KENT REHBERİ

• Nöbetçi Eczaneler
• İzmir Hakkında
• Turizm ve Seyahat
• Konsolosluklar
• Muhtarlıklar

HAVA DURUMU


13°C

13°C

14°C
Salı Çarş. Perş.

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

İyi Uykular Pollyanna
Aluşta'dan Esen Yeller-Bir Kırım Türküsü
Gölgenin Gölgesi
Kral Lear
Doktor Moreau'nun Adası

HAFTANIN KİTABI

Kendine Hoş Geldin

Kendinden başka kimseye ihtiyacın yok. En kötü gününü düşün, sana “Yanındayım.” diyen onca insan vardı.  Tek başına atlatmadın mı? Düştün, ayağa kendin kalkmadın mı? Doldun, tek başına ağlamadın mı? Soruyorum sana: Değmeyecek insanla


 • SİNEMA
 • KONSER
 • SERGİ
 • TİYATRO
 • OPR BALE
 • TPL/PANEL
 • SPOR
 • DİĞER
 • FUAR
 • Angry Birds Filmi 2
  Tür :Animasyon / Aksiyon / Macera
  YönetmenThurop Van-orman , John Rice
  OyuncularPeter Dinklage, Dove Cameron, Awkwafina, Sterling K. Brown, Bill Hader, Josh Gad, Jason Sudeikis, Eugenio Derbez, Danny McBride
  Süre
  The Angry Birds Movie 2'de, filme yepyeni bir karakter izleyeceğiz. Leslie Jones'un sesiyle hayat bulan Zeta karakteri, buzla kaplanmış, izole bir adada yaşamaktadır.
  Alcatraz
  Tür :Aksiyon / Macera / Suç
  YönetmenAndrew Jones
  OyuncularGareth Lawrence, Derek Nelson, Mark Homer, Patrick O'Donnell, Lee Bane, Erick Hayden, Harriet Rees, Nicholas Anscombe
  Süre90 dk.
  Bir grup tutuklu, silahlı bir hırsız ve gangsterin eşliğinde kaçması imkansız olarak bilinen Alcatraz Hapishanesi'nden kaçmaya teşebbüs ederler.
  Sesinde Aşk Var
  Tür :Romantik / Gençlik
  YönetmenOsman Taşçı
  OyuncularBurak Tozkoparan, Hayal Köseoğlu
  Süre
  Deniz'in, lisenin son sınıfında, hayatına yön vereceği dönemde, karşısına çıkan Rüzgar'a aşık olarak bütün dengesinin bozulmasının hikayesidir. Rüzgar, Deniz'in sesindeki aşkı, tutkuyu ve tadı keşfeder. Önce sesini duyar ve daha görmeden aşık olur.
  Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor
  Tür :Dram / Komedi
  YönetmenGuillaume Canet
  OyuncularMarion Cotillard, Benoît Magimel, François Cluzet, José Garcia, Gilles Lellouche, Laurent Lafitte, Pascale Arbillot, Clémentine Baert, Valérie Bonneton
  Süre135 dk.
  Oyuncu ve yönetmen Guillaume Canet'nin 2010'da çektiği “Little White Lies”'daki karakterlerin 8 sene sonraki hayatını anlatan filmde; karakterlerimiz, Max'ın sürpriz doğum günü için bir araya gelir.
  Sır Tutabilir Misin?
  Tür :Komedi / Romantik
  YönetmenElise Duran
  OyuncularAlexandra Daddario, Kimiko Glenn, Tyler Hoechlin, Laverne Cox, Sunita Mani
  Süre
  Herkes gibi sırları olan Emma, bunları bir uçak yolculuğu sırasında hiç tanımadığı bir yakışıklıya anlatır. Aslında hiç tanımadığı birine sırlarını anlatmanın bir problem olacağını düşünmezken; O'nun aslında bir yabancı olmadığını öğrenmek işlerin karışmasına sebep olabilir.
  Kaçış Oyunu
  Tür :Korku
  YönetmenJacques Kluger
  OyuncularCharley Palmer Rothwell, Roxane Mesquida, Marie Zabukovec
  Süre89 dk.
  Paranoia, kaçış oyunlarının en gerçekçisidir ve oyunun iki kuralı vardır. Birinci kural: Hiçbir şey gerçek değil. İkinci kural: Aranızdan bir kişi bu gece ölecek.
  Gece Kuşu
  Tür :Dram / Komedi
  YönetmenNisha Ganatra
  OyuncularMindy Kaling, Emma Thompson, Paul Walter Hauser, Blake DeLong, John Early
  Süre102 dk.
  Late Night, gece geç saatlerde yayınlanan bir talk-show'un sunucusunun, uzun süredir devam eden şovunun yayından kalkma ihtimalinden şüphelenmesini konu alıyor.
  Ayın Karanlık Yüzü: Hitler'in Çocukları
  Tür :Bilim Kurgu / Aksiyon / Komedi / Macera
  YönetmenTimo Vuorensola
  OyuncularJulia Dietze, Tom Green, Udo Kier, Lloyd Kaufman, Stephanie Paul
  Süre93 dk.
  Nükleer savaş sonrası yaşanmaz bir hale gelen dünyada, insanlığın son sığınağı Naziler'in Ay'daki üssüdür. Ancak burada da yaşam insanlar için pek de iyi değildir. Yaşam koşullarının gittikçe daha kötü bir hal alması, insanları yeni yer arayışına sürükler.
  Siccin 6
  Tür :Korku
  YönetmenAlper Mestçi
  OyuncularMerve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Sibel Aytan
  Süre95 dk.
  Genç bir adam olan Yaşar, babasının ölümü sonrası zor zamanlar geçirir. Babasından kalan miras, Yaşar'ın üvey annesi ile sorun yaşamasına neden olur. Bu sırada aynı evde yaşadığı baldızı Canan'ın kendisine aşık olduğunu öğrenen Yaşar büyük bir şok geçirir.
  Dora ve Kayıp Altın Şehri
  Tür :Aile / Aksiyon / Macera
  YönetmenJames Bobin
  OyuncularIsabela Moner, Eugenio Derbez, Michael Pena, Eva Longoria, Temuera Morrison
  Süre100 dk.
  Dora, doğayla iç içe büyümüş bir kızdır. Hayatının büyük bölümünü ailesiyle birlikte ormanları keşfederek ve doğayla iç içe geçirmiştir. Ancak şimdi Dora'nın önünde onu balta girmemiş ormanlardan çok daha fazla korkutan bir macera vardır ve bu maceradan kaçma şansı yoktur.
