buyurdu Zerdüşt
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenMüge Saut
  YazarFriedrich Nietzsche
  OyuncularNevzat Süs, Özlet Ezgi, Selver Çavuş, Esra Kucur, Gizem Özgün, Müge Saut
  İnsan, doğayla arasına mesafe koydu, insan, insanla arasına mesafe koydu, hayatla, düşleriyle, cesaretiyle, iradesiyle arasına mesafe koydu. Etik değerler yok olmanın kıyısında ve maalesef saplantılı, huzursuz yaşayışlarımız.
  12 Öfkeli Kadın
  Tür :Gerilim
  YönetmenGülder Pınar
  YazarReginald Rose
  Oyuncular
  12 Öfkeli Kadın , cinayetle suçlanan bir genç kız ile ilgili karar vermekle yükümlü 12 jüri üyesinin karar verme sürecini konu ediyor.
  Kadınları Anlama Kursu
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenRüçhan Gürel
  YazarNursel Çetin
  Oyuncular
  Tarih: 24 - 25 - 26 Eylül 2019
  Saat: 20:30
  Yer:   Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi
  Van Gogh
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenHakan Gerçek
  YazarW. Gordon Smith
  OyuncularHakan Gerçek
  Van Gogh'un resme başlamasından intiharına kadar geçen süreye, aşklarına, resim tutkusuna, kardeşi ile mektuplaşmalarına, Van Gogh'un atölyesinde yakından tanık olacaksınız.... "Bir yüzden sevgi çıkarılabilir mi ya da bir yüze sevgi eklenebilir mi?"
  Kürk Mantolu Madonna
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenEngin Alkan
  YazarSabahattin Ali
  OyuncularTuba Ünsal, Engin Alkan, Alper Saldıran, Sercan Badur, Lila Gürmen, Sacide Taşaner, Emrah Altıntoprak, Özge Özel, Gökdağ Yalçın, Oya Kaptanoğlu ve Kayhan Yıldızoğlu
  Tarih: 28 Mart 2018
  Saat: 20.00
  Yer:   Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi

  Hayvanat Bahçesi Müzikali
  Tür :Çocuk Müzikali
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 13 Ekim 2019
  Saat: 14.30
  Yer:   E.Ü Atatürk Kültür Merkezi

  Tarih: 16 Ekim 2019
  Saat: 18.30
  Yer:   Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

  Kukuli Müzikali
  Tür :Müzikal
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 05 - 07 - 08 - 12 Ekim 2019
  Evdeki Patiler
  Tür :Çocuk Oyunu
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Daha önce hiçbir kedi ve bir köpeğin aynı evde yaşadığını gördünüz mü?  Peki böyle bir eve bir kedi daha gelirse ne olur? Bol kovalamaca bol eğlence ve bol kahkaha olur. Bakalım bu şirin ev iki kedi ve bir köpek ile ne kadar daha toplu kalacaktır.
  İçimizdeki Çocuklar
  Tür :Çocuk Oyunu
  YönetmenRüçhan Gürel
  YazarNursel Çetin, Eşref Karadağ
  Oyuncular
  Henüz on yaşında olan Tuna yoğun stres altındadır. Bir yanda, sınava hazırlanma gerekçesiyle kendine sürekli hizmet bekleyen ablası Suna, diğer yanda her ortamda büyüklük, ağırbaşlılık, titizlik, düzenlilik isteyen annesi ve yüksek başarı bekleyen babası arasındaki baskı üçgeninde sıkışıp kalmıştır.


  Anadolu'da Tohum Bilimi ve Arkeobotaniksel Araştırma -SARA- Sempozyumu
  Tür :Sempozyum
  KatılımcılarProf. Dr. Cemal Ün, Necdet Budak
  Konu
  Tarih: 23 - 27 Eylül 2019
  Yer:   Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi  Pagos Sanat Günleri
  Tür :Sanat Günleri
  Organizasyon :İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Tarih: 27 Ağustos - 01 Ekim 2019
  Saat: 20.00
  Yer:   Pagos Kaleiçi

  Cem İşçiler - Komik Olan Ben Değilim
  Tür :Stand-up
  Kişiler :Cem İşçiler
  Tarih: 01 Ekim 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   İzmir Sanat

  Nettalks - Cem Yılmaz ile Soru Cevap
  Tür :Gala
  Kişiler :Cem Yılmaz
  Tarih: 26 Eylül 2019
  Saat: 15.00
  Yer:   Swissotel Büyük Efes

  CMYLMZ - Diamond - Elite - Platinum - Plus
  Tür :Stand-up
  Tarih: 23 - 24 - 26 - 27 Eylül 2019
  Saat:  21.15
  Yer:    İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu


  Okan Çabalar
  Tür :Stand-up
  Kişiler :Okan Çabalar
  Tarih: 12 Ekim 2019
  Saat:  20.30
  Yer:    İzmir Sanat

  Tolga Çevik - Tolgshow
  Tür :Gösteri
  Kişiler :Tolga Çevik
  Tarih: 20 Eylül 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   Fuar Açıkhava Tiyatrosu