  Konuşan Hayvanlar
  Tür :Aile / Komedi
  YönetmenMustafa Kotan
  OyuncularFerit Aktuğ, Hülya Duyar, Emir Özyakışır, Ebru Akel, Ayça Erturan
  Süre
  Hayvanları seven bir çocuk olan Can, ailesi hayvan koruma parkında çalıştığı için zamanının çoğunu sevimli dostları ile birlikte geçirir. Annesi, babası ve babaannesi ile birlikte hayvan koruma parkının müştemilatında yaşayan Can'ın oldukça farklı bir özelliği vardır. Can, hayvanları duyabilmekte ve onlarla konuşabilmektedir.
  Kanlı Efsane
  Tür :Gerilim / Korku
  YönetmenSean Brown
  OyuncularAnna Dawson, Hannah Chalmers, Adrian Annis
  Süre81 dk.
  Genç bir gazeteci, gizemli bir şekilde kaybolan nişanlısını bulmak için araştırma yapmaya başlar. Ancak yaptığı bu araştırmalar gazeteciyi şeytani bir grubun yönettiği tehlikeli ve uğursuz olduğuna inanılan soruşturmanın içerisine sürükler.
  Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw
  Tür :Aksiyon
  YönetmenDavid Leitch
  OyuncularDwayne Johnson, Jason Statham, Vanessa Kirby, Idris Elba, Eddie Marsan
  Süre136 dk.
  Kanunsuz bir kaçak olan Shaw, sadık kanun adamı olan Hobbs'a suikast girişiminde bulunduğu için hapse girmiştir. Görünürde hiç ortak noktası olmayan ve birbirine zıt iki adam da kendi katı ahlak kurallarıyla çalışır ve bunu kabul etmeleri başlarına bela açacaksa bile birbirlerine saygı duyarlar.
  Yüzleşme
  Tür :Dram
  YönetmenFrançois Ozon
  OyuncularMelvil Poupaud, Denis Ménochet, Josiane Balasko, Eric Caravaca, Swann Arlaud
  Süre137 dk.
  Yüzleşme, çocukken cinsel saldırıya uğrayan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Alexandre, karısı ve çocukları ile birlikte Lyon'da yaşayan genç bir adamdır. Çocukken gittiği kilisenin papazı tarafından tacize uğrayan Alexandre yıllar geçse de bu olayın etkisinden kurtulamaz.
  Luis ve Uzaylı Dostları
  Tür :Animasyon
  YönetmenChristoph Lauenstein , Wolfgang Lauenstein
  OyuncularTimothé Vom Dorp, Flemming Stein, Tim Grobe, Thierry Desroses, Oliver Böttcher, Martin May, Franciska Friede, Tobias Diakow
  Süre
  12 yaşındaki Luis oldukça yalnız bir çocuktur. Birlikte zaman geçireceği hiç arkadaşı yoktur ve UFO bilimcisi babası Arnold Sunday de ona zaman ayırmamaktadır.  Arnold, saplantılı bir şekilde uzayda yaşamın olduğunu ispatlamaya çalışmaktadır ve tüm gecelerini teleskopunun başında, tüm günlerini ise uyuyarak geçirmektedir.
  Geniş Aile Komşu Kızı
  Tür :Komedi
  YönetmenCüneyt İnay
  OyuncularUfuk Özkan, Bülent Çolak, Emre Altuğ, Rojda Demirer, Mine Teber, Tolga Canbeyli, Tuğçe Karabayır
  Süre
  Geniş Aile Komşu Kızı, sorunlu bir adam olan Cevahir'in maceralarını konu ediyor. Hayatlarını bir türlü yoluna koyamayan Cevahir ve Ulvi, bir oto yıkama açarak hayatlarını düzene sokmaya çalışır.
  Ritüel
  Tür :Dram / Gizem / Korku
  YönetmenAri Aster
  OyuncularFlorence Pugh, Will Poulter, William Jackson Harper, Jack Reynor, Julia Ragnarsson, Anna Åström, Björn Andresen, Henrik Norlén, Gunnel Fred, Liv Mjönes, Anki Larsson,Mats Blomgren, Lars Väringer
  Süre
  Ritüel, genç bir kadının ve onun erkek arkadaşının İsveç'te yerel bir pagan kültürünün avı haline gelene kadar geçirdikleri yolculuğu anlatıyor.
  Aslan Kral
  Tür :Macera / Aile / Dram
  YönetmenJon Favreau
  OyuncularSeth Rogen, Donald Glover, Keegan-Michael Key, Chiwetel Ejiofor, Beyoncé Knowles, James Earl Jones, Billy Eichner, Alfre Woodard, Eric André, JD McCrary, Shahadi Wright Joseph, John Oliver, Florence Kasumba, John Kani
  Süre118 dk.
  19 Temmuz tarihinde vizyondaki yerini alması heyecanla beklenen Aslan Kral; babası Mufasa'nın öldürülmesinden sonra, genç bir aslan prensi olan Simba'nın krallığını yönetmeyi nasıl öğrendiğini konu alıyor.
  Örümcek Adam: Evden Uzakta
  Tür :Aksiyon / Fantastik / Macera
  YönetmenJon Watts
  OyuncularTom Holland, Zendaya Coleman, Michael Keaton, Marisa Tomei, Jacob Batalon
  Süre
  Örümcek Adam: Evden Uzakta, Marvel Sinematik Evreninde geçen ikinci Örümcek Adam filmi. Filmde Avengers: Endgame sonrası yaşadığı kayata adapte olmaya çalışan Peter Parker, bir yandan da özel hayatı ve süper kahraman kimliği arasında bir denge kurmaya çalışıyor.
  Oyuncak Hikayesi 4
  Tür :Komedi / Macera / Animasyon
  YönetmenJosh Cooley
  OyuncularSeslendirenler: Tom Hanks, Joan Cusack, Tim Allen, Patricia Arquette, Bonnie Hunt
  Süre90 dk.
  Oyuncak Hikayesi 4, kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky'nin atıldığı macerayı konu ediyor. Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık bir kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da o oyuncak olmadığı konusunda ısrarcıdır.
  Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik
  Tür :Animasyon
  YönetmenAnthony Power
  OyuncularCarolin Kebekus, Dustin Semmelrogge, Max von der Groeben
  Süre85 dk.
  Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik, eğlence dolu bir tatile çıkan ejderha Kokonat ve arkadaşlarının yaşadığı maceraları konu ediyor.
  Yeniden Sinematek - Açık Hava Yaz Sinemaları ` Mutlu Lazzaro`
  Tür :Dram
  YönetmenAlice Rohrwacher
  OyuncularAdriano Tardiolo, Agnese Graziani, Alba Rohrwacher
  Süre125 dk.
  Alice Rohrwacher'in Cannes'da ödül kazanan son filmi, günümüz dünyasını mistik öğelerle ele alan bir dostluk hikâyesi anlatıyor. Düz bir zaman çizgisi izlemeyen ve Super16 filmle çekilen Mutlu Lazzaro, filme adını da veren genç çiftçi Lazzaro'yu takip ediyor.
  Yeniden Sinematek - Açık Hava Yaz Sinemaları `Roma`
  Tür :Dram
  YönetmenAlfonso Cuarón
  OyuncularYalitza Aparicio, Marina de Tavira, Diego Cortina Autrey
  Süre135 dk.
  Usta sinemacı Alfonso Cuarón'un Venedik'te Altın Aslan ödülüne layık görülen filmi Roma, 70'lerin başında Meksiko City'nin Roma adlı bir muhitinde, ev hizmetlisi olarak çalışan Cleo'nun çevresinde gelişenleri anlatıyor.
  Tepekule Açıkhava Sineması - Aşkın Algoritması
  Tür :Bilim Kurgu / Romantik
  YönetmenDrake Doremus
  OyuncularEwan McGregor, Léa Seydoux, Christina Aguilera, Rashida Jones, Theo James, Matthew Gray Gubler
  Süre104 dk
  Aşkın Algoritması'nda, Cole teknoloji tabanlı romantik araçlar sunan bir şirkette çalışan bir yapay zeka mühendisidir. Bu şirketin ilk keşfi, başarılı bir ilişki olasılığını belirleyen bir algoritmadır; en son projesi ise mükemmel ruh eşi olmak için tasarlanan yapay insanlar olur.
  Tepekule Açıkhava Sineması - Sihirli Müze
  Tür :Animasyon / Macera / Komedi
  YönetmenMartin Kotík
  OyuncularMartin Dejdar, Ota Jirák, Petr Rychly, Martin Klásek, Helena Stáchová
  Süre
  Harvie bilgisayar oyunlarından başını kaldırmayan zeki ancak biraz yaramaz bir çocuktur. Tek hayali, en sevdiği oyunun son bölümünü geçerek oyunu bitirmek, unutkan babasının kendisiyle gurur duymasını sağlamaktır.
  Tepekule Açıkhava Sineması - Taş Devri Firarda
  Tür :Animasyon / Macera / Komedi
  YönetmenNick Park
  OyuncularSeslendirenler: Eddie Redmayne, Tom Hiddleston, Maisie Williams, Timothy Spall, Richard Ayoade
  Süre89 dk.
  Taş Devri'nde yaşayan Dug ve kabilesi, dünyada yaşamaya elverişli nadir yerlerden biri olan yeşil ve bereketli bir vadide hayatlarını sürdürmektedir. Ancak tüm dünyaya Bronz Devri'ni getirmeye kararlı olan güçlü Lord Nooth, alıştıkları düzeni yerle bir etmek üzeredir.
  Tepekule Açıkhava Sineması - Uçan Halı ve Kayıp Elmas
  Tür :Animasyon
  YönetmenKarsten Kiilerich
  OyuncularPeter Frodin, Erik Holmey, Thure Lindhardt, Sonny Lahey, Susie Power
  Süre81 dk.
  Pjort'ta yaşayan küçük Hodja, bir gün tesadüfen sihirli güçlere sahip bir uçan halı bulur.
  Tepekule Açıkhava Sineması - Kitap Kulübü
  Tür :Komedi
  YönetmenBill Holderman
  OyuncularDiane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen, Mary Steenburgen, Andy Garcia
  Süre104 dk.
  Artık orta yaşları da geride bırakmaya başlamış 4 yakın arkadaş, Diane, Vivian, Sharon ve Carol, aylık kitap kulüplerinde Grinin 50 Tonu kitabını okumaya karar verince sıradan hayatları bambaşka bir şekil alır.
  Tepekule Açıkhava Sineması - Yüz
  Tür :Dram
  YönetmenMalgorzata Szumowska
  OyuncularMateusz Kosciukiewicz, Agnieszka Podsiadlik, Malgorzata Gorol, Anna Tomaszewska, Robert Talarczyk, Roman Gancarczyk, Dariusz Chojnacki, Juliusz Chrzastowski, Iwona Bielska
  Süre91 dk.
  Brezilya'daki ünlü İsa heykelini bile geçmesi planlanan bir heykelin inşaatında çalışan metal müzik hayranı, yakışıklı Jacek için hayat yolunda gitmektedir. Çok sevdiği sevgilisi ve köpeğiyle günlerini geçirirken, etrafındaki insanlar da onun hayatını tam olarak tasvip etmeseler de onu olduğu gibi kabul etmiş görünmektedir.
  Tepekule Açıkhava Sineması - Kız
  Tür :Dram
  YönetmenLukas Dhont
  OyuncularVictor Polster, Arieh Worthalter, Oliver Bodart, Nele Hardiman, Ketelijne Damen, Valentijn Dhanenes
  Süre100 dk.
  Kız, 15 yaşındaki bir trans bireyin balerin olmak için verdiği mücadeleyi konu ediyor. Lara çocukluğundan beri balerin olmanın hayalini kurar. Sadece kadınların kabul edildiği bir bale okuluna kabul edildiğindeyse hayaline hiç olmadığı kadar yaklaşır.
  Olten Filarmoni - Senfonik Mizah
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 17 - 18 Eylül 2019
  Saat: 20.30
  Yer:   Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