  Kaan Sekban Saçmalar
  Tür :Stand-up
  Kişiler :Kaan Sekban
  Tarih: 15 Ekim 2019
  Saat:  21.00
  Yer:    Fuar Atatürk Açıkhava Tiyatrosu
  Sunay Akın ile Görçek
  Tür :Stand-up
  Kişiler :Sunay Akın
  Tarih: 07 Ekim 2019
  Saat: 20.30
  Yer:   Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu
  Doğu Demirkol
  Tür :Stand-up
  Kişiler :Doğu Demirkol
  Tarih: 09 Ekim 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
  Mesut Süre - Siz Hepiniz Ben Tek
  Tür :Stand-up
  Tarih: 11 Ekim 2019
  Saat: 20.30
  Yer:   Tepekule Kültür ve Kongre Merkezi

  Rabarba Comedy Night
  Tür :Stand-up
  Tarih: 19 Eylül 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   İsmet inönü Sanat Merkezi

  Özgür Turan
  Tür :Stand-up
  Kişiler :Özgür Turan
  Tarih: 03 Ekim 2019
  Saat: 20.30
  Yer:   İzmir Sanat

  Kafkas Kartalları
  Tür :Gösteri
  Tarih: 25 Ekim 2019
  Saat: 20.30
  Yer:   Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

  Eats and Beats Fest: Oktoberfest
  Tür :Party
  Organizasyon :Hexagon Project
  Date:  October 05 - 06, 2019
  Time:  14.00
  Place: İzmir Arena

  İzmir Eğitim Zirvesi
  Tür :Eğitim
  Tarih: 26 Ekim 2019
  Saat: 10.00
  Yer:   İsmet İnönü Sanat Merkezi

  Kral Şakir
  Tür :Atölye Çalışması
  Organizasyon :Ege Perla
  Tarih: 20 - 21 - 22 - 27 - 28 - 29 Eylül -  04 - 05 - 06 Ekim 2019
  Yer:   Ege Perla

  İzmir Gastro Fest
  Tür :Festival
  Tarih: 20 Ekim 2019
  Saat: 09.30
  Yer:   Tarihi Alsancak Tren Garı

  Çeşme Weekend Spor Festivali
  Tür :Festival
  Tarih: 21 - 22 Eylül 2019
  Yer:   Çeşme

  Çeşme Festivali
  Tür :Festival
  Organizasyon :Çeşme Belediyesi
  Tarih: 18 - 22 Eylül 2019
  Yer:    Çeşme Cumhuriyet Meydanı

  Aliağa Emek ve Barış Şenlikleri
  Tür :Şenlik
  Tarih: 20 - 21 Eylül 2019
  Yer:   Demokrasi Meydanı


  İzmir Coffee Festival
  Tür :Festival
  Tarih: 11 - 12 - 13 Ekim 2019
  Saat: 12.00
  Yer:   İzmir Arena

  Avrupa Hareketlilik Haftası
  Tür :Diğer
  Tarih: 16 -22 Eylül 2019


  Oldies'n Goldies Forever Young
  Tür :Parti
  Tarih: 28 Eylül 2019
  Saat. 21.30
  Yer: SoldOut Performance Hall
  Büyük Efes Bağ Bozumu Festivali
  Tür :Festival
  Tarih: 21 Eylül 2019
  Saat: 16.00
  Yer:   Swissotel Büyül Efes

  Eat'em All
  Tür :Festival
  Tarih: 12 Ekim 2019
  Saat: 18.00
  Yer:   Festival İzmir İznciraltı

  Mandala Atölyesi
  Tür :Atölye Çalışması
  Tarih: 20 - 21 Temmuz 2019
  Saat: 14.00 - 15.00 - 16.00 - 17.00 - 18.00
  Yer:   Forum Bornova

  Mural - Uluslararası İzmir 2.Duvar Resimleri Çalıştayı
  Tür :Diğer
  Tarih: 01 - 30 Ekim 2019
  Kısa Kısa Kemeraltı Kısa Film Yarışması
  Tür :Yarışma
  Organizasyon :Hezarfen Film Galeri
  Son Başvuru Tarihi: 10 Ekim 2019
  Yer:   www.kisakisakemeralti.com

  Maktek İzmir
  Tür :Fuar
  Organizasyon :TÜYAP Fuarcılık
  Tarih: 09 -12 Ekim 2019
  Yer:   Fuar İzmir


HABERLER

Haberler AnasayfaKent HaberleriEkonomiKültür SanatSağlıkBilim TeknikSporArşiv
08:00
Öğr. Gör. Kalyoncu ``Sevgi en güçlü ilaçtır``
Lösemi hastası çocuklara ve ailelerine moral vermek ve toplumda hastalığın farkındalığını arttırmak amacıyla 25- 31 Mayıs tarihleri arası Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası olarak kutlanıyor.
KENT HABERLERİ
EKONOMİ
KÜLTÜR SANAT

DİĞER HABERLER

BAYRAKLI BELEDİYESİ YÜZME KURSU KAYITLARI BAŞLADI
Çam balında 100 milyon dolar ihracat hedefi
Ege`nin iki yakası festivalde buluşacak
Ağustos'19
P
S
Ç
P
C
C
P
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..