  Mario Frangoulis Konseri
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 22 Ağustos 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

  Hakan Altun
  Tür :Fantezi


  Tarih: 05 - 12 - 19 - 26 Temmuz 2019
  Saat: 22.00
  Yer:  Jolly Joker Alaçatı
  Optimum Bahçe Konserleri
  Tür :Pop


  Tarih: 28 Temmuz - 03 - 10 - 18 - 25 Ağustos 2019
  Saat: 18.30
  Yer:   Optimum Bahçe

  Mavibahçe Yaz Sahnesi
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 08 - 10 - 22 - 24 - 29 - 31 Ağustos 2019
  Saat: 19.30
  Yer:   Mavibahçe Kent Meydanı

  Koray Avcı
  Tür :Alternatif


  Tarih: 08 - 15 - 22 - 29 Ağustos 2019
  Saat: 22.00
  Yer:   Jolly Joker Alaçatı


  Rubato
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih : 04 - 18 - 25 Ağustos 2019
  Saat:  21.00
  Yer : Jolly Joker Alaçatı
  Ziynet Sali
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 25 Ağustos 2019
  Saat: 21.00
  Yer: Çeşme Açıkahava Tiyatrosu
  Antonis Remos - Mustafa Sandal
  Tür :Pop


  Tarih: 24 Ağustos 2019
  Saat: 21.00
  Yer: Spiaggia Grande

  İzmir'in Hanımları Söylüyor
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 27 Ağustos 2019
  Saat: 21.15
  Yer: Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

  Stavroz live
  Tür :Dans - Elektronik


  Tarih: 25 Ağustos 2019
  Saat: 23.59
  Yer: Single Fin

  Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar
  Tür :Alternatif


  Tarih: 27 Ağustos 2019
  Saat: 21.00
  Yer: Alaçatı  Açıkhava Tiyatrosu

  Alpay
  Tür :Caz


  Tarih: 26 Ağustos 2019
  Saat:  21.00
  Yer:  Çeşme Açıkhava Tiyatrosu
  Berkay
  Tür :Pop Müzik


  Tarih: 24 Ağustos 2019
  Saat: 22.00
  Yer: Musicorium Alaçatı
  Tan Taşçı - Yıldız Tilbe
  Tür :Pop


  Tarih: 24 Ağustos 2019
  Saat: 22.00
  Yer: Jolly Joker Alaçatı

  Günbatımı Konserleri Agustos 2019
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 17- 31 Ağustos 2019
  Saat: 20.30
  Yer: Çeşitli Etkinlik Alanları

  Çim Konserleri 2019
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 13 Haziran - 26 Eylül 2019
  Saat: 21.00
  Yer: Tarihi Havagazı Fabrikası

  Karsu
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 21 Ağustos 2019
  Saat: 22.00
  Yer: Jolly Joker Alaçatı
  Forum Bornova'da Akustiği Güzel Konserler - Ziynet Sali
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 24 Ağustos 2019
  Saat: 20.30
  Yer:   Forum Bornova

  Yaşar
  Tür :Pop


  Tarih: 11 Ağustos - 01 Eylül 2019
  Saat:  22.30
  Yer:    Spiaggia Grande
  Ayta Sözeri
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 10 - 17 - 31 Ağustso 2019
  Saat:  22.30
  Yer:    Spiaggia Grande

  Aşık Veysel Açıkhava Konserleri - Erkan Oğur & İsmail Hakkı Demircioğlu
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 04 Eylül 2019
  Saat: 21.00
  Yer: Aşık Veysel Amfi Tiyatro
  Aşık Veysel Açıkhava Konserleri - Ahmet Arslan
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 21 Ağustos 2019
  Saat: 21.00
  Yer: Aşık Veysel Amfi Tiyatro
  Aşık Veysel Açıkhava Konserleri - Erdal Erzincan & Tolga Sağ
  Tür :Belirtilmemiş


  Tarih: 18 Eylül 2019
  Saat: 21.00
  Yer: Aşık Veysel Amfi Tiyatro
  Ekol Sanat Galerisi Koleksiyon Sergisi
  Tür :Koleksiyon Sergisi
  Sanatçılar
  Tarih: 12 Mart - 31 Ağustos 2019
  Yer: Ekol Sanat Galerisi

  Salim Başyiğit -Sıcak Bir Düş Alayım- Resim Sergisi
  Tür :Resim Sergisi
  SanatçılarSalim Başyiğit
  Tarih: 20 - 31 Ağustos 2019
  Yer:   Çeşme Belediyesi Alaçatı Ek Hizmet Binası

  Sergi Açılışı: 20 Ağustos 2019  /  17.30

  İBB 150. Yıl Sergisi
  Tür :Photograph Exhibition
  Sanatçılar
  Date: March 29 - December 31, 2019
  Place: Fuar Atlas Pavyonu

  12 Numaralı Adam - Erkan Kolçakköstendil
  Tür :Belirtilmemiş
  Yönetmen
  YazarErkan Kolçakköstendil
  OyuncularErkan Kolçakköstendil
  Bir kaç maç üst üste yediği hatalı goller nedeniyle yedek kalmış ve yıllar boyunca tekrar kaleye geçeceği günü beklemiştir.... Kader onu kalesine belki de hiç top gelmeyecek bir maçta tekrar kaleye geçirir..
  Don Kişot'um Ben
  Tür :Komedi
  YönetmenEmrah Eren
  YazarMiguel de Cervantes Saavedra
  OyuncularOzan Güven, Günay Karacaoğlu, Nazlı Tosunoğlu, Ömür Arpacı, Serhan Ernak, Nur Erkul, Dilşad Bozyiğit, Diren Polatoğulları, Enis Aybar, İbrahim Aladağ, Tuğba Eskicioğlu, Kamran Velicanov
  Delilikte direndiğim için bilge oldum. Zalimlerin yönettiği bir dünyadansa deliliğin dünyasını tercih ettim ben, gerçek bilgelik delilikmiş sonradan gördüm, korkunun esaretinden bile kurtarıyor insanı.
  Esaretin Bedeli
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenŞakir Gürzumar
  YazarStephen King
  OyuncularKerem Alışık, Kaan Taşaner, İştar Gökseven, Fuat Onan, Erhan Alpay, Hasan Erdem, Yiğit Pakmen, Mert Doğan, Murat Yılmaz, Umut Avcı, Şahin Adıgüzel, Cem Hamzaoğulları, Burak Can Aras, Mesut Tozkoparan, Serkan Beşiroğlu, Hafız Sengir, Ferdi Taşkın, Fur
  Andy Dufresne masum olduğunu iddia etmesine rağmen, karısını ve sevgilisini öldürmesi suçuyla iki kez müebbet hapse çarptırılır ve Shawshank hapishanesine gönderilir. 
  Vee Perde
  Tür :Belirtilmemiş
  Yönetmen
  Yazar
  OyuncularYasemin Yalçın, İlyas İlbey
  Neil Simon'ın "Sunshine Boys" hikayesinden yola çıkılarak, iki eski komedyen Cahide ve Adnan'ın hikâyesini anlatmaktadır. Bir zamanlar şöhreti doruklarda yaşamış olan bu iki sanatçının, hem birbirleriyle olan çekişmeleri hem de gösteri dünyasının acımasız ve ezici etkisi anlatılmaktadır.
  Kibarlık Budalası
  Tür :Komedi
  YönetmenHakan Altıner
  YazarMoliere
  OyuncularHaldun Dormen, Göksel Kortay, Hakan Altıner, Damla Cersioğlu,
  17. yüzyıl Fransa'sında, cahil, saf ama çok zengin bir adam olan Mösyö Jourdain'in bir tek amacı vardır. Asilzade olmak.. Bunu gerçekleştirebilmek için her şeyi göze alır, anlamlı-anlamsız, yararlı-yararsız ama mutlaka masraflı her çabayı gösterir. Gülünç duruma düşer...
  İkinin Biri
  Tür :Komedi
  YönetmenBora Severcan
  YazarRay Cooney
  OyuncularTamer Karadağlı, Zeyno Günenç, Volkan Severcan, Zuhal Yalçın, Sefa Zengin, Haluk Özenç, Bora Severcan, Hacı Ali Açıkgöz, Rabia Armağan
  Muhafazakar parti bakan yardımcısı Richard Willey, muzır yasasının tartışılacağı toplantı için birkaç geceliğine eşiyle birlikte Westminister Oteli'ne kalmaya gider. Ancak Richard'ın bu iş gezisi sırasında planladığı başka şeyler vardır
  Bir Delinin Hatıra Defteri - Erdal Beşikçioğlu
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenCem EmülerIşık
  YazarNikolay Vasiliyeviç Gogol
  OyuncularErdal Beşikçioğlu
  Bir delinin değil, adım adım deliliğe giden, yaşadığı gerçeklerle baş edemeyen bir adamın hatıra defteri...
  Güldür Güldür Show
  Tür :Komedi
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya yine kendi mizah anlayışı ile yeni yaklaşımlar ve çözümleri ile kahkahanın adresi olmaya devam ediyor.
  Alevli Günler
  Tür :Komedi
  YönetmenYıldıray Şahinler
  YazarIrmak Bahçeci
  OyuncularCem Davran, Erkan Can, Yıldıray Şahinler, Bahtiyar Engin, Selin Yeninci

  Çocukluğundan beri ayrılmamış üç arkadaş, biri mahallenin kasabı, biri muhasebeci, biri de Türk kültürü profesörü olmuş üç kafadar... İçlerinden biri kanser olunca, inançları gereği öldükten sonra yakılmak ister ve farklı olana yaşam hakkı vermeyen düzenle karşı karşıya gelirler.

  Yarına Davet Nazım Hikmet
  Tür :Acıklı Güldürü
  Yönetmen
  Yazar
  OyuncularSenem Demircioğlu, Yetkin Dikinciler, İklim Tamkan
  Nâzım Hikmet'in 117. doğum gününde Yetkin Dikinciler, Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan'ın şiir ve müziği birleştirdikleri bir melodram ile anılıyor.
  Notre Dame Kamburu Müzikali
  Tür :Müzikal
  YönetmenVural Bingöl
  YazarVictor Hugo
  OyuncularVural Bingöl, Kamala Mustafayeva, Andrea Primavera, Erhan Yaman, Murat Yaşar Özdemir, Bahtiyar Tamer Aksu, Alaattin Bahar...
  Oyunda çirkin ve kambur Kilise zangocu Quasimodo ile Fransa'nın ruhani ve dini lideri Claude Frollo'nun ve Kral'a bağlı komutan Phoebus'un semtte yaşayan Çingene Kızı Esmeralda'ya olan aşklarını, Zangoç ile Papaz'ın ruhlarında oluşan ikilemleri ve tepkileri romantik yaklaşımla ele alan danslarıyla göz dolduran Türkçe bir müzikal.
  Ferhangi Şeyler
  Tür :Komedi
  YönetmenFerhan Şensoy
  YazarFerhan Şensoy
  OyuncularFerhan Şensoy
  Ferhangi Şeyler; dünyada ''en çok oynanan tiyatro oyunu'' ve sürekli kendi rekorunu kırmaya devam eden efsanevi tiyatro oyunu. Ferhangi Şeyler'de hepimizin hayatının içinde olan karakterler var.
  Hayatta Ben En Çok Babamı Sevdim: Can Yücel ve Bir Garip Orhan Veli
  Tür :Belirtilmemiş
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 29 Ağustos 2019
  Saat:  21.00
  Yer:    Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

  Etekler ve Pantolonlar
  Tür :Komedi
  YönetmenSerkan Budak
  YazarMine Artu
  OyuncularNurseli İdiz, Nergis Kumbasar, Kimya Gökçe Aytaç
  Nurcan yıllardır görüşmediği okul arkadaşı Aysel'e sürpriz yaparak evine ziyarete gelir. Nurcan kocasının kendisini aldattığını ve intikam alacağını bu konuda Aysel'den yardım istemek için geldiğini açıklar. Aysel Nurcan'ın durumuna üzülür ve ona yardım edeceğini söyler.
  Mahşer-i Cümbüş
  Tür :Komedi
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 29 Eylül 2019
  Saat:  18.00
  Yer:    Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  Kürk Mantolu Madonna
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenEngin Alkan
  YazarSabahattin Ali
  OyuncularTuba Ünsal, Engin Alkan, Alper Saldıran, Sercan Badur, Lila Gürmen, Sacide Taşaner, Emrah Altıntoprak, Özge Özel, Gökdağ Yalçın, Oya Kaptanoğlu ve Kayhan Yıldızoğlu
  Tarih: 28 Mart 2018
  Saat: 20.00
  Yer:   Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi

  Bir Baba Hamlet
  Tür :Komedi
  YönetmenEmrah Eren
  YazarSebastian Seidel
  OyuncularŞevket Çoruh, Murat Akkoyunlu
  Tarih: 15 Mayıs 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  Ölün Bizi Ayırana Dek
  Tür :Komedi
  YönetmenHakan Yılmaz
  YazarMurat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes
  OyuncularHakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan
  Katil kim?
  Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır.
  Frida
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenMelike Aslıkılan
  YazarBeliz Güçbilmez
  OyuncularMelike Aslıkılan
  20. yy'ın en önemli kadın figürlerinden birisi olan Meksikalı ressam Frida Kahlo, Devlet Tiyatrosu oyuncusu Melike Aslıkılan'ın yorumuyla sahneye taşınıyor.
  Sunay Akın ile Görçek
  Tür :Belirtilmemiş
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 27 Ağustos
  Saat: 21.00
  Yer: Bornova Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu
  Azizname
  Tür :Traji-komik
  YönetmenYücel Erten
  YazarAziz Nesin
  OyuncularEmre Altuğ, Bülent Çolak, Deniz Gürzümar, Pınar Gülkapan, Hande Kaptan, Berk Sezenler, Burak Şentürk, Fatip Topçuoğlu
  Tarih: 07 Eylül 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu


  Piraye
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenMurat Çidamlı
  YazarNazım Hikmet
  OyuncularMurat Çidamlı

  Türk dilinin en büyük şairi Nazım Hikmet, karısı Piraye'ye 1933'ten 1950'ye kadar, aralıklı olarak hapishanede geçirdiği 17 yıl boyunca yüzlerce mektup yazdı. Bu mektuplar aracılığıyla aşkını, kavgasını, hasretini en duru haliyle Piraye ile paylaştı.

  Kafesin Biri Kuş Aramaya Çıkmış
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenAyça Dilsiz
  Yazar
  OyuncularAyça Dilsiz, Özge Dağdal
  Tarih: 20 Ağustos 2019
  Saat: 20.30
  Yer:  Nazım Hikmet Kültür Merkezi

  Mimdo'nun Aradığı
  Tür :Pandomim
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncularİlker Kılıçer
  Tarih: 22 Ağustos 2019
  Saat: 13:00
  Yer:   Nazım Hikmet Kültür Merkezi Kanak Sahnesi

  Böyle Buyurdu Zerdüşt
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenMüge Saut
  YazarFriedrich Nietzsche
  OyuncularNevzat Süs, Özlet Ezgi, Selver Çavuş, Esra Kucur, Gizem Özgün, Müge Saut
  İnsan, doğayla arasına mesafe koydu, insan, insanla arasına mesafe koydu, hayatla, düşleriyle, cesaretiyle, iradesiyle arasına mesafe koydu. Etik değerler yok olmanın kıyısında ve maalesef saplantılı, huzursuz yaşayışlarımız.
  Zengin Mutfağı
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenŞener Şen - Doğu Yaşar Akal
  YazarVasıf Öngören
  OyuncularLütfü Usta - Şener Şen Kız - Gizem Ergün Selim - Onay Kaya Seyfi - Uğur Arda Başkan Ahmet - Kutay Sandıkçı
  Hizmet etmekten başka bir şey düşünemeyen köşk çalışanları da gözlerinin önünde gelişen olaylar karşısında kayıtsız kalamayacaktır.
  Neşe
  Tür :Kukla Gösterisi
  YönetmenSlavcho Malenov ? Mitko Dimitrov
  Yazar
  OyuncularDuygu Bayar Ekren
  Tarih: 07 Eylül 2019
  Saat: 20.00
  Yer:   Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi

  Çağrılmayan Yakup
  Tür :Belirtilmemiş
  YönetmenSelim Can Yalçın
  YazarEdip Cansever
  Oyuncularİpek Taşdan
  Yakup, Yakup! Burdayım, yani ben... evet, geliyorum
  Lambayı söndürmesinler, geliyorum
  Siz bütün lambaları yakın,evet
  Ben, yani Yusuf, Yusuf mu dedim? hayır, Yakup..
  Mutluluk Ormanı
  Tür :Çocuk Tiyatrosu
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Elizabeth ormanda bir kulübede yaşayan, doğayı ve hayvanları çok seven bir kızdır. Ormanın yanındaki şatoda yaşayan kralın oğlu prensin de arkadaşıdır.
  İnciraltı Tiyatro Günleri
  Tür :Belirtilmemiş
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 05 - 12 - 19 - 26 Temmuz - 02 - 09 - 16 - 23 Ağustos 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   İnciraltı Açıkhava Amfi Tiyatro

  İnciraltı Tiyatro Günleri - Alevli Günler
  Tür :Komedi
  Yönetmen
  Yazar
  Oyuncular
  Tarih: 23 Ağustos 2019
  Saat: 21.00
  Yer: İnciraltı Tiyatro Günleri

  2. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali
  Tür :Belirtilmemiş
  Sanatçılar :
  Tarih: 22 - 24 - 28 - 31 Ağustos - 03 Eylül 2019
  İspanyol Renkleri
  Tür :Opera
  Sanatçılar :
  Tarih: 28 Ağustos 219
  Saat: 21.00
  Yer:   Efes Ticaret Agorası
  La Traviata
  Tür :Opera
  Sanatçılar :
  Tarih: 03 Eylül 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   Bornova Kültür ve Sanat Merkezi

  Şehrazat
  Tür :Bale
  Sanatçılar :
  Tarih: 24 Ağustos 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   Bornova Kültür ve Sanat Merkezi

  Genç Opera Yıldızları Konseri
  Tür :Opera
  Sanatçılar :
  Tarih: 31 Ağustos 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   Efes Antik Celsus Kütüphanesi

  Anadolu'da Tohum Bilimi ve Arkeobotaniksel Araştırma -SARA- Sempozyumu
  Tür :Sempozyum
  KatılımcılarProf. Dr. Cemal Ün, Necdet Budak
  Konu
  Tarih: 23 - 27 Eylül 2019
  Yer:   Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi

  Bayraklı Belediyesi Yaz Spor Okulları
  Tür :Belirtilmemiş
  Yer
  Tarih: 17 Haziran - 31 Ağustos 2019
  Ata Demirer Gazinosu
  Tür :Gösteri
  Tarih: 23 Ağustos 2019
  Saat: 21.15
  Yer: Çeşme Açıkhava Tiyatrosu
  Cem İşçiler - Komik Olan Ben Değilim
  Tür :Stand-up
  Kişiler :Cem İşçiler
  Tarih: 01 Ekim 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   İzmir Sanat

  CMYLMZ - Diamond - Elite - Platinum - Plus
  Tür :Stand-up
  Tarih: 23 - 24 - 26 - 27 Eylül 2019
  Saat:  21.15
  Yer:    İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu


  Kaan Sekban Saçmalar
  Tür :Stand-up
  Kişiler :Kaan Sekban
  Tarih: 15 Ekim 2019
  Saat:  21.00
  Yer:    Fuar Atatürk Açıkhava Tiyatrosu
  Doğu Demirkol
  Tür :Stand-up
  Kişiler :Doğu Demirkol
  Tarih: 08 Ekim 2019
  Saat: 21.00
  Yer:   Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
  Valeron - Derun
  Tür :Parti
  Tarih: 22 Ağustos 2019
  Saat: 18.00
  Yer:   Before Sunset Beach

  Kafkas Kartalları
  Tür :Gösteri
  Tarih: 25 Ekim 2019
  Saat: 20.30
  Yer:   Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

  Eats and Beats Fest: Oktoberfest
  Tür :Party
  Organizasyon :Hexagon Project
  Date:  October 05 - 06, 2019
  Time:  14.00
  Place: İzmir Arena

  Bilim Şenliği
  Tür :Şenlik
  Organizasyon :Ege Perla
  Tarih: 20 Ağustos - 12 Eylül 2019
  Yer:   Ege Perla

  SunJazz Festival Çeşme
  Tür :Parti
  Tarih: 24 - 25 Ağustos 2019
  Saat: 18.00
  Yer: Alaçatı Beach Resort

  Barbaros Oyuk Festivali
  Tür :Festival
  Organizasyon :Urla Belediyesi
  Tarih: 06 - 07 - 08 Eylül 2019
  Yer:   Urla Barbaros Köyü
  2. Çocuk Bilim Kampı
  Tür :Kamp
  Tarih: 28 Ağustos - 01 Eylül 2019
  Yer:   Karaburun Dolungaz Kamp Alanı

  Latin Dansları İnisiyatifi
  Tür :Dans Gösterisi
  Tarih: 18 Haziran - 30 Ağustos 2019
  Yer: Karantina Tramway Durağı Yanı

  Oldies'n Goldies Forever Young
  Tür :Parti
  Tarih: 24 Ağustos 2019
  Saat. 21.00
  Yer: 6:45 KK Alsancak
  Çılgın Bilim Atölyesi
  Tür :Atölye Çalışması
  Organizasyon :Kipa AVM
  Tarih: 03 - 04 - 24 - 25 - 31 Ağustos 2019
  Saat: 14.00 - 18.00 arası
  Yer:   Çiğli - Balçova Kipa AVM

  İbi
  Tür :Gösteri
  Organizasyon :Point Bornova
  Tarih: 17 - 25 Ağustos 2019
  Saat: 14.00 - 16.00 - 18.00
  Yer:   Paint Bornova

  Botanik Akademisi
  Tür :Atölye Çalışması
  Organizasyon :Westpark Outlet
  Tarih: 03 - 04 - 10 - 11 - 17 - 18 - 24 - 25 Ağustos 2019
  Saat: 14.00 - 15.00 - 16.00
  Yer:   Westpark Outlet

  Bu Yaz Kipa AVM'de Sen de Yap
  Tür :Atölye Çalışması
  Organizasyon :Kipa AVM
  Tarih: 03 - 04 - 10 - 11 - 17 - 18 - 24 - 25 Ağustos 2019
  Saat: 15.00 - 17.00
  Yer:   Gaziemir Kipa AVM, Torbalı Kipa AVM

  Yaratıcı Çocuklara Yaratıcı Atölyeler
  Tür :Atölye Çalışması
  Organizasyon :Mavibahçe AVM
  Tarih: 03 - 04 - 10 - 11 - 17 - 18 - 24 - 25 Ağustos - 01 Eylül 2019
  Saat: 14.00 - 15.30 - 17.00
  Yer:   Mavibahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi - Çocuk Katı

  Arı Maya
  Tür :Gösteri
  Tarih: 24 - 25 Ağustos 2019
  Saat: 13.00 - 15.00 - 17.00
  Yer:   Çiğli Kipa AVM

  İzmirpark Çocuk Kulübü Ağustos Ayı Etkinlikleri
  Tür :Atölye Çalışması
  Organizasyon :İzmir Park
  Tarih: 03 - 10 - 17 - 24 - 31 Ağustos 2019
  Saat: 14.00 - 15.30 - 17.00
  Yer:   İzmir Park

  Mandala Atölyesi
  Tür :Atölye Çalışması
  Tarih: 20 - 21 Temmuz 2019
  Saat: 14.00 - 15.00 - 16.00 - 17.00 - 18.00
  Yer:   Forum Bornova

  Mural - Uluslararası İzmir 2.Duvar Resimleri Çalıştayı
  Tür :Diğer
  Tarih: 01 - 30 Ekim 2019
  Kısa Kısa Kemeraltı Kısa Film Yarışması
  Tür :Yarışma
  Organizasyon :Hezarfen Film Galeri
  Son Başvuru Tarihi: 10 Ekim 2019
  Yer:   www.kisakisakemeralti.com

  88. İzmir Enternasyonal Fuarı
  Tür :Fuar
  Organizasyon :İzfaş
  Tarih: 06 - 15 Eylül 2019
  Yer:   Kültürpark

  FASHION PRIME Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı
  Tür :Fuar
  Tarih: 09 - 11 Eylül 2016
  Yer:   Fuar İzmir

  Ziyaret Saatleri: 10.00 - 18.00

HABERLER

Haberler AnasayfaKent HaberleriEkonomiKültür SanatSağlıkBilim TeknikSporArşiv
08:00
Öğr. Gör. Kalyoncu ``Sevgi en güçlü ilaçtır``
Lösemi hastası çocuklara ve ailelerine moral vermek ve toplumda hastalığın farkındalığını arttırmak amacıyla 25- 31 Mayıs tarihleri arası Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası olarak kutlanıyor.
KENT HABERLERİ
EKONOMİ
KÜLTÜR SANAT

DİĞER HABERLER

BAYRAKLI BELEDİYESİ YÜZME KURSU KAYITLARI BAŞLADI
Çam balında 100 milyon dolar ihracat hedefi
Ege`nin iki yakası festivalde buluşacak
P
S
Ç
P
C
C
P
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Etkinliklerinizi etkinlik@izmir.com.tr
e-posta adresimize gönderin, yayınlayalım